Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rendoz

Oldal: 1
Dátum: 2012.11.15. 12:28:03
A számszerű adatok: V3, gyémánt horda.
Legyőzőtt drakonok száma: 1144
Effektív töltés: 665361

Összes "kapott" LE (azaz ennyi LE-nek felelnek meg a tulajdonság növekedéseim): 72594712LE
Összes felhasznált LE: (legnagyobb bánatomra nem rögzítettem pontosan az összes csatát, így ez közelítő érték): ~68050062LE. A visszakapott LE-t levontam, lévén ha ez nem történik meg, negatívra jön ki az eredményem; a visszakapott LE becsült mennyisége: 4828007LE.

A fenti adatok alapján 6,68% a nyereségem. A mágia tulajdonság ekkora mértékű növelése számomra a játékban nem ad semmilyen pluszt, az arra költött LE-t (2653028LE) levonva a nyereség mindössze 2,67%. Feltételezve, hogy az LE "normál" elköltésekor használok ultra esszenciát, ez az arány még tovább mérséklődik...

Igyekszem konstruktív lenni, tanultam a hibából, el tudom fogadni, hogy lesz szép magas mágiám (még nem vettem át a jutalmat), de az eddigi új fejlesztésekhez (AF képességek, VT) képest határozottan rossz szájízű ez a mostani Landragor.
Hasonlóan többekhez, én is több hónapon át semmit sem fejlesztettem a játékban LE-ért (kivéve VT küldetések) az előző Landragor esemény tapasztalatai miatt, ahol hasonló számításokkal bőven 20% feletti bevételt sikerült elkönyvelnem. Ha nem is vártam most hasonló növekményt, 10% feletti "bevétel" esetén egy szavam nem lenne, ez viszont - fogalmazzunk így - bizony belerondított az évek óta fejlesztgetett karakter életébe.
Sziasztok!

A következő kérdést tettem fel, utána pedig a lehetséges válaszok, pontosan ilyen sorrendben és megfogalmazással:

"Hány bajsza van a pontynak?

egy sem
2
4
6
"
A kérdésnek szerintem van létjogosultsága, mert például a harcsának négy bajusza van, míg a pontynak kettő. A kérdést egyértelműen elutasították:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."

Miért voltak nem egyértelműek vagy rosszak a válaszok? Ha ilyen jellegű kérdést tennék fel máskor, mire figyeljek vele kapcsolatban?

Köszönöm a választ,
Rendoz
Oldal: 1