Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yannis

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.18. 14:42:41
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy mi a baja a 3. Világnak? A diseign váltáskor, s utáa semmi baj sem volt, nekem nem akadt az új diseign. Viszont úgy körülbelül 3, 3 és fél hete nagyon haldoklik a Világ. Akad, lassú, nagyon sokat tölt, lefagy... Másoknál is előfordul ez a probléma? Mi lehet a gond a 3. Világgal?
Dátum: 2010.03.17. 13:15:34
Sziasztok!
Nektek is lassú, akadozik, nagyon sokat tölt ez a világ a Végzetúrban? Nem hiszem, hogy diseign váltás az oka, mert akkor nagyon jó volt, nem tapasztaltam ezeket a gondokat. Úgy körülbelül 2 hete tapasztalom, s egy kicsit kezdem már megunni. Nektek nem ilyen a Világ 3.?
Dátum: 2010.02.16. 15:16:41
Köszönöm szépen a kedves és segítőkész Adminisztrátor csapat segítőkész munkáját. Én megkaptam az Ősköveket...
Dátum: 2010.02.16. 10:12:30
Igen, utána leesett, hogy nem nekem szólt Drakoma írása. Viszont igencsak érint engem is, s ebben a témában csakis Drakomának tudok igazat adni... Nekem még mindig nem reagáltak az e-mailemre, pedig én is kettő elküldöttnél járok már. E-mailben reagáltsza neked? Hidd el, én is végigjárom ugyanezt az utat, s biztos vagyok benne, hogy nem velünk van a probléma... Viszont enél többett nem tehetünk, mostmár csak a várás maradt...
Dátum: 2010.02.15. 20:46:36
A rögtön pontosan 2 percet jelentett mindkettő sms-emnél, ugyanis egymás után két sms-t küldtem, mert szükségem volt 60 Őskőre. Azóta írtam a fórumra, írtam személyesen Baratynak, ő Adminisztrátor, s e-mailt is írtam, de még semmi sem oldódott meg, csak 1880 Ft-al kevesebbem van, s 60 Őskövel szegényebb vagyok... Én is prémiumos voltam akkor, s vagyokis még mindig.
Dátum: 2010.02.14. 23:56:57
Jött is majdnem rögtöna válasz a mindkettőre, hogy "A szolgáltatás jelenleg nem működik" Rendben, írom is az adatokat e-mailben...
Dátum: 2010.02.14. 19:26:23
Gyerekek!
Már Február 14.-e van és az a megrendelt 60 Őskövem még mindig sehol sincs Pedig már 12.-én, tehát 2 napja történt az eset, de lassan 3! Mennyi türelmemnek kell még lennie? Pedig már azóta nagyon jó a rendszer, rendeltem is azóta 30 Őskövet, de valahogy arról a 60-ról nem szeretnék lemondani. Remélem nem feledkeztetek meg róla és nem tűnik el 1880 Ft-om...
Dátum: 2010.02.12. 21:16:50
Az sms rendszer már helyre állt. Viszont az Őskövek még mindig sehol. Mennyi idő mire összesítik a ma elküldött sms-eket, s utalják a teljesen jogos Ősköveinket? Mikor fogjuk ezeket megkapni? Mert ahogy láttam, ma többen ráfáztak ezzel, nem csak az én problémám...
Dátum: 2010.02.12. 15:08:09
Köszönjük szépen Baraty. Csak a magam nevében beszélk, én türelmes vagyok. Írtam neked üzit, az előző problémámért...
Dátum: 2010.02.12. 10:54:21
Sziasztok!
A 3. világban játszom 10:13-kor és 10:16-kor rendeltem 30 Őskövet, tehát 60-at. Mindegyik sms-re sokkal később jött választ, amiben ez állt: "A szolgáltatás jelenleg nem működik" Két kérdésem lenne.
1. Ez miért nincs feltűntetve az Ősköveknél rendelés előtt?
2. Remélem nem veszik el az 1880 Ft-om, s megkapom a 60 Őskövet. Ugye?
Dátum: 2010.02.12. 10:53:12
Sziasztok!
A 3. világban játszom 10:13-kor és 10:16-kor rendeltem 30 Őskövet, tehát 60-at. Mindegyik sms-re sokkal később jött választ, amiben ez állt: "A szolgáltatás jelenleg nem működik" Két kérdésem lenne.
1. Ez miért nincs feltűntetve az Ősköveknél rendelés előtt?
2. Remélem nem veszik el az 1880 Ft-om, s megkapom a 60 Őskövet. Ugye?
Dátum: 2010.02.09. 23:43:04
Köszönöm a választ és a segítséget...
Dátum: 2010.02.09. 22:28:03
Köszönöm szépen Panna. Neki hogy tudok levelet írni?
Dátum: 2010.02.09. 21:17:47
Sziasztok!
Lenne hozzátok egy kérdésem. Van egy ilyen küldetés: "Vedd Lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek" 6-ot elég hamar megtaláltam, a hetediket viszont vagy egy hétig kerestem. Megtaláltam, megöltem, világított sárgán a Küldetések és az Események menüpont. Előbb az eseményekre kattaintottam, s az volt kiírva, hogy sikeresen teljesítettem a küldetést és menjek a Küldetések menüpontra. Ott viszont, csak 6-ot írt ki és a küldetés eldobása volt, mint lehetőség. A Lélekenrgiát nem kaptam meg, a küldetés nem volt kész, de az Eseményeknék az volt kiírva, hogy sikeres. Gondoltam rákattintok az eldobásra, de így ott volt a Küldetés a többi menüpont között, s újra kellett kezdenem. Nektek volt hasonlótok? Történt már veletek ilyen? Ez játék bug lehet?
Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2010.02.09. 17:30:43
Sziasztok!
Lenne hozzátok egy kérdésem, de tényleg mindenkihez. Van egy ilyen küldetés: "Vedd Lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek" 6-ot elég hamar megtaláltam, a hetediket viszont vagy egy hétig kerestem. Megtaláltam, megöltem, világított sárgán a Küldetések és az Események menüpont. Előbb az eseményekre kattaintottam, s az volt kiírva, hogy sikeresen teljesítettem a küldetést és menjek a Küldetések menüpontra. Ott viszont, csak 6-ot írt ki és a küldetés eldobása volt, mint lehetőség. A Lélekenrgiát nem kaptam meg, a küldetés nem volt kész, de az Eseményeknék az volt kiírva, hogy sikeres. Gondoltam rákattintok az eldobásra, de így ott volt a Küldetés a többi menüpont között, s újra kellett kezdenem. Nektek volt hasonlótok? Történt már veletek ilyen? Ez játék bug lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2010.02.09. 17:30:07
Sziasztok!
Lenne hozzátok egy kérdésem, de tényleg mindenkihez. Van egy ilyen küldetés: "Vedd Lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek" 6-ot elég hamar megtaláltam, a hetediket viszont vagy egy hétig kerestem. Megtaláltam, megöltem, világított sárgán a Küldetések és az Események menüpont. Előbb az eseményekre kattaintottam, s az volt kiírva, hogy sikeresen teljesítettem a küldetést és menjek a Küldetések menüpontra. Ott viszont, csak 6-ot írt ki és a küldetés eldobása volt, mint lehetőség. A Lélekenrgiát nem kaptam meg, a küldetés nem volt kész, de az Eseményeknék az volt kiírva, hogy sikeres. Gondoltam rákattintok az eldobásra, de így ott volt a Küldetés a többi menüpont között, s újra kellett kezdenem. Nektek volt hasonlótok? Történt már veletek ilyen? Ez játék bug lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Oldal: 1