Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pompier

Oldal: 12
Dátum: 2014.07.29. 21:15:11
Segítséget kérek!

Egymás után sajtolók granulátummal, de sehogy se tudok olyan esszenciát kisajtolni amivel ultra esszenciát tudok csinálni...

Ok megértem, hogy kell a pénz stb. de azért mindennek van határa...csak egy kérdés a játékvezetőkhöz: Még mennyi granulátumot kell elhasználnom, hogy tudjak ultraesszenciát csinálni? Mert olyan jó pár granulátumos sajtolásból nem sikerült az elmúlt napokban...


Tér-idő

14 db kreatív affinitás (+5)
16 db transzcendális projekció (+10)
10 db energiahasznosítás (+10)
6 db elementáris fúzió (+10)
Dátum: 2014.04.26. 02:51:08
Ez meg milyen kérdés?



Mozdulnia se kell, hiszen a lába elé járul az egész világ.Ki ő?

író
zenész
festő
miniszter


A helyes válasz: Író

Bár ha neki elé járul akkor a festőnek miért nem? Vagy egy zenésznek, aki ugye szintén írhat bármiről...
Dátum: 2012.12.13. 20:19:19
Szerintem olvasd át ezt a cikket figyelmesen.

http://www.mfor.hu/cikkek/ Tudja_mennyit_fizet_az_EU_kasszajaba__es_ebbol_mennyit_kap_vissza.html
Én úgy gondolom, hogy rossz a rendszer egésze, korábban írtam olyan kvíz kérdést amire az a válasz jött, hogy helyesírási hibát tartalmazz! Kár, hogy már nincs meg a kérdés és válaszok de aki értékelte valószínűleg nem járt be nyelvtanórára vagy diszlexiás lehetett! A lexikális tudásról meg annyit ha valaki veszi a fáradtságot és beüti a google.hu oldalon amit nem tud kb 30-60 mp alatt megnézheti! Én se tudok minden évszámot, földrajzi helyet, sőt sorozatokat se nézek /ez utóbbira szinte rá se lehet keresni/ mégsem a kérdés feltevőt hibáztatom!
Oldal: 12