Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oziron

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.24. 23:41:50
Helló!

A 3. világról szóló kérdőívért kapott 5 őskő nem változtatott 5 kiégett őskövet is rendes őskővé. A kiégett őskő definíció szerint átváltozik őskővé ha a játékos ősköveket szerez (kivéve az ajánlásból származó ősköveket).

Kérlek ezt korrigáljátok! Gondolom sok mindenkit érint!

Üdv,

Áron
Dátum: 2008.11.04. 04:01:13
"Ki volt Istán előtt a fejedelem?
Zsolt
Taksony
Árpád
Géza"

Gondolom az "István" akart lenni. Ki javitja a typokat? Nekem is volt gepelesi hibas kerdesem, es a multkor lattam, hogy valaki javitotta. Koszi. Erre is felhivnam a figyelmedet :-)

O.
Dátum: 2008.11.02. 00:41:32
És ebben is igazad van. Innentől pedig már az "ízlések és pofonok..." közismert esetéről beszélünk, nemdebár?

O.
Dátum: 2008.11.02. 00:37:31
Dame Aleana, Albertus, és minden kedves érdeklődő!

A hivatkozott ismeretterjesztő sorozat szerint szíriában 4 egyetem van.

Azért tartottam érdekesnek ezt a tényt, és kvíz kérdésre érdemesnek, mert népessége és területe is kb. kétszerese hazánknak, felsőöktatási infrastruktúrája mégis igen gyér, csak 4 egyeteme van. Otthon szerintem legalább 20 van!

Üdv, és kösz a válaszokat,

O.
Dátum: 2008.11.02. 00:32:08
Jaja, ezzel is egyet értek. Csak hogy ha valaki "azonnal törölni" értékelést kap, akkor egyben bannolják is a kérdésfeltevétől meghatározott időre... Sőt, 5 "azonnal törölni" után végleg! És ezt nagyon sajnálom, mert nagyon élvezem a játék kvíz részét!

Viszont pont azt élvezem benne, hogy "határeset" kérdéseket tehetek fel, ami nem is mainstream, de nem is teljesen elrugaszkodottan túlvilági. Meg aztán ha minden kérdésre megtalálható a válasz a googleban vagy a wikipedián, akkor valójában nem ismeret/tudás tesztet generálunk, hanem internet keresés/sávszélesség tesztet...

O.
Dátum: 2008.11.02. 00:20:16
Szia!

Jaja, és ettől nem lennél "sznob"! De "azonnal törölni"...?

Á.
Dátum: 2008.11.02. 00:19:01
Hali!

Én is leírtam, hogy ezt elfogadom. De az "azonnal törölni" szerintem erős!

O.
Dátum: 2008.11.02. 00:11:57
Ahoj!

A következő kérdés "azonnal töröni" értékelést kapott, pedig senem volt netikett sértő (bármi is legyen az), senem volt teljesen elrugaszkodott/hibás. Az alábbi kérdésről van szó:

Hány egyetem van Szíriában?

A válaszok számok voltak...

Az Al Hambra című dokumentum film/ismeretterjesztő sorozat tudósít erről, és egyértelműen megadja a választ. Ma reggel láttam a TV-ben! Azt megérteném, ha "túl spec. kérdés" vagy "érdektelen lexikális tudás" esetleg "hibás válasz" hibajelentést kapott volna, de az "azonnal törölni" értékelést kicsit erősnek tartom.

Továbbá meg szeretném jegyezni, hogy láthatóan kialakulóban van egy játékos csoport, akik azt hiszik magukról, hogy ők szarták a spanyol viaszt és véleményük mindenható a kvíz kategóriában. Ezt a következtetést nem a kérdéseime kapott értékelésekből vontam le - azokat jórészt fairnek tartottam - hanem a fórumok olvasgatásából. Engem ez személy szerint nagyon zavar, és sokkal inkább el tudom képzelni, hogy a kérdésem egy ilyen játékos áldozatául esett, mint hogy egy éretlen teenager hülyéskedte el. Remélem ez a tendencia hamarosan megváltozik...

Nagyra értékelném, ha megosztanátok velem, szerintetek miért ítéltetett ez a kérdés azonnali törlésre, és még inkább, hogy Ti is érzékelitek-e az értékelők "elsznobosodását".

Üdv,

O.
Ahh, telleg elirtam...

Pedig vagy 20 percembe tellett mire osszevadasztam azt a sok ekezetes betut

A.
Az alabbi kerdessel mi volt a baj, sracok? A wikipedian olyan klassz 3 oldalas szocikk van rola hogy ihaj! Emugy meg a palack merete miatt idealisan hidegen tartja az italt amig el nem fogy, szoval szerintem egy allati nagy talalmany, es sokkal jobb a terkihasznalasa is, mint a nagyobb sorosuvegeke...

Vagy csak annyi a baj, hogy a nep nem szeret ujat tanulni? Avanti plebs!

A.

"Mit jelent magyarul az asuztrál sleng: stubby?

Pocakos öregúr.
Kisméretű sörösüveg.
Kenguru fajta.
Bumeráng."

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Oldal: 1