Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impero

Oldal: 12345
Dátum: 2010.09.22. 15:56:10
Köszönöm Baraty, most már megjelent a Csizma menüpont.


Én 3 féle csizmát látok, ha valaki lát még ezeken kívül, akkor vésse ide, hadd kerüljön fel a wikire. Talán 20. szintű még létezik, bár én 20. szinten nem látok többet.

Landragór máguscsizmája
15. szint

Landragór ködcsizmája
10. szint

Landragór bőrcsizmája
5. szint

Mindegyik 1600 LGY, és nekem 1651-et ad a Bérlet beváltása, szóval játékosbarát a dolog.
Dátum: 2010.09.22. 14:08:43
Hatalmas köszönet ezért!
De a csizmát merre találom? (Vagy előbb el kell adni a bérletet, hogy lássam a surranó választékot?)
Ne érts félre, nekem a kérdés maga tetszik, éppen ezért is írtam hozzá. De a kvíz értékelőktől én nagyon messze állok ám, és csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy ez a Gaius Julius gyermekeinek száma dolog alaposan zavaros téma így rákérdezve.
Törvényes gyerekről szól? Vér szerintiről? Mindkettő legyen egyben? Brutusnál melyik Brutus a kérdésben szereplő a két gyilkos közül?
Én kapásból a két lány/két fiút kerestem, aztán a vér szerinti miatt a két lány/egy fiút, de az meg a törvényes miatt nem jó. Szóval érted, szerintem.
Amúgy meg ritka jó kérdés, egyébként. Kár, hogy nem helyesírással ment vissza. (akkor csiszolhatnád +100 válasz nélkül).
Azzal nincs gond, csakhogy ő nem volt törvényes gyermek, ahogy Tertia sem.
A gyilkos Brutusnak vér szerint semmi köze nem volt Gaius Juliushoz (de volt például rokoni szál mondjuk Decimus Albinus Brutussal), ellenben Tertiával, akinek történetét, ha máshonnan nem is kell, de Cicero levelezéséből lehet ismerni.
S ott van még Octavianus, aki a római törvények szerint törvényes fia lett. A római jog egyébként sem ismeri a "vér szerinti" kifejezést, az örökbefogadások ellenben szövevényes és pontos törvények tucatjaival volt szabályozva.
Juliát persze illik ismerni, hogy létezett, de a kérdés így megfogalmazva sok sebből vérzik.
Dátum: 2010.07.26. 16:21:22
Szintkülönbség talán?
Dátum: 2010.07.23. 22:29:34
Csekély ár érte arrafelé, amerre én tanyázok
Dátum: 2010.07.23. 22:20:32
Akad
Azok, akik felismerték, hogy igazából ez egy hálás, csp túlcsordulásmentesítő-nyaralás segítő funkció, amivel 1 mp alatt megszabadulhatsz 120 gonosz, kvízt maga után vonszoló csp-től
Dátum: 2010.07.23. 22:13:32
Ennél azért molluszkpetényit árnyaltabb ez a kép

Nekem például nagyon is tetszik ez a labor, csak örülnék, ha tudnám, hogy mi mennyi.
Mondjuk még az is elfért volna a leírásban, hogy a bajnokin működik-e (elvileg ugye igen), vagy, hogy a rejtélyes G-tárgy 40. szinttől elérhető (ez is oké, csak a leírásban nincs róla szó).
Dátum: 2010.07.23. 22:01:09
Köszi Let.! Miklós hozzászólása oké, csak a labornál meg nincs írva semmit a TP mennyiségéről (már önmagában ez is bug talán )

Viktor:

A labor csak segíti a felzárkózást
Dátum: 2010.07.23. 21:51:12
Nem tudom mi hat rá, de akkor nekem van valamim, ami négyszerezi
Viszont, ha jól adta, akkor a wikin módosítani kell a mondatot.
Dátum: 2010.07.23. 21:41:51
"Az esszenciák előállításáért tapasztalati pont is jár, a TP mértéke negyedannyi, mint amennyit egy vadászatért kapsz."

Ez a mondat a wikin szerepel, de a labornál nem. Ez valós információ?
Mert ha mégis így kellene működnie, akkor nem jól működik.
Az esszenciáért ugyanannyi TP-t kaptam, mint egy vadászatért, nem pedig negyedannyit.
Dátum: 2010.06.20. 18:33:47
Zan 1300-ért kelt el.
Dátum: 2010.06.15. 05:08:02
MIkor volt a Nándorfehérvári csata ?
nem is volt ilyen
1222-ben
1456-ban
Kr.után 1544-ben

lakott területen belül maximum mennyivel lehet haladni autóval?
70km/h
50km/h
80km/h
60km/h

Mikor ütközött jéghegynek a Titanic ?
1912.szeptember.14
1913prilis.14
1912prilis.14
1913.szeptember.14

Mikor vált eggyé Pest, Buda és Óbuda?
1848.03.15
1873.11.17
1920.06.24
1855.09.23
Nyugi, nyugi Cras! Értelmezd a hozzászólásom

Nem neked válaszoltam, csak érdekességképpen másoltam be egy levélfolyamot.
Külön neked csak az utolsó mondatban írtam annyit, hogy bár én levelezek, mégis megunom olykor a válaszadást, mert nem látom értelmét. (lásd. mellékelt példa)
És a pátyolgatásnak se.
A szegény gyerekeket, akiket nem hagynak játszani, építkezni, fejlődni, élet italt venni; és még háborúznak is olykor ellenük! És megölik az állatkájukat! És ellopják a köveiket! És Citadellát nyomnak rájuk!

Aztán eljutunk megint oda, hogy micsoda igazságtalan ez a játék. Hát nem az. Csak ez egy ilyen játék. A JV adott bőven elég védekezési lehetőséget, élni kellene vele, vagy inkább levelekben kuncsorogni?

A Tappancsban betegre röhögtük magunkat - már elnézést - a topszövetségeken, akik 748 módon megszívathattak volna minket, de ennek ellenére inkább háborús reformot kiáltottak.
Így megy ez.
Levelezni márpedig jó! Csak sokszor semmi értelme sajnos.
És megunja az ember egy idő után a "beszélgetést", bevallom én is, Cras.

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.10. 20:38:14

"mért mond mért támadsz fojton "

Ave!

Azért, mert rengeteg LE-t hozok tőled.
Költsd el 15% alatt, és akkor tuti, hogy többé nem támadlak. (És más sem )

Sz."

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.12. 14:06:40
a jó kurva édes életbe nem igaz hogy nem érted meg hogy ne támadgass

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.14. 22:41:19
hogy az a jó kurva édes ki baszott élet fejezed be a támadgatást te hüje fasz
Dátum: 2010.05.27. 20:23:42
Kapni fogsz egy ilyen gyűrűt. Tényleg.
Nyugi, csak Miklós nem akarta itt mindenki előtt beharangozni a Blazek relikviát.


(Amúgy sok-sok ilyen támadás ér? Ezt már csak úgy kérdezem. Barátilag.)
Dátum: 2010.05.27. 20:12:42
Ááááá.... beugrottam maestro
A lelkemben lévő kis Damage átvette az uralmat.
Dátum: 2010.05.27. 20:11:00
Ezt most hol olvastad?

A játékot magát zavarja a jelenség, ezáltal azokat is zavarja, akiket érint. Eddig megvan? Akkor megyünk tovább
Ettől független, hogy akit érint az ellen ez hatásos fegyver-e. Nem az.


A játéktól magától idegen a dolog, hogy esélytelen csatákba menj bele óránként. Ezzel szemben az, hogy folyamatosan esélyes csatákat vívj, ahol van lehetőséged rabolni - no, ez meg nemhogy idegen, hanem ez az alapja.


Ezeket pörgesd végig gondolatban, és rögtön érteni fogod ennek a gyűrűnek a létjogosultságát.
Dátum: 2010.05.27. 19:59:14
Szomorúbbá... szomorú, hogy 2 évvel a játék indulása után még él ez a felfogás.

AranyAlmától Truebloodon át Dutchtól Ywgardig, a teljes Zöld pók brigád és a Gaia, és a Defenders és még hányan, de hányan leírták már. De akkor még egyszer:

Le-t rabolni a gyengébbtől: a játék célja, veleje, értelme.
Öngyilkosságot elkövetni az erősebb karakternek támadva: szimpla játékidegen csesztetés.

És harmadszor: ha 15% alatt vadászol, akkor nem bánt a pók. Majd bánt mást, téged meg majd bánt más.
Hidd el nekem a TP tömetés még egy pókot sem szoktatott le a farmolásról. Itt most csupán egy játéktechnikai kiigazítás történik. Nem több, de nem is kevesebb.
Oldal: 12345