Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

No igen, de simán nem érné meg a 15% alól kibújó játékost ütni, mert ő aztán tuti nem vadászott Persze ez nem akadályozza a tehéncsordát, hogy ugyanúgy végiggázoljon rajta, ez sajnos tény.

Dolgozom még az ötleten.
Az ott kezdődik, ha mindenkinél lenne LE, nem csúcsoptimalizátorkodna mindenki, hanem játszana, akkor minimum mindenkinek 20-50 szint közötti kreatívja lenne. Egész egyszerűen azért, hogy tudja kompenzálni a saját veszteségét, a termelt LE-vel.

Ennél fogva a javaslatom a következő:

15% alatt ne lehessen:
- vadászni
- sajtolni
- küldetésezni

Ha közben voltál szakadjon meg a vadászat. Mert, ki látott már olyat, hogy egy majdnem teljesen hulla lény ereje teljében levő akármit levadászik, ráfújnak és elterül újra. Ennél fogva erő hiányában küldetést se lehet teljesíteni és sajtolni sem.

Mit old meg a dolog:
- Senki nem fog soktízezer LE-n csücsülni, mert ha nyernek ellene, megszívja, csúnyán, ezért elkölti, amikor lehetősége van rá.
- Fejleszteni fogja a következő két szakértelmét: transz. projekció, kreatív affinitás, hogy csökkentse a veszteségét és növekedjen a kompenzációja, mikor ő nyer csatát.
- Mindenkinek lesz kreatív affinitása, nem tud elhúzni miatta senki.


Lehet lepontozni
Szerintem meg tiltsuk be a portyát ! Ne lehessen belőle egyáltalán LE-t szerezni. Így nem "kellene" 15% alatt vadásznia mindenkinek, bátran otthagyhatná a karakterét 500k LE-vel 1 hétre is.
Írtam egy ötletet privátban.
Az eddig is kötelező volt, csak sokan abban a hitben élnek, hogy nem az De ez legyen az ő problémájuk
Végtelenül türelmetlen mindenki... Mintha 2 perc alatt le lehetne programozni akármit is. Arról nem is beszélve, hogy Miklóséknak ez egy hirtelen tűzoltó ötlete, picit több időt kellene adni nekik.

Miklós: szerintem pár napra kapcsoljátok ki a szakértelmet. Talán az a legkevésbé fájdalmas, ideiglenes megoldás, amíg jön valami végleges.


-------------------------------------------------------------------------------- ---------
Anyway, ha már kötelező: Maxos kreatívom van, jön valaki bulizni?
Csendben megjegyzem, hogy azért elég "rosszul" játszuk ezt a játékot, úgy 99,9%-ban.
Kis türelem, gondolom Miklósék maguk között még megrágják a dologot, mielőtt előállnak valami kinyilatkoztatással.
Az még korrekció előtt volt. Nephila emlékeim szerint mínuszba is ütött valakit régebben.
Azért megvárnám, míg Miklós nyilatkozik Baraty nyilván (ahogy írta is) a kreatív exploittal kapcsolatosan nem fog hivatalosan állást foglalni, ezért a tiltást se adhat rá.

Kocos: picit le vagy maradva az olvasással
Lanmaffiát ne keverjük ide, neki már tegnapelőtt is ennyi volt az LE diffje Ő okosan játszik a 88k-t történetesen szövetségi társamtól ütötte
Az kevéssé zavar, hogy nem én csináltam meg, mint már mondottam, november óta folyamatosan csinálhattam volna, ha akartam volna.

A kreatív az legális, ahogy a piszkavas is. A felhasználás módja meg az adott emberen múlik, vannak írott meg íratlan szabályok, egyik ide tartozik a másik oda.

Arról meg nem tudok, hogy Miklósék az LE gyártó háborút legálisnak minősítették volna.
Jajjmár Birka. Autód is lehet, 130-al is mehetsz autópályán az is legális, a haverodnak dettó. Ennek ellenére mikor 200-al toljátok egymással versenyezve, simán lekapcsolnak a rendőrök....

Mint ahogy piszkavasad is lehet, rendeltetésszerű használatban senkit nem zavar, mégis, ha agyonversz vele valakit ülni fogsz.

A kreatív és a kivégzés egy jó eszköz, ergo Nephila nem mutatott be semmit, most tart annak a bemutatója, hogy hogyan lehet rosszul használni...
Birka, most komolyan, mégis hol élsz? Persze, hogy legális minden kiskapu, amíg valaki el nem kezdi nagyüzemben kihasználni. Onnantól nem lesz legális.

Vegyük például Ravenwood és a TGY esetét a térkapuval. Legálisan mentek be 1 óra alatt 200x a térkapuba? Persze, nem tiltotta semmi...
Mortimer, mihez képest ugye. 15k felett már én is akasztottam rendes portyából, minden lebeszélés nélkül, 40k-t meg 20k-s küldetésnél segítségből, egy-egy ilyen portya hol számít 1 tulajdonságpont vagy 1 szakértelem futja belőle? Kínzókamránál mások az arányok, Galmuszk szed belőle 30k-t mondjuk, ahhoz képest 123k finoman szólva durva, ahogy akár Lanmaffia hatalmas fogásaihoz képest mondjuk egy feltételezett 800k-s portyanyeremény Egonéknál.
Aktuális a karakterlapon

Egon:

Zsákmányolt lélekenergia: 18.049.229
Elvesztett lélekenergia: 9.634.787

Csuhi:

Zsákmányolt lélekenergia: 18.272.187
Elvesztett lélekenergia: 10.715.450
Kikérem magamnak, én tényleg ős Pók vagyok. Trueblood és Sameed mögött 3. voltam az LE diff listán jópár hónapja.


Birka: az a helyzet, hogy ezt az "exploitot" én Galmuszkkal már novemberben tárgyaltam, aztán hónapról hónapra felmerült, de végül nem kezdtünk bele egy "kreatív háborúba", pedig nem kétfős társaságként gondolkodtunk, hanem 12. Elő lehet venni az exceleket, 6-6 ember óránként körbeüti egymást az mennyi LE-t termelne 1 nap alatt, ami abból jönne ahhoz képest amit Csuhi-Egon csinálnak aprópénz.
Pár tízezer LE miatt szerintem nem fognak zárolni Miklósék senkit.
Gondolom tele van LE-vel.
LE értékeket késleltetve mutatja a szerver, ezek a tegnap esti "eredmények", ha éjszakáztak, ennél már sokkal előbbre járnak.

Biztos fognak lépni rá, mivel viszont munkaidőn kivűl bukott ki, még kell 1-2 óra míg lesz valami.