Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Silx

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.03. 17:26:17
Sokak örömére V1 Silx is törlésre került.

Jó játékot kívánok mindenkinek a továbbiakban!
Dátum: 2012.04.03. 15:52:36
Eszembe jutott egy remek hasonlat erre a kisebb térkapu stimulátoros dologra.

Ismerjük a totót igaz? Na, szereteünk totózni, és végre valahára összejön a 13+1-es amire már annyira vártunk (és persze ezért játszottunk). Egyeztetjük a szelvényünket, tényleg 13+1 esünk van. Ahogy az kell jön az ünneplés, már valahogy a szomszéd is megtudta ő is gratulál... Már előre elköltöttük a milliós nyereményünket.
Másnap jön a hidegzuhany. Bocs haver, igaz, hogy 13+1-esed van, de ezen a héten nem fizetünk semmit. (oka: érvénytelenítettek pár meccset, rajtad kívúl még 10000 db 13+1 es lett vagy valami ilyesmi miatt)
Csak egy rövid pillanatra képzeljétek el ezt a helyzetet. Mondanom se kell a szomszéd az vagy a földön fetrengve nevet, vagy jön át részvétet nyílvánítani. (ez emberfüggő)

És akkor most feltehetjük a kérdést: Örül e az illető a 13+1-esének. Vagy inkább azt kívánja bárcsak sose játszott volna.

Szóval nyugodtan modhatjátok, hogy fogjam be a pofám, másnak még a piros mező se jött ki, nekem meg már kétszer is, de könyörgöm, előtte elemezzétek a totós sztorimat. És igen a "kisebb térkapu stimulátor" az igenis SEMMMI. Kb. olyan mint a fehér kristályitalos dolog. Semmilyen maradandó hatása sincs a karakterre nézve. Magától is jött volna 12 térkapu pont, higgyétek el nekem.

Na mindegy mit is csinál a fent nevezett totós kollegánk? Abbahaggya egy életre a totózást, nagy szitkozódás közepette. Ezért fogom én is abbahagyni a játékot rövid időn belül.
Dátum: 2012.04.01. 13:52:48
Ismét pirosat forgattam. Megint vigyorogtam, erre megint kisebb térkapu stimulátort dobott a gép.
Nevessetek nyugodtan, én se tudtam kínonban sírjak vagy nevessek.

Viszont az hogy is van, hogy a szerencsekerékből már van 2 ilyen stimulátorom, az aukciós házban viszont nem tudok licitálni rá??
Így hogyan fogom összegyújteni a kitűzött 10 db-ot belőle?

Itt van a kép is az esetről
http://noob.hu/2012/04/01/bug.jpg

Szóval nem értem én ezt, 2 eset lenne logikus
a, pörgethetek a keréken és licitálhatok az aukciós házban
b, Ha már van ilyenem akkor már nem szerezhetek többet
Dátum: 2012.03.30. 13:18:11
Ha jól emlékszek az AH-ban sem tudtam licitálni rá, szóval valószínűleg nem lehet 2db stimulátorod. Lehet az epikus kincsesládával kevered, mert abból bizony akármennyi lehet.
Dátum: 2012.03.30. 12:28:21
A legrosszabb az egész rendszerben az, hogy óriási különbségek vannak piros jutalmak között.
Én pl. egyszer mákoltam egy pirosat, húúú mondom de szuper. Erre esett egy kisebb térkapu stimulátor: felhasználásakor kapsz 12 térkapu pontot. Hát.. Nem egy tudás könyve az biztos... Fel se fogom használni soha, talán annyi haszna van, hogy ha ne Adj' Isten újra pirosat pörgetek akkor ez már nem eshet.
Dátum: 2012.03.11. 20:23:51
Bajnoki medált még nem forgatott senki?
(a tudás könyve után már ezen sem csodálkoznék :| )
Dátum: 2012.03.06. 19:29:26
Idézet: Klarinét - 2012.03.06. 19:21:55
Nana,csak ne adj ilyen ötleteket... Ahhoz "sokba" került a bérlet. Visszaadod a felét nekem?


Én is megvettem a bérletet. Viszont lássuk be, hogy aki fizet, az háromszor annyit pörgethet, mint aki "ingyen" játszik. Lám, magam ellen is beszélek, de ez akkor sem korrekt. Ha csak egyszer lehetne pluszban pörgetni, akkoris 2 hónap alatt vissza jönne a relikvia ára...
Dátum: 2012.03.06. 18:27:03
Szerintem jó lett a szerencsekerék, viszont javasolnám, hogy csak egyszer lehessen pluszban őskőért forgatni.
Nem jó az, ha ennyire túlzó a fizetős karakterek előnye.

Szóval egy hétig maradhat a kétszeres ősköves pörgetés, utána szerintem érdemes lenne 1-re redukálni!
Dátum: 2011.12.24. 20:26:39
Nálam most az egyik gyógyital 324LE-be kerül és 300Le-ért tudom eladni.
Ez már nincs messze attól, hogy nyereséges legyen. Viszont akinek van hozzáférése a Nagyobb Ezüst tudatkristály és Arany tudatkristály tárgyakhoz, az biztos, hogy nem tud ezen nyerészkedni? Csak azért kérdezem, mert az elég nagy Fail lenne

Mod.:
Kösz az infot Birka, így viszont nincs para.
Dátum: 2011.12.06. 16:51:36
Sőt a legjobb az lenne, ha úgy maradna a játék, és 3 hetente kiosztanánk a jutalmakat.

Viccet félretévő, ez nagyon jó esemény lesz, nekem csak pozitív emlékeim vannak ezzel kapcsolatban.
Dátum: 2011.09.26. 22:26:56
A -5% is nagyon jó ötlet, de ez a fajta viadal részben ugyebár az egészségről és kivégzésről szólna. Ezért én azt javaslom, hogy a medál adjon +5 egészséget és +5 kivégzés szakértelmet. És ha valaki már nyert ilyet, akkor az neki mindenképpen medál * 3 mínuszt adna ezekre a dolgokra.(a rendes medálos -1-eken felül) Tehát pl. 5 normál bajnoki és 3 véres bajnoki medál után kapna -45-öt egészségre és -45-öt kivégzésre ill. -5-öt (-15-öt) minden tulajdonságra. Talán így már viszonylag korrekt lenne a díjazás, és a medálok se tápolnák szét teljesen a győztes karaktereket.
Ja és persze jó lenne ha ezt is ellehetne adnii 25 dukátért az AH-ban, szóval egy külön gomb se ártana neki...
Dátum: 2011.08.25. 15:36:49
Érdekes nekem 213 db legyőzött sárkány után egyetlen egy darab dukátital se jött
Ezek szerint most kerülhetett be. Pár dukáttal gazdagabb lennék, ha ma kezdtem volna el az ütést... Mindegy mostmár tanultam ebből pár napra leállok az eventtel, hátha jön még meglepetés, amire nem lehet számítani.
Dátum: 2011.03.07. 16:12:28
Azt szeretném javasolni, hogy mielőtt elindul az esemény néhány nappal az indulás előtt legyen a hírekben, hogy "hétfőn 10:00-kor indul az esemény, részletekért, infokért katt ide (forum link)". Azért lenne ez fontos, hogy akik nem olvassák ezt a fórumot, azok is készülhessenek az eseményre és ne az előtte való napon költsék el a csp és pp-t.
Illetve akár a játékban az események között is megjelenhetne, hogy "érdemes gyűjtögetni az erőforrásokat". Így elkerülhető lenne, hogy a fórumot aktívan olvasgatók hendikeppel induljanak.
off volt
Dátum: 2010.10.14. 12:26:31
Sziasztok! Egy egyszerű kérdésem lenne:

Ha még nem vettem fel a díjazást és most elkezdem a tulajdonságokat fejleszteni akkor le fog csökkenni a díjazás?

a választ előre köszönöm!
Dátum: 2010.09.22. 13:38:30
A helyes válasz: törölni kell ezt a kérdést.
Miért ne lehetne a válogatottunk bajnok a jövőben is? Legyünk pozitívak!
Dátum: 2010.09.19. 10:46:59
Kiről nevezték el a székefehérvári sportcsarnokot?
Kolonics György
ifj Ocskay Gábor
Marian Kozma
Fehér Miklós
Oldal: 1