Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Amnael

Dátum: 2013.03.31. 14:11:39
Ez azt hogy ha támadsz valakit akkor kapsz némi LE-t a támadásért
Jogos!
Dátum: 2013.03.30. 14:29:11
Elméletileg rövidült az event így kérdezném hogy a jutalmakhoz kellő térkép darabok mennyisége változik vagy az eséllyel kompenzálunk esetleg maradt minden a régiben vagy hogy is van ez
Dátum: 2013.03.21. 13:04:25
Esetleg nyálazd át itt a fórumot azokon írták ki nyert ha van szabadidőd.
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Haladóknak (itt találsz párat)
Dátum: 2013.03.02. 14:02:40
Én már nem nyígok kaptam pont rinyálás után egy kisebb térkapu stimulátort mást akartam de kezdetnek ez is megteszi.
Dátum: 2013.03.02. 10:48:55
Én sem látom! Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül ezzel a hibával mert nekem sem jelenik meg.
Dátum: 2013.02.27. 19:33:06
Előreláthatólag hányszor lesz 1 hónapban bajnoki viadal?

1*
4
3
2

Szerintem a kérdés már régi és egy kis javításra szorul!
Dátum: 2013.02.24. 12:00:42
Szerintem már megvan a 100 lassan vagy már átléptem remélem meglesz az eredménye!
Dátum: 2013.02.24. 11:50:17
azt a sok jelzőt kicsit pontosítsuk úgy kb 10000 sebből vérzik! én még nem kaptam pirosat egyet sem és még mielőtt valaki ellőné azt a poént hogy csak kavicsra jár piros ezt tudom és szoktam is kaviccsal pörgetni nem minden nap de eleget.
Reménykedni még lehet. Azért 1-2 csak lehetséges. Bár egyet értek veled, de érzem én hogy sokan szerintem 2-3 hónap múlva sírni fog hogy mert már megint semmi nincs amit építhetnénk vagy megint über sokba kerül és hasonlók. Ahogy pedig a fejlesztők állnak ennyi idő alatt nem hiszem hogy kész lesz a tudás fája mert eléggé sok kis apróság van közte!
Természetesen (remélem) nem. Addigra ötletelünk hogy milyen új épületet vagy melyik épületnek lehetne maximumot adni (és ha lehet hatásfokot is javasolni hozzá). Aztán beadjuk Miklósnak és várunk. Aztán rinyálunk neki 1 hónapot esetleg még egyet aztán már meg is vannak az új épületek tehát ez olyan laza 7-9 hónap múlva meg is van az eredménye ami november vége tehát a novemberi találkozóra várható.
Jobb mint a semmi én sem díjazom, hogy megint nullázhatjuk de a szövetségi küldetéshez tökéletes főleg ha 2-ben szerepel azzal befejezve és azzal kezdve a szövetségi küldetést!
Dátum: 2013.02.18. 18:33:08
Vissza hozza az árát ha nevelgeted és 20. szint környékén sajtold.
De én mit mondjak 11 állatot kellene idomítanom mind ezt úgy hogy van 4 harci dögöm 4 még nem sajtolt növendékem ezt viszont tényleg kihagyom nem ér annyit nekem!
Dátum: 2013.02.16. 21:42:37
Ne bízd el magad!
Jön még 1-2 jó fejlesztés és az az időt amit említettél kihagyod és ha jön egy hasonló gondolkodású játékos akkor lehet izgalmas lenne a dolog!
De viccet félretéve is ha én most kezdeném a játékot (akár elölről úgy hogy törlök) akkor már a régi magamhoz képest sokkal jobban állnék ugyan ilyen szinten mint most hála az érdekes fejlesztéseknek!
Nekem tegnap 100%-osnál is kiírta hogy nem támadhatom mert az elmúlt...
Ezért tényleg jó lenne már ez is!
Dátum: 2013.02.13. 21:05:42
Amúgy mondtak itt páran okosakat! Ki veszitek a pipát és csak azt veszitek át amit még nem tartotok elnyomásnak én már megtettem minden szinten kapni fogok sorsjegyet azt már tudom méghozzá tp mentesen. Bár azt én is meg tudnám köszönni ha a tp kb 30-40%-kal csökkenne mert akkor már megérné és ahogy már sokan elmondták ezzel nem tud senki előnybe jutni 1x/szint, de esetleg az is lehetne megoldás ami a vízszintes soroknál van valami vadászat portya ital vagy hasonlók!
Dátum: 2013.02.13. 12:17:57
Jogos nem értem minek ez a mértéktelen Tp áradat ha szint * 2,5 tp-kapnánk hasonló arányú Le-vel akkor lenne akkor megérné mindenkinek fejlődnének és meg is lenne a jutalmuk amivel nem bnák el a legelején a karakterüket és mindenki csinálná is. De így meg csinálok belőle párat ami még jól jön és nem eszem meg vele a kefét és ennyi!
Dátum: 2013.02.13. 11:38:52
Az aukciósház és a küldetések között!
Dátum: 2013.02.09. 17:21:57
Share on Edit History Tags Source Explore »

Egész pontosan így néz ki itt az edit re kattintasz és már szerkesztheted is csak aztán ne törölj semmit!
Dátum: 2013.02.09. 17:20:00
Találsz fent a cím sor alatt hogy "Edit" azzal lehet szerkeszteni!