Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Smaragd79

Oldal: 1
Dátum: 2011.05.06. 19:09:14
Üvöltve rontotok egymásnak.
Egy méregfelhő igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-20 VP). Missskully futás közben kitérni próbál. Csak 5 életpontot vesztett.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Missskully az utolsó pillanatban félreugrik. Mirg az oldaladon harcol. Nem talált.
Missskully egy gyors támadást indít a rúnatőrrel a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz. Elmanakh is rádtámad. Mellé!
Lesújtasz az ében hosszúkarddal. Ellenfeled kivédte a csapást. Mirg az oldaladon harcol. 8 életpontot sebzett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Missskully egy alsó támadást indít. 11 életpontot vesztettél. Elmanakh is rádtámad. 1 sebzés!
Egy gyors támadást indítasz az ében hosszúkarddal Missskully lába felé. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Missskully páncéljáról. Mirg is támad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után Missskully a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Elmanakh is rádtámad. 1 sebzést okozott.
A csatában összesen 13 sebzést okoztál, és 13 sebzést kaptál.

10. szint, az én állatomnak 21es elnyelése van, a fegyverem is jobb. Az 5 medál az gyakorlatban -10 a "látszathoz" képest, tehát neki 20, nekem 15 egészség, ez ok is...de az egész nem az Mindegy, kösz a számokat:)
Dátum: 2011.05.06. 16:35:42
Valaki elmagyarázná mi történt velem?

Ellenfél:

Erő: 20
Támadás: 25 (+2)
Védekezés: 24 (+3)
Egészség: 20
IQ: 20
Mágia: 20
Taumaturgia: 20 (-1)
Szerencse: 21

+24 védekezés (Védőfal)
+18 támadás (Gyakorlótér)

Én:

Erő: 40 (+5)
Támadás: 46 (+13)
Védekezés: 50 (+19)
Egészség: 20 (+5)
IQ: 50 (+6)
Mágia: 20 (+7)
Taumaturgia: 32 (+10)
Szerencse: 25

+27 védekezés (Védőfal)
+24 támadás (Gyakorlótér)
+5 IQ (Nekrofun fókusz)

Nála állat 3as alap, 9es akt. szint...nálam 4es alap, 40es akt. Nincs varázslata rajtam van 5 medál (először indultam a kategóriában).

Jön a megarandom, aminek kb nulla az esélye, de tegyük fel...az eredmény: A csatában összesen 13 sebzést okoztál, és 13 sebzést kaptál.

És a poén: Ellenfeled nyerte a csatát.
(Ellenfeled jobb állapotban maradt, ezért őt nyilvánítják győztesnek.)

Biztos nem írok több negatív kommentet:D és egészségfejlesztés helyett befejezem a játékot:D
Dátum: 2011.04.29. 10:33:58
Mától lehet nevezni elméletileg?

Nincs olyan megfejtés, hogy legalább egyszer úgy indítsatok eventet, hogy már nyitva van a nevezés is, esetleg bajnoki után? Biztos az elenyésző kisebbségbe tartozok, de én majdnem minden hónapban kényszerstoppon vagyok ilyenkor.
Dátum: 2011.04.27. 10:24:33
Semmilyen multi/rabszolgaszűrő nincs, vagy nem foglalkozik senki a kibányászott adataival. A legaranyosabb szerintem most V3on egy szövetség, ahol a karakterszámok egymás utániak (xxx01, xxx02, xxx03...) ebből van aszem 6 és a szöv lapra ki van írva, hogy hála építészünknek x,y. A 10. szintű tagokhoz van egy 80as építész, bár ez mostanában már senkit nem zavar. Nekem mindig az a kérdés a csalókkal kapcsolatban, hogy miért teszi. Nem tartja elég jónak magát, hogy tisztán nyerjen? Egyébként pedig aki fizet az csalhat, ez egyértelmű, ez nem egy multicég...greed before need.
Oldal: 1