Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JégSárkány

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.20. 16:39:38
Kösz a pozitív hozzászólást és hozzá állást - Azért ennek nem egészen így kéne lenni hiszen belőlünk tartják fent magukat ! - na mindegy
Dátum: 2009.11.20. 07:47:12
Kösz Ha tudom hogy max 2 hónapig tart az egész nem küldözgetek emelt díjas sms eket /azt hittem a karaktert tovább lehet vinni másik világra vagy valami ilyesmi/ - na ez van így jártam
Dátum: 2009.11.19. 18:36:45
Sziasztok . Megszűnt a 4 es szerver ? ilyen hamar miért ? Most aki ott játszott annak a karaktere teljesen megszűnt és kezdheti az egészet elölről másik szerveren ? akkor felesleges volt a sok őskő vásárlása is Újra kell regisztrálni ? nem maradhat meg a karakter ? Viszont a regisztrációnál megint mutatja hogy lehet a 4 esre is regisztrálni akkor most van vagy nincs ?
Dátum: 2009.10.16. 20:59:31
ok. köszi - 8 as szintünek kell lennem Akkor addig eldobom a küldetést , nem rohanok a szinguláris képességet direkt nem is fejlesztem
Dátum: 2009.10.16. 20:39:37
Üdv ha valaki látja ezt a Drakint mondja meg neki hogy jelentkezzen nállam mert bokán rugom
De viccen kivül hol keressem ? Már mindent végig néztem szintet is léptem folyamatosan portyázok és vadászok és se hire se hamva. Olvastam egy két régi hozzászólást hogy más sem találta.
És ha már itt pötyögök még egy kérdés: A befoghato lényeket szintlépésenként ad egyett ? Mert már szabadon engedtem kettőt - a féreg nem volt szimpi - remélem bedobb még másikat
Dátum: 2009.10.14. 17:33:18
kössz az infot
Dátum: 2009.10.14. 16:49:39
Van két új kérdésem csakhogy ne lankadjon a figyelmetek na jo komolyan:
Azt látom valahol ha engem betámadnak ?
A másik kérdés van egy olyan az eredmények és tettek közt hogy összes épités - na hát én olyat sehol nem találtam hogy épiteni lehetne valahol valamit . Hol keressem ?
Dátum: 2009.10.14. 12:05:40
Köszi
Dátum: 2009.10.14. 10:53:04
Ha véges a játék a karakterek törlödnek a végén ? Ja belehet valahol állitani a forum nézetett hogy az új hozzászolások az elején legyenek és ne a 68. ik helyen ?
Dátum: 2009.10.14. 10:49:52
Köszi ! Hát igy nehéz eldönteni melyik a jobb , de talán nem tettem rossz lóra illetve hordára .
Dátum: 2009.10.14. 08:58:55
Sziasztok - pár napja találtam rá csak erre az oldalra és kezdtem el a játékot . Nagyon tetszik , igényes , csak gratulálni tudok hozzá ! Eddig a bite-n lógtam de azt hiszem ez felfogja váltani a kviz hogy közbe lekösse a figyelmet nagy ötlet ! Lenne egy két kérdésem: ugy olvastam itt a 4. szerveren ez a játék véges , ha vége lessz mi lessz a karakterrel ? nem vihetö át másik világba ? vagy teljesen újra kell kezdeni mindent ?
A következö kérdés amire végülis már olvastam válaszokat : de tényleg furcsa hogy pl 150 es tulajdonság pontokkal jobb fegyverekkel betámadok egy mondjuk 141 es tulajdonság pontokkal rendelkezöt akinek van egy szem buzogánya és erre ugy elver mint a jégesö - na ez furi , mert akkor mindegy mennyit fejlesztek ugyis csak a szerencsén múlik ! ?
A következö kérdés ehez kapcsolódik : Lehet elején rossz fajt választottam ?? a gyémánt gyengébb a többinél a csatákban ? mert akkor inkább még az elején újjat regizek
Oldal: 1