Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kondor76

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2012.11.08. 08:42:32
Engedd meg, hogy reagáljak erre. Először is minden tiszteletem a Tiéd. Sok mindenben Te vagy az ellenpélda. Nagyon jó szövetségben vagy; ami mégsem tartozik a szigorúan vett Top szövetségek közé. Mégis egyértelműen a legerősebb vagy/leszel a szűk környezetemben. Nagyon okos fejlesztéssel lám ezt is el lehet érni.
Egyetértek Veled: ezzel senki nem kerül hátrányba. Mármint egymáshoz képest, hiszen megmaradnak a kivívott különbségek. De ennek köszönhetően az a bizonyos olló tovább nyílik, csak lassabban. Hátrányba kerül viszont MINDENKI, aki eddig 'okosan' játszott - mégpedig az eddigi játékához képest. De ezt Te is pontosan tudod.
Visszatérnék a szövetségedhez, ezzel a kérdésemhez - amire nem kaptam még választ senkitől -: kinek nem elérhető bármely hordából (bár a Hűség Zálogának megvásárolhatóvá tételével ez már mit sem számít! :S) valamelyik top szövetség, és ezzel a 'táp'? Már kb. 10 szinttel ezelőtt sem értettem, hogy miért nem 'ugrottál feljebb'. Sokan vagyunk sokfélék, több a nézőpont, és ez jó! Biztosan jó okod van rá, ez a Te döntésed. De a lehetőséged meg van rá!
Dátum: 2012.11.07. 15:52:44
Miklós: azt pedig látnod kell, hogy ezt a nagyon nagy többség pedig nerfnek éli meg. Ez (újra) egy olyan fokú belenyúlás a kialakult rendszerbe, hogy nem is találok rá szavakat. Sok tudatosan játszó, jó karakter van, akik messze nem így haladtak volna entitás ütéssel, AF pont költéssel stb. Borul az, amit éveken keresztül felépítettek. Rengeteg jó érv, és megállapítás is elhangzott. DE.
Egy kérdésre még mindig nem találtam meg a választ:
Mi szükség van erre?
Akkor lenne elfogadható (talán), ha kizárna játékosokat ugyanabból a lehetőségből.
V3-on játszom, top szövetség tagjaként. Egy nagyon fontos megállapítás: pillanatnyilag NINCS teljes létszámmal üzemelő szövetség. Minden horda tagjaként be lehet jutni nagy szövetségbe, a lehetőség adott. Bárki előtt!
De attól tartok, ezek után nem is lesz maximum létszámú szövetség. Okát a játékoshiányban látom. Ennek okát pedig a folyamatos nerfekben. Sorban jönnek az olyan változ(tat)ások, amik teljesen kiszámíthatatlanná teszik a játékot. Eddig valami fehér volt, mostantól fekete? Valószínűleg megint sokan abba fogják hagyni a játékot, nem fizetnek többet. Tényleg ezt szeretnétek?

Ezen kívül: sajnos megint csapnivalóra sikerült a kommunikáció. Derült égből villámcsapás, válasszatok: itt is egy sz@r lehetőség, meg itt is. Más nincs. Köszönöm: egyiket sem kérem.
Még egy gondolat: nem tudom ki(k)től jött a felvetés. De talán érdemes lenne átgondolni, hogy kire hallgattok. Rossz irányba megyünk. Nagyon!
Dátum: 2012.11.06. 16:56:36
Lora, erre miért is van szükség?
És hány ilyen van
Dátum: 2012.11.06. 13:42:53
Engedi, csak nincs értelme. Az átlagépítés egyáltalán nem fog csökkenni. Sőt, tudomásom szerint semmilyen módon nem csökkenthető
Dátum: 2012.11.06. 09:06:04
Nem lehet, hogy nem számoltál bele valahol 5%-ot? Mondjuk: csizmában csiszolt gyémánt?
A transzcendális projekció véd LE szívás ellen. Itt azt tudom elképzelni, hogy az ellenfél transzdestrukciója miatt (templomi jutalom) a nálad levő LE egy része 'kikerült' a projekció védelme alól. Az bizony elvihető.
Rögtön jeleztem a hozzászólásomban, hogy a korlát a LGY költség lehet.
Tedd össze a két kezed és őszintén: ha tudod 20 szinttel ezelőtt, hogy elérhető lesz ez a tárgy, veszel bármi mást LGY-ért?
Mióta van Szerencse(?)kerék, azóta a LGY sem olyan nagy probléma, egy csomagocska 40-es szinten 120 LGY. De addigra hány ilyen csomagod lesz már? Xeno eventből több ezer LGY-s jutalmat is lehet választani. Röviden: elérhető.
Köszönjük a fejlesztéseket. Az egyikkel nagyon nem vagyok kibékülve, nevezetesen:
"- Az esszencia konverter relikvia szintjét 60-ra csökkentettük. (holnaptól)"
Könyörgöm, erre mi szükség volt? Át lett-e gondolva ennek a hatása?
Ha jól számolok, akkor maxos kereskedelemmel, kufár barátja AF-fel, mithril kereskedelmes övvel, kereskedelem esszenciával 64-es szinten vásárolható meg jelenleg. Ha 60-as szintre csökken a szintje, akkor maximum 40-es szintre egy jól fejlesztett karakter simán megvásárolhatja (eddig a maxos kereskedelem, és egy arany szintű öv könnyedén elérhető). Egyedüli korlát a viszonylag nagy LGY korlátja lesz (mivel 40. szinttől vannak kalandok, DE eventből is választható már LGY, valamint a Szerencsekerékből is lehet bőven összespórolni). Mi lesz, ha valaki ez miatt akár 20 szinttel korábban tud már olcsóbban TÖ-t, SZÖ-t, szerencsét fejleszteni?
Javaslom ennek az újbóli átgondolását.
Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy tudomásom szerint erről a fejlesztésről nem volt szó. Arról viszont igen, hogy az esszenciák előállításában különlegesen pecheseknek lesz lehetőségük olyan esszenciát váltani/cserélni, ami sokadszorra sem akar kiesni. Ezt a fejlesztést hol találom?
Dátum: 2012.10.12. 19:15:23
Esetleg H*ly* p*cs*.
Elnézést.
Dátum: 2012.09.27. 18:24:18
Ez nem bug. Volt 'szerencsém' még júliusban forgatni egyet, úgy, hogy már volt nálam. Írtam Baratynak, íme a válasz:

"Hali!

Lehet több is nálad, csak ha landragór event van, és van epikus ládád, akkor az event alatt nem találhatsz.

Baraty"
Dátum: 2012.09.23. 11:26:30
Idézet: Khuin - 2012.09.23. 10:55:49
Ha egy állatot pihenni küldök, csökken a morálja?

Igen.
Idézet: Khuin - 2012.09.23. 11:15:31
Vettem egy méregfelhő varázslatot, ami −3 erő az ellenfélnek, ma pedig kétszer is −4 volt a hatása. Mitől lehet ez? Tudom tovább is növelni?

A varázslatok másodlagos hatása a taumaturgiádtól függ. Ha növeled, nem csak a sebzése, hanem a másodlagos hatása is növekedni fog.
Dátum: 2012.09.06. 10:47:44
Itt http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata olvashatsz egy ilyet:
(A maximum kikérhető entitás mennyisége karakterszint-9!)
Az Entitásvadászat ezt módosítja szintenként eggyel.
108-as szinten neked 99 lehet a maximum leölt entitásod, a következőt csak akkor kaphatod meg, ha szintet lépsz. VAGY fejleszted ezt az AF képességet. Ha jól sejtem még nem futottál bele ebbe a korlátba.
Dátum: 2012.09.04. 22:56:11
A 0,1 AF pontos (zöld) forgatáshoz bizonyosan nem jár TP.
Dátum: 2012.09.04. 21:31:13
Decemberben mikor van Tamás-nap?
dec.12-20
dec.29-31
dec.7-14
dec.21-29
7-8 napig Tamás nap? Milyen részegek lehetnek a végére!!


Érintettként tudom, hogy decemberben 21-én ÉS 29-én is Tamás nap van. Nyilván nem nyolc napig folyamatosan
Ettől függetlenül a kérdésfeltevő is pontosabban fogalmazhatott volna.
Dátum: 2012.08.21. 18:31:27
Birka, meg merem kockáztatni, hogy nem ezzel van baj. Nyilván a 'fejesek'-től származnak az információid. Nem is kétlem, hogy minden pontosan így van. DE. Ezt miért tőled kell megtudni? Miért nincs hetek óta egyetlen piros hozzászólás sem? Pl. gyerekek a napokban ennek meg annak a javításával/fejlesztésével foglalkozunk? Vagy: számtalan ötlet és javaslat elhangzott több témában. Csak ha annyit láttunk volna, hogy: ez az ötlet nem jó tárgytalan. Ez a felvetés megfontolásra méltó. Stb.
A vezetők kommunikációja a játékosok felé lehet jó vagy sz@r, de annak teljes hiányával mit lehet kezdeni?
Dátum: 2012.06.08. 15:45:17
'Vadászzsákmány. Elhasználásakor azonnal végrehajtasz 50 vadászatot 50 CSP árán.'

Betárolhatsz belőle, de csak akkor tudod használni, ha van CSP-d is. Ebben a 'táp' az egy kattintásra 50 vadászat.
Dátum: 2012.06.07. 10:45:22
A képlet jó. Minden bizonnyal az 5-ös világon játszol, ahol a manakonstrukció hatékonysága éppen harmada a többi világéhoz képest.
Dátum: 2012.06.05. 09:33:13
Igen.
Dátum: 2012.06.05. 09:14:11
Balszerencséd van. 82 csatából 8 kaland eddig a mérlegem.
Dátum: 2012.06.05. 07:50:56
Ezt látom a Világ-eseményekben:

Június 03. 19:53 az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 0 aranydukátért. (Erre gondoltál ugye?)
Június 03. 19:52 Fóka az aukción megvásárolta a következő tételt: Kisebb térkapu stimulátor 400 aranydukátért.

Megjegyezném, hogy ez nem az első eset; legalább 3-szor láttam már ilyet, mindig ennél a tételnél.
Oldal: 1234567891011