Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Orr...

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.03.08. 14:41:38
Idézet: Matyóka - 2010.03.07. 21:58:55


A tarokk kártyában hány számozott lap van?
1-21
1-16
1-10
Egy sem

Kéretik javítani tarotra.

Miért kéne???
Dátum: 2010.03.08. 10:30:40
Nem tudok belépni a V4-re, a belépés gomb után csak egy üres fehér lapot kapok. Eddig működött...
Dátum: 2010.03.06. 11:01:39
Frank Herbert halála után ki folytatta a "Dune" sorozatot a kéziratok alapján?
John J. Herbert - Apai nagybáttya
Brian Herbert - a fia
Janis H. Herbert - Unokahúga
Kevin Mitnick - Kiadói munkatárs

Egyrészt Dűne, másrészt nagybátyja, harmadrészt érdektelen.
Ki nem szerepel a Szökés című sorozatban?
Lincoln Burrows
Michael Scofield
Michael Knight
Fernando Sucre

Spec.
Lehet, hogy ha úgy teszed föl a kérdést, hogy mit nevez a népnyelv kalimpászmadárnak, akkor átment volna. Egyébként szerintem jó kérdés, és valóban sok még a "speciális érdeklődés..." értékelést kívánó kérdés a játékban, ezeket próbáljuk eltüntetni úgy, hogy a kvízX topicba bemásoljuk, és bízuk az adminokban, hogy előbb-utóbb eltüntetik a rossz kérdéseket.
Azért gondolom, hogy átfogalmazva átment volna, mert mostanában egy csomó olyan kérdést látok, amiben az van, hogy "híres", aztán valami 600-adrandú dolgot kérdeznek ezzel a jelzővel...
Dátum: 2010.03.05. 18:56:47
Melyik nem indiai "birodalom" volt?
Mysore
Khmer
Mughal
Maratha

Ennyire bunkó alulművelt lennék, hogy még ezt se tudom?!

Melyik magyarországi városban található diadalív?
Győr
Buda
Vác
Pest

Igazán nem akarok kötekedni, de én úgy tudom, Buda és Pest (és Óbuda) 1873-ban egyesült, azóta egy városként kezelendő...
Dátum: 2010.03.05. 15:22:05
Őszintén szólva egyáltalán nem néztem utána, kizárásos alapon válaszoltam, ezért kerülte el a figyelmemet, hogy ilyen is lehet a cím. Köszönöm a helyreigazítást.
Még az is lehet, hogy megnézem
Ne aggódj, egyelőre nem. Még van esély, hogy bent marad. Amúgy tényleg szép kérdés, grat.
Dátum: 2010.03.05. 12:30:49
Melyik filmnek nincs több része?
Amerikai história X
Terminator
Matrix
Star Wars

Ej, ej, nincs véletlenül megjelölve a válasz?

Hogy hívják a „Dzsungelből Dzsungelbe” című filmben a főhős pókját?
Ukume
Cromwell
Majtika
Mimiszikü

Ez nem feltétlenül általános műveltség...
Segítsetek! Helyesírási hibával dobták vissza ezt a kérdésemet, de én nem találom a hibát

Ismert szállóige: "Helyes a bőgés, oroszlán!" De honnan származik?

Shakespeare: Szentivánéji álom
Moliére: A fösvény
Dürrenmatt: Fizikusok
Schiller: Ármány és szerelem
Akkor azt írta volna, hogy az x. válaszban szerepel a nem megengedett szó. Lehet, hogy a játsszák a tiltott szó?!
Próbáld meg pl. így: Az alábbiak közül melyik szükséges az ultihoz?
És ha így elfogadja, akkor a játsszák a tiltott szó, ha meg nem, akkor a kártyajátékok...
A kérdés ismeretében könnyebb lenne megmondani, mi a tiltott szó. Írd be ide a kérdésed a válaszokkal, és megpróbálunk segíteni.
Dátum: 2010.03.03. 17:36:21
Ezt már valaki reklamálta, és ha jól emlékszem, az volt a válasz, hogy a V4 gyors világ, minden 3szoros sebességű, tehát az idők harmadolódnak. Vagyis nem 24, hanem csak 8 órád van leküzdeni a fertőzést.
Dátum: 2010.03.03. 14:50:50
Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Dátum: 2010.03.03. 13:17:50
A kvízkérdések kész gombjának a vége el van csúszva.
Dátum: 2010.03.03. 12:26:25
Idézet: Hanabi - 2010.03.03. 08:57:45
Milyen jelzővel illetik a Gorgos auruszt?
hosszúnyakú
kőtörő
legyezőhátú
három szarvú

Gorgosaurus vagy gorgoszaurusz, de mindenképpen egybeírandó, kisbetűvel.
Spec. kérdés. Utánanéztem, ám nem találtam a kérdésfeltevő szerinti helyes válaszra utalást. Mivel a wiki azt írja, hogy "súlyos feje egy S alakú nyakon ült", bejelöltem a hosszúnyakút. Persze nem az a helyes válasz...


És mi volt a helyes válasz?


kőtörő...
Dátum: 2010.03.03. 09:57:38
V4-en az elementáris fúzió leírásában az áll, hogy a "9. szinten kapsz még 3 csp-t". Én örülnék neki, de csak +1-et kapunk, nem?
Dátum: 2010.03.03. 09:17:46
Az üzeneteket még mindig csak egyesével lehet törölni, a kijelöltek törlése nem működik...
Ha végignézed a kvízX topicokat, látni fogod, hogy a játékostársak folyamatosan reklamálják az ilyen kérdéseket (mellesleg joggal). Vannak, amiket már kivettek, de sajnos még sok pontatlan, hibás vagy spec. kérdés bent van. Ha ilyet találsz, másold be a kvíz5-be, és előbb-utóbb rendezik.
Dátum: 2010.03.02. 22:36:32
Az üzeneteknél nem működik a kijelöltek törlése. Kijelölöm, nyomom, megkérdezi, hogy biztos-e, okézom, majd nem történik semmi.
Dátum: 2010.03.02. 19:09:20
Még egy észrevétel: a toplistán, ha rámegyek az egérrel, nem kattintok, és a sötétebbek kivilágosodnak, mintha ott lenne az egér, de úgy is maradnak, a világosabb alapúak viszont semmit nem változnak. IE-t használok.
Oldal: 12345678910