Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Azt azért fűzzük hozzá, hogy nem is csak a hardcore vadászatról kellene szólnia... Jelenleg az első 100-200 játékos gyakorlatilag a kínzókamra miatt portyázik a TOP 20 kivételével akinek a TP is kell.
Dátum: 2009.05.24. 21:36:41
Dehogy érzelmi zsarolós, a visszacsinálás se sokat változtat(na). Más kérdés, hogy Sanyi még megpróbál valamit, a Vizesember viszont feloldódik a lóerőben és téglává fog változni.
Dátum: 2009.05.24. 21:17:09
Jah
Ki kell cserélni valami megcsinálhatóra.
Erre írtam azt a javaslatot, hogy szinttől függően legyen korlátozva a karakternél levő LE mennyisége. Elég jól be lehet lőni szerintem. Rákényszerít mindenkit arra, hogy ne üljön több ezer-százezer LE-n ezért vagy azért. Mindjárt nem nagyon érné meg bohóckodni a kreatív affinitással. Azt is hozzá lehetne tenni, hogy a kreatív, ugyanúgy mint az LE védő szakértelmek ne érvényesüljön háborúban.
Azért tőlük, mert ha én visszafogom magam, akkor 3 hét múlva Sharpának már 1-el kevesebb célpontja marad, ha még 20-an ezt csinálják, akkor 20-al kevesebb. De az biztos, hogy 1-el kevesebb, mert én már visszafogtam magam, most fejlesztek 100-as kivégzést, aztán végigmegyek a topon oda meg vissza, mert úgy látom már hiányolják lanmaffiát odafent, ő sajnos nem ér rá, engem küld maga helyett
Ennyire nem lesz elbonyolítva. A spektrális manipulációból szerezhető LE naponta szint*1000-ben lesz korlátozva, mert akik kifejlesztették a 100-ra, nagy előnyre tesznek szert azokhoz képest, akik nem.
Teljesen ki vagyok kapcsolódva Gyerek alszik, asszony a Sötét Ösvényen italozik a többiekkel, én meg pihenek. Már csak a sör hiányzik
Marha egyszerű, a kreatívos repetitív lóerőgyártás miatt a pókokról meg Lanmaffiáról lett leszedve a keresztvíz, bár vajmi kevés közük van az esethez.
Ki kell védeni... Nem a big brothertől kérni a segítséget.
V2 - Vizesember, az elmúlt 2 napot ne nézzétek, mert 15 PP-re váltottam. Az előtte való napokat, heteket nyugodtan lehet vizsgálgatni.
Megjegyzem, hogy V2-n 24. szinten kevesebbet lehet rabolni, mint V1-en 20-on.
Miklós:

Kreatív limitálása helyett sokkal egyszerűbb lenne a maximális szintjét 50-ről 20-ra vagy 10-re csökkenteni, a különbözetet meg LE-ben odaadni azoknak, akik azon felül fejlesztették. A limitálás ugyanezt a hatás éri el, csak álságos módszerrel.
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 14:05:31
A legtáposabb pókoknak ez a trükkje, nem a kreatívval érik el a nagy zsákmányt, hanem a kivégzéssel - ami ellen viszont bárki tud védekezni. Ráadásul, az egészséggel ellentétben, ez nem egy passzív szakértelem, a te támadásaidat, és szerzett LE-det is segíti!


Lenne egy pikírt kérdésem akkor:

Ez alapján miért is a kreatívot kell korlátozni?
Soha nem is tetszett nekik, ha az ő kárukra ment az izgalom
Rendszerhiba? LOL, az egészség fejlesztésének hanyagolása is rendszerhiba...

Ha mindenki fejlesztette volna normálisan az egészségét, 90% hogy lanmaffia bele se kezdett volna ebbe a projektbe... Még jó, hogy Viktor már több mint 3 hónapja szajkózza, hogy fejleszteni kell...
Hát, ha 15% = 2k ép
Miklós, ezekkel a számokkal a portyások fele törölni fog.
... Censored ...

Idézet: Miklós - 2009.05.22. 11:57:25
Idézet: CaveMaN - 2009.05.21. 18:11:18

limit = (620+40*10)*20 = 1020*20 = 20400 LE, azaz 40800 LE napi zsákmány... Ezzel szemben az ajánlás utána kapott LE az elmúlt napokra így néz ki:
2009.05.21. Jóváírtunk részedre 1244 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
Ez alapján az izmosabb pókok nem nagyon férnek ebbe bele.

Idézet: Anababa - 2009.05.21. 18:14:18
ez 0-ás valóságformázással nekem 13020 három jobb csata

Itt csak a kreativról volt szó! Tehát ha egy csatában mondjuk 2000 LE-t zsákmányolsz, abból csak max. 1000 fog a limitbe számítani.


1244 az 124400 LE, csak portya, ennek a fele 61220, ennyi jön a kreativból. A 900-as limitálással 1320*20= 26400 LE.

A 26400 LE határozottan kisebb a 61220-nál...

A többit a többiek elmondták.