Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Dátum: 2008.11.19. 15:20:10
"Melyik fém folyékony?
Ón
Ólom
Higany
Cink"

Na ez a kérdés tök jó pl. és tetszik, csak hiányzik a végéről a "szobahőmérsékleten" szó. Mert ugye 300 C-fokon az ólom is folyékony, viszont -100 körül már a higany sem.
Dátum: 2008.11.19. 15:18:26
"Mibe mérik a képernyő távolságot?
Centi
Mérföld
Láb
Inch"

Vödörbe ba............ Fogják és belemérik egy vödörbe a szemed és a képernyő közötti távolságot, majd eladják literjét öccáér...
Ehh, ma nagyon fáradt vagyok...
Dátum: 2008.11.18. 12:24:01
"Mikor van a nemzetközi törölköző-nap?
november 3.
május 22.
május 25.
április 12."

Amikor a Renult traktor-nap.
Dátum: 2008.11.18. 12:20:53
A mai nap vagy talán a hónap kérdése:

"Milyen színűek a Renault traktorok?
narancssárga
zöld
fehér
kék"

Gratulálok! Tényleg sikerült megnevettetned.
Az én kérdésem meg az lenne, hogy mekkora egy közepes méretű tojás?
Dátum: 2008.11.18. 10:31:02
"Hamvai PG hol resident?
Red Colt
Club Space
Jamaica
E-Klub"

Ez a pídzsí valami orvos? Mert akkor a Heim Pál Kórházban REZIDENS sztem...
Tényleg esik a színvonal. Ha nem kéne a 10% lóerő vaktában "klikkelgetnék".

Ja és: Jamaika a jamaikaiaké!!!
Na vajon minek... A többségük lóerőzsáknak. Vagy ezt a szót nem szabad leírni, mert mindjárt jön egy "alt" és kifejti, hogy ő bizony ezt élvezi...

Komolyan, tisztelet a kivételnek (mert ilyen is van), de azért a hangoskodók közül jó páran sunnyognak, mint a lapulevél alá rejtett tehénlepény... (jajj, tudom, hogy a tehén tiltott szó, de akkor is...)
Dátum: 2008.11.18. 10:23:01
"Hogy hívják a magyar lakoldalmas Afrikait?
Péló
Barna
Péli
Pákó"

Én speciel úgy, hogy: Pincér, még egy sört!
Most komolyan, miért kellenek ilyen kérdések??? És ha kiderül, hogy nem lakodalmas? Vagy nem afrikai? Amúgy meg nem lakoldalmas, hanem lakodalmas...
Dátum: 2008.11.15. 20:50:04
Fel szerettem volna tenni a kérdést, hogy mi volt Bendegúz foglalkozása az Indul a bakterházban.
Az egyik válasz lett volna a tehénpásztor. Erre kiírja, hogy tiltott szó. Bocsánat a kifejezésért, de:
Mi az anyám tiltott a tehénpásztorban? A tehén? vagy a pá???
Dátum: 2008.11.14. 09:36:06
NEM HÁNY! Illetve ha igen, akkor ne rám! Tanuljuk meg, hogy a "hány" helyett olyan szépen használható a "mennyi" kifejezés!
Ja igen, még egy amitől falra mászok (tudom kötözködöm ): egyeNlőre=egyenlő részekre, amit használni akar néhány ember az az egyelőre!
Dátum: 2008.11.14. 09:30:02
"Az Északi sarkon állsz. Melyik égtáj fele tudsz elindulni?

bármelyik
Dél
Észak
bármelyik, Észak kivételével"

Ugyan érdekes kérdés, de meg kell védenem. Tök mindegy, hogy van-e iránytűd és hogy hol vagy. Mindig el tudsz indulni bármilyen irányba
Dátum: 2008.11.13. 07:58:51
"Melyik szakértelmed dönti el, hogy HÁNY állatod lehet?"

Az rendben van hogy hány, csak ne felém csinálja... Egyébként a kérdező írta nagy betűvel, nem én.
Dátum: 2008.11.12. 23:03:53
Ez hagyján.... Az én kérdésem is ki fog esni:

"Folytasd a következő sort: 2, 3, 5, 7, 11, 13, ...

15
16
17
18"

Eddig kb 25% válaszolt helyesen, hogy 17....
Dátum: 2008.11.12. 15:28:00
"Hogy hívták/hívják az egyiptomi alvilág istenét?

Anoubis
Hades
Cernunnos
Pluto

Tudtommal ami nem latin írásmódú, azt fonetizálják (és néhány olyat is, ami az, pl Vénusz). Anubisz, Hádész"


A kérdést én írtam és bevallom, a válaszok azért voltak "eredeti" írásmódban, mert pl Hades-t lehet írni/ejteni Hádésznek és Hádesznek is. Ugyanez a helyzet Anúbisz/Anubisz-szal is és Plúto/Plútó-val...
Dátum: 2008.11.11. 15:41:54
Igen, ezt már én is szerettem volna jelezni, azzal a plusszal, hogy akkor meg 18 kell a többségihez.
Dátum: 2008.11.10. 10:54:46
János bácsi a kocsmában:
- Emlékeztek komáim, a múltkor a bikám úgy le vót pattanva, hogy ránézett a tehénre s már esett is össze. Na, az orvos adott valami gyógyszert, azóta nem lehet leállítani, naponta 25-30 tehenet is megereszt.
Ámulnak a komák, az egyik megkérdi:
-Te János, milyen gyógyszer az?
-Nem tudom, de olyan jó fahéjas íze van.

Ebben egyetértek. Azért 1000ből 1 lehet hogy tényleg ilyen mazochista
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.06. 19:30:00
1.) Miért lettem volna?
2.) Azt mondtad, hogy a -10K-sok nagyrésze rabszolga. Én -10K-s vagyok. Tehát én nagy valószínűséggel rabszolga vagyok? Nem.

Tudom, hogy nem kezdtem hátrébbról. Mákod volt


Tudom nem ide illik és bocsánatot is kérek miatta, de a 2. pontról egy dolog jut eszembe.
A világon statisztikailag minden 6. ember Kínai. Mi a családban hatan vagyunk. A szüleim és én nem vagyunk azok. Akkor ki lehet? Talán a feleségem Heni? Vagy a húgom Dia? Vagy az öcsén Lo-Xiao-Ping???
Dátum: 2008.11.07. 11:09:32
Hát én speciel ilyen nyomoronc izmos manót kapok legtöbbet. Mert én elolvasom a szöveget.
Amúgy értem a kérdést és spec jól is válaszoltam, csak nem tudom, hogy lehet úgy megfogalmazni, hogy mindenkinek egyértelmű legyen.
Ehh, időbe telt mire végigolvastam. Ezzel az egész rabszolga dologgal kapcsolatban csak két dolog jutott eszembe.

1.
A csalókat igenis keményen meg kell büntetni. De a csaló meghatározása a játékot üzemeltetők feladata. Ha ők ezt nem teszik meg, akkor egy idő után a becsületes játékosok abbahagyják a játékot, csökken a bevétel, lehet csomagolni. Szóval ez nagyon nem érdekük. Igenis meg fogják keresni a csalókat.

2.
Szóba került valahol, hogy a rabszolgákat észre lehet venni arról, hogy "sokat építenek" és nem fejlődnek. Erre egyrészt lsd fenn a válaszom, másrészt: Amikor beléptem a Napkapu szövetségbe, akkor olyan szinten volt a lélekkút, hogy 31.000 lóerőt kell töltsek rajta, mielőtt használni tudnék bármilyen épületet. Ha én 2 hétig nem fejlődök, hanem betolok mindent a kútba, ahogy kell, akkor rabszolgává válok és én is kizárható lennék...?
Dátum: 2008.11.06. 14:49:38
A lich az élőhalott mágus kb a LEECH meg pióca...