Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pasy1967

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.29. 22:21:09
Megint egy rossz kérdés a kvízolimpián:

Mi a messiás szó jelentése ?

Nem a megváltó a jó válasz a lexikonok szerint.
De még nagyobb baj, hogy a jó válasz is ott van a válaszok között, de nem azt jelölte meg a kérdés feltevője.
Dátum: 2011.01.14. 21:17:51
Az alábbi magyar kormányfők közül kinek a hivatalos tisztsége volt miniszterelnök ?

Hegedűs András
Dobi István
Boross Péter
Fock Jenő

Hibás kérdés, mert Hegedűs András és Boross Péter is volt miniszterelnök.
Jó lenne törölni.
Dátum: 2010.12.18. 23:38:30
Ne fogadjatok már el több zászlós kérdést !!!
Ezekkel van tele az adatbázis, szinte minden ország szerepelt !!!
Dátum: 2010.12.15. 22:37:50
*** 50 kérdésből 3 nem jó: nem értelmezhető, rossz válasz.
A harmadikon már csak röhögni tudtam: Milyen napra esett 2009-ben április 1-je.
(ezt törölni kellene az adatbázisból szerintem)
A játékban elmegy egy pici hibaszázalék, de miért nem lehet 50 kérdést JÓL ÖSSZEÁLLÍTANI ?
Dátum: 2009.11.27. 12:24:33
Prisma-nak alapvetően igaza van.
Minden probléma abból adódik, hogy a kezdetektől fogva nem jó a játékban a LE/TP arány.
Ez miatt van nagy különbség a játékosok között (az egyik leüti a másik teljes ÉP-jét aki ez miatt nem is tud igazán játszani) és ez miatt sikeresek a pók karakterek, NEM a visszafogott fejlődés miatt.
Legegyszerűbb megoldás az lenne ha vadászatkor apró/kisebb lénynél arányosan kevesebb TP járna, illetve a portyázásnál több rablott LE-nél arányosabb több.
Ennyi.
Dátum: 2009.03.16. 23:14:08
Most már tényleg rossz irányba ment el ez az egész kvíz kiértékelés.
Vagy nagyon hülye emberek játszanak itt vagy olyan szemetek, hogy mások gondosan kiválasztott és ellenőrzött kérdését direkt rossznak értékelik.
Oldjátok már meg, hogy az ilyen emberek ne értékeljenek vagy adjatok normális LE-t a feltevés lemondásáért.
Melyik épület segítségével szerezhetünk további információkat egy végzetúrról ?

Kémgömb
Csillagvizsgáló
Laboratórium
Akadémia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

MIKOR VESZIK EL VÉGRE AZ ÉRTÉKELÉS LEHETŐSÉGÉT AZ ILYEN TAHÓKTÓL ????????
Ja és ezzel részemről befejeztem az őskővásárlást mindhárom világban.
Eddig még nem szóltam hozzá, de mai napon szembesültem a tényekkel, amikor egész nap ráértem játszani a napi 1-2 óra helyett. Úgy látom a Beholder Kft. semmit sem tesz a csalók kiszűrése ellen semmiféle IP-t vizsgálat nem történik, vagy nem akar tenni mert fizetős karakterekről van szó.Tudok olyanról aki az egész szövetség helyett játszik, az erős karakterekkel támad a gyengéket pedig 15% alá viszi, hogy ne lehessen támadni, ezzel teljesen ellehetetleniti a játékot.
Dátum: 2008.10.30. 09:49:27
Bosszantó,hogy aki történelmi kérdést tesz fel utánna sem néz a dolgoknak
csak a saját hiányos tudását használja:

Hány évig uralkodott XVII. Lajos király ?

Nos a lexikon szerint 2 évig, mert apja halála után két évig nem volt más király a trónon !

A válaszok között viszont van minden csak a kettő nem.
Oldal: 1