Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Parosad

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.17. 18:26:34
Hali.
Bocsánat de nem tudom kimásolni, minden esetre az utolsó 100-150 kitöltött kvízben 2szer is Semmelweis Ignác foglalkozásást taglalta két kicsit különböző kérdés.
Valamelyik törölhető.
Már bocsi hogy vitatkozom, de tele van a kvíz olyan dolgokkal amiket leírtál mint kerülendő téma. Másnak miért vannak elfogadva? Találkoztam olyan kérdéssel aminél még csak azt se tudtam mit akartak kérdezni. Mégis, mivel akartam válaszolni megoldottam. Nem keztem el azon agyalni kinek általános műveltség az abban a kérdésben feltett dolog.
Amúgy meg az általános tudás függ attól is szerintem kit mi érdekel.
A választ nem tudtam biztosan az első kérdésemre ezért inkább utánna néztem.és az volt kb 20mp. Elég roszul fogalmaztam.
Hello!
2 kérdésemre kaptam eddig ezt:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Kiváncsi lennék miért?

Az első ez volt:
Hány korszakra osztlik a Star Wars világa?

Bár megértem erre miért kaptam ezt az értékelést, de megjegyezném hogy magamtól én sem tudtam a választ. Melékesen 20 mp-be telt utánna néznem, mert gondoltam egy fantasy játékos oldalon, fantasy-s és sci-fi -s kérdést is fel lehet tenni. Amúgy nem hiszem hogy olyan szűk kör ismerné a S. W. világát.

A második:
Ki nem sárkánylovas Christopher Paolini "Az örökség" ciklusában (Eragon, Elsőszülött, Brisingr) ? /A film alapján is megválaszolható:ERAGON/ ?

Galbatorix
Eragon
Durza
Brom

Ennél teljesen tanácstalan vagyok mi a hiba. Meglátásom szerint egy könyv ami világszerte elég magas példányszámban kelt el, amit megfilmesítettek és játék is készült belőle, ráadásul a közösen űzött játékunkhoz hasonlóan fantasy témájú.
Miért egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ??

sajnálom, elég hosszú lett.
a választ előre is köszönöm
Oldal: 1