Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Idézet: Crimson - 2009.02.11. 00:08:50
Hihetetlen, mit tudtok nyammogni még mindig ezen a témán. Valaki elcsattintott egy kettes citadellát, világvége lesz itten, akárki meglássa

Ha lesz citadellánk, felhúzzuk maxra, és ábécésorrendben végigmegyünk az egész bagázson, oszt lehet nyígni majd naphosszat;-P


Akkor én kérni fogom, hogy a szövetségünket nevezzék át ZSNapkapura.
Még senki nem vette észre az analógiát a való élettel?

Ha atombombát mersz építeni köcs*g, akkor dobunk rád egyet. Meg mindenki más is akinek van és aláírta velünk az egyezményt.

Csak nekem tűnt fel?
Dátum: 2009.02.06. 11:06:02
"Kb. hány liter egy akó?
70
40
88
54"

Ehh... Gyönyörű és ötletes kérdés, rosszul megfogalmazva. Ki lehet találni, de pontosítani kéne, hogy melyik akó? Mert én minimum 4 féléről tudok.
Dátum: 2009.02.06. 11:03:47
Ez még annyira nem gáz. De ez igen!

"Melyik a Star Wars sorozat 4. része?
A klónok támadása
Baljós árnyak
A jedi visszatér
A csillagok háborúja" *

Egyik sem, te birka... Amit te csillagok háborújának hívsz, az a "A new hope"...
Dátum: 2009.02.06. 08:54:34
"Melyik magyar falu van legközelebb az osztrák határhoz?
Apagy
Törtel
Kamut
Gyalóka"

No, 10percnyi térkép nézegetés után teljes bizonyossággal állíthatom, hogy elmész te az édes....
Dátum: 2009.02.05. 14:34:06
Hmm, most látom, hogy ebben a topicban lehet segítséget kérni. Akkor SEGÍÍÍÍTSÉÉÉÉG!!!!
Idézet: Shiako - 2009.02.05. 09:20:23
Most ki a "terrorszövetség"?
Csak mert megint egy zengzetes elnevezés, ami így első olvasatra járni sem tud, nemhogy csak sántítana. :think:


Na de most komolyan. A zárójeles részt el sem olvasod? Konkrétan senkire nem gondoltam, írhattam volna lekvárosbuktaszövetséget is... Az ellen lenne kifogásod?
Tudom én vagyok a paraszt, de ez a topic újabb ékes példája a "nesze lóf*sz, markold meg jól" típusú topicnak...
Kit érdekel hogy ki mibe van öltözve??? Ha az ember "morális értékrendje" engedi akkor támad. Ha görénységnek tartja akkor meg nem támad. Ennyi. Vannak emberek akik védelemnek használják az átöltözést, hogy hátha nem ütik őket? Na és? Az olyan görényt meg akkor kell elkapalpálni, amikor bebújik az álca mögé. Ja, hogy visszaöltözik és megüt? Kérem az élet nem habostorta...

Én nem ütök olyanokat akik le vannak vetkőzve, mert az én értékrendembe ez nem fér bele. Ha mégis megteszem, akkor az azért van, mert a portya gomb nem válogat. Ilyenkor bocsánatot kérek. Bár ez eddig asszem csak egyszer fordult elő. Ha vki olyan görény, hogy megtámad majd gyorsan levetkőzik, annak meg lehet ide írogatni 200 oldalt is, akkor is ezt fogja csinálni. Na.
Dátum: 2009.02.03. 15:29:45
A korábbi vadászatoktól kissé fáradtan indulsz útnak, de több lélekenergiára van szükséged. Az egyik völgyben egy óriási agyhalott kérdésfeltevő bukkan fel előtted, talán megfelelő zsákmány lesz. 10 lélekenergiát nyersz ki belőle, miután sikerül meglepned és elpusztítanod. +0 TP A szerzett lélekenergiából 0 a helyes válaszért kapott LE, mert rossz volt a kérdése.
Dátum: 2009.02.03. 15:10:16
S.O.S.: Sört O Stubbnak!
Dátum: 2009.02.03. 15:07:36
Van nem 6 oldalú. Csak azt bűvös oktaédernek hívják...
Dátum: 2009.01.31. 09:34:56
"hogy hívják Kovács Andrást?
Holvi Péter
Francia Krémes
Kovács András
Béna Béla"

Na ne már.... Hadd ne keljen szidnom a felmenőidet...
Dátum: 2009.01.29. 22:41:07
Én elég szánalmas vagyok ilyen téren. 72es sm-el csak 700as átlagot produkálok 25-27es szinten. Olyan 20%ban 1000 fölé megy. Szarul is érzem magam tőle. Tény, hogy kicsit visszamaradtam fejlődésben, de pont ma beszélgettem Macival arról, hogy vajon az ő taktikája vagy az enyém kifizetődőbb. Nem tudtunk megegyezni.
Azért arra kiváncsi lennék, ha mondjuk 20-25 szövetség akinek tele van a zsákja az állandó szívással, hirtelen rátenné a cuccost az egyik "terrorszövetségre" (itt nem gondolok konkrétan senkire, azért használtam ezt a szót). Akkor a citadellarácson süthetnétek kolbászt meg gombát parázs fölött... A megtámadott meg csomagolhat a dupla építéssel. A rács tagjai a 20-25 szöviből melyikre tennék az áldást?
Dátum: 2009.01.29. 14:28:19
Mi nem vagyunk tagjai egyik paktumnak sem. Viszont annyian kedvelnek minket (főleg persze miattam), hogyha vki lelő minket, akkor az összes szövi akinek van pc (nem, nem a számítógép...) visszalő. Ez pewrsze akkor is igaz, ha átmegyek egy másik szövibe. Akkor az lesz a "boldog oldal"
Dátum: 2009.01.29. 14:25:17
Azt ne mond, hogy fórumozás közben nem álmodsz kajálásról!
Kőszívű? Az élőholtak nem nyomják az "ipart"? Lehet mégis inkább rubin leszek...
Dátum: 2009.01.28. 10:59:02
Most erre mit mondjak? Sikerült a lényeget megragadnod... Mindegy.

Kvízolimpia, ismét matek:

"Mennyi az első 10 természetes szám szorzata?"

A válaszokra nem emlékszem, de a kérdező szerint: 000

Namármost, édes gyermekem az úrban: a 000 mint szám nem létezik. Max. a három 0-ás ruletten. Talán a 0-ra gondoltál ami viszont 50%-os megoldás. Mert a matematikusok ma is vitáznak azon, hogy a 0 az természetes szám-e. (mielőtt vki megint az általános iskolával jönne: ezt elmondja a tanítónéni az első órán...) Ha az, akkor írd bele a kérdésbe és jó válasznak ne 000-t jelölj be. Ha meg nem veszed annak, akkor meg jó az egyik válaszod, csak hülye voltál.

Komolyan, minek kell erőltetni ezt a kvízesdit? Vegyétek ki a fenébe és akkor egyrészt nem írunk tele 300 oldalt havonta a hülye kérdésekkel, másrészt nem a random fogja a válaszom helyességét és a plusz lóerőt eldönteni... lol.
Dátum: 2009.01.28. 07:54:03
"Milyen színűre változik a lakmuszpapír lúgos oldatban?
zöld
lila
kék*
vörös"

Hát komolyan.... Mi van vkit felvettek Matematika-Kémia szakra melegedni, aztán most mutatja meg mi volt az első óra tananyaga??????
Amúgy véletlenül ezt is tudom, de akkor is. K*kiljatok sünt...

Edit: kivettemacsúnyaszavakat...
Dátum: 2009.01.28. 07:51:01
"Mennyi 6 alapú logaritmus 72 - 6 alapú logaritmus 2?
2*
Nem lehet kiszámolni.
144
70"

Namost ezt ki az isten fogadta el jó kérdésnek?????? Ember én mérnök vagyok, így tudom a helyes választ, de szerinted rajtam kívül még hányan fogják tudni? Inkább tegyél fel focis vagy hkk-s kérdést, hogy még én se tudjak válaszolni...