Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redy

Dátum: 2012.10.12. 03:04:01
Melyik tánc hasonlít a csúszkálásra(lábbal való táncolásra)?
Mindkét Shuffle*
Melbourne Shuffle
Hardstyle Shuffle
Techtonik

Kíváncsi lennék, hogy hány játékosnak van arról fogalma, hogy egyáltalán mik ezek.
Erősen speciális.
Dátum: 2012.09.06. 10:14:28
VAn egy olyan kérdés, hogy négy szóból kell kiválasztani, hogy mi lehet egy csont nevének előtagja, ezek között szerepel az orsó, mint helyes válasz. Ez rendben is van, de szerepel a borsó is, mint lehetséges válasz, és ilyen csont is van:


Borsócsont
(os pisiforme), egy gömbölyded csontocska a kéztő kisujji oldalán, a kéztőcsontok legkisebbike; voltakép nem egyéb, mint a singizom inába iktatott incsont. Kerek izületi lapocska utján a loboridomu kézcsonttal izesül.


i
Dátum: 2012.08.21. 19:47:52
Melyik két versenyző versenyez 2010-ben Ferrarival (F1) ?
Kimi Räikkönen - Felipe Massa
Kimi Räikkönen - Michael Schumacher
Kimi Räikkönen - Fernando Alonso
Felipe Massa - Fernando Alonso*

Már 2010-ben is törlendő volt.
Dátum: 2012.06.29. 15:22:56
Melyik állat nem rágcsáló?
erdei pocok
cickány
menyét
mezei egér

Itt a kérdés hozzá. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a menyét is jó válasz, mert a ragadozók rendjébe tartozik. Amit nem értek, hogy minek kellett a végére az admin személyeskedő szapulása, nem vette észre, és kész.
Dátum: 2012.06.17. 12:50:55
Hányszoros K1 világbajnok Peter Aerts?
1
3*
4
2

Nem hiszem, hogy ez az alapműveltség része lenne. Ráadásul közben még nyerhet is egy újabb világbajniokságot a kis huncut.
Dátum: 2012.05.23. 14:26:07
Kezdek bosszús lenni:

Ez a harmadik reklamációm, hogy számláló hibája miatt nem sikerül a TP gyűjtős küldi. Jó lenne, ha valaki reagálna rá.
Ráadásul a bug@vegzetur.hu úgy tűnik, már nem is él.
Bevágtam a leveleimet, bocs a hosszú hozzászólásért.


Kedves JV!

Harmadszor nem sikerült a számláló hibája miatt a szerezz egy nap 8500 TP-t templomos küldetés. Kétszer megírtam a bug@vegzetur.hu-ra a dolgot, de semmilyen reakciót nem kaptam. Sajnos a próbálkozásokra mindig elmegy a felhalmozott CSP-m, és napokig újra kell gyűjtögetnem. Legutóbb pl. 60 vadászatra számolt kb 200 TP-t, 2400 helyett. Lassan lejár az egy hónap, ami alatt be kell fejeznem a templomot.

Így már reménytelennek érzem a dolgot, azt meg nem érzem méltányosnak, hogy őskővel váltsak ki egy olyan küldit, ami bug miatt nem sikerül. Elküldöm mindkét címre, mert nagyon szeretnék valamilyen érdemi reakciót kapni.



Rédei Tamás





Alább beraktam az eddigi két reklamáló levelemet.



2. levél:

Kedves JV!

Harmadszor próbáltam tegnap (május 20, vasárnap) megcsinálni Nagyezsda nevű (2017), V2-es karakteremmel a szerezz egy nap kb. 8500 TP-t küldetést. Összespórolt CSP-imből vadásztam. A vadászat kezdetekor már volt kb 1200 Tp-m aznapra. Elindítottam a vadászatot. 60 vadászat után néztem rá a karakterre, 1400 Tp-n állt, pedig nekem most 40-41 Tp egy vadászat, tehát 2400 helyett összesen 200-at regisztrált a számláló. Tovább vadászva összesen kb. 6500 Tp-ig jutottam aznap mire elfogyott a CSP-m. Ha nincs a hiba, akkor biztosan meglett volna a küldi, ha mást nem néhány portyával, térkapuval, vagy a nálam levő vadászat italokból további vadászattal kiegészítve.
Harmadszor fogy el így a CSP-m, és mindig ugyan emiatt a hiba miatt nem lett meg a kületés. A templom lejártáig még egyszer tudok összeszedni elég CSP-t, de ez azért elég demoralizáló, mivel ezek után valószínűbb, hogy akkor is gond lesz. Korábban már írtam ugyanide a probléma miatt, de sem választ nem kaptam, sem a hiba nem lett kijavítva. Kérlek, írjátok jóvá a küldit, és nézzetek rá, hogy mi okozza a hibát!


Rédei Tamás (Nagyezsda)
1. levél:



> Kedves JV-k!
>
> Kérlek, nézzetek rá a Végzet Temploma számlálókra, mert nagyon nem működnek.
>
> Pár napja levadásztam Nagyezsda nevű, V2-es karakterrel vagy 150 CSp-t, ezalatt elfogtam 10-11 állatot, ezzel szemben a TP számláló kb 2500-ig, az elfogás számláló 4-ig jutott. (1 vadászat akkor 39-40 TP-t adott.)
> Nem reklamáltam, gondoltam ráér még. Ma megint nekiláttam a küldetéseknek, 24 vadászatra 960 helyett 720 TP jött, a 3 elfogásból 2 jelent meg a számlálóban.
>
> Így ezek a küldetések számomra teljesíthetetlenné válnak. Az sem megoldás szerintem, hogy mindig reklamálnom kelljen, hogy jóváírjátok a küldetést, szóval jó lenne, ha működnének ezek a számlálók.
>
> Köszönettel:
>
> Rédei Tamás
>
Dátum: 2012.05.19. 22:32:57
Mónika és az apukája együtt 42 évesek. Mennyi idős Mónika, ha az apukája kétszer annyi mint ő?

17
14*
11
20

A kérdéssel tulajdonképpen semmi baj, de ha utánaszámoltok, akkor az jön ki, hogy elég jól sikerült az apuka első randija még nyolcadikos korában.
Dátum: 2012.05.14. 15:26:03
Ennyi idő után már igazán működhetne rendesen minden számláló:

Pár napja 11 szörnyet fogtam el, ebből 4-et számolt, 150 vadászatra számolt kb 2500 TP-t, amikor 40 jut egyre.
Gondoltam nem baj, biztos kis szerverhiba. Ma újrakezdtem, eddig 3 elfogásból kettőt, 960 TP-ből 720-at rögzített.

Írtem a bug@-nak, de azért az lenne az igazi, ha nem írogatni kellene, hanem egyszerűen csak működne a dolog.
Dátum: 2012.04.29. 18:10:09
Már az egész játék elérhetetlen.
Dátum: 2012.04.16. 17:53:18
2 hibának tűnő esemény:

V2-es karakteremnél szintet lépett egy állat úgy, hogy én támadtam, de nem ugrott a számláló.
V1-en megtekertem a kereket, de nem lépett a számláló.
Dátum: 2012.04.16. 12:57:15
Nem április elsején jelentették be véletlenül, hogy lesz végzet temploma?
Egyszer csak megjelenik a gomb, ráklikkelsz, és jön az az április bolondjás bohóc.
Dátum: 2012.04.16. 11:11:45
Én sem izgulom halálra magam, de csak 10-12 pp van a karaktereimnél, és szívesen kipróbálnám még ma az esetleges portyázós feladatokat is, ha lesznek ilyenek.
Amit hiányolok az az info, hogy mi a helyzet, mint már sokszor máskor is.
Dátum: 2012.04.16. 10:59:20
Nekem csak az info hiányzik, hogy várjak rá, és tartalékoljam a mai erőforrásaimat, vagy úgysem lesz, és hagyjam a fenébe.
Dátum: 2012.04.16. 10:06:29
Megtudhatnánk, hogy élesítve lesz-e a fejlesztés ma, és ha igen, akkor pontosan mikor?
Dátum: 2012.03.26. 01:25:31
Hány része van az X-man (mozifilm!) sorozatnak?
2
3*
1
4

Erősen elavult a válasz, már 5-nél tartanak.
Dátum: 2012.03.17. 00:45:23
Hány atomja van a hidrogénnek?
kettő
négy
három
egy*

A kérdés így értelmetlen. Ha az elemi hidrogén természetes előfordulását nézzük, akkor 2 atomos molekulákban fordul elő.
Az egy a rendszám, meg a tömegszám, de nem ez a kérdés.
Dátum: 2012.02.01. 10:20:07
Mi nem véd a vámpírok ellen?
karó
tükör*
fokhagyma
szentelt víz

Egyik kedvenc kérdéstípusom: Többféleképpen is bele lehet kötni. Mivel a vámpírok fiktív lények, ezért a kérdés már így önmagában értelmetlen, de fogadjuk el, hogy a kérdező a legendákra gondol, ami nem baj, csak ez szerepelhetne a megfogalmazásban. Itt jön a következő probléma: ha Drakulát nézel, akkor más a megoldás, mintha Anne Rice olvasnál, vafy Vampire, the Masquerade-ot játszanál, tehát nem ártana megjelölni a világot/forrást, hogy mi szerint gondolja a kérdező. Harmadrészt a karó pl. nem véd a vámpírok ellen, csak alkalmas az elpusztításukra/lebénításukra, ugyanúgy, ahogy a tükör sem véd, hanem egyes elképzelések szerint a felismerésüket segíti.
Dátum: 2012.02.01. 10:12:32
A téltemető védett. Bár kertben is nevelik, attól a vadon élő állományai védettek. Az erdei pajzsika egy gyakori páfrány és nem védett. Az adatbázis is hibás, ha ezt találtad benne.
Dátum: 2012.01.16. 21:25:21
A játék a jelen pillanatban gyakorlatilag játszhatatlan, a kilencvenes évek netes játékaira jellemző sebességgel töltődik.
Dátum: 2012.01.15. 21:42:17
Melyik benzinkúton lehetett 2008-ban Ferrari kisautót venni, ha 25 liter felett tankoltál?
MOL
SHELL*
OMV
AGIP

Ez 2012-ben még speciálisabb és érdektelenebb, mint 2008-ban volt, de már akkor sem lett volna szabad elfogadni.