Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rivasz

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.06. 19:38:34
Így egy hónap után úgy gondoltam hozzászólok én is. Hát ez a legnagyobb béna játék a Földön. Nem lenne rossz, csak pocséknak tartom azt az ötletet, hogy kisebb szintűeket is lehessen támadni (portyázni vagy mifene). Komolyan mondom ennyire ideges még egy elcseszett játék miatt sem voltam. Hiába vagyok láthatatlan, vagy hiába pihenek, teljesen mindegy, egy alacsonyabb szintű is elver, mint a picsa...ezt én nem értem. Ráadásul ha egymás után támadnak, esélyem sincs aznapra, hiszem az ÉP-m lemegy nullaközelibe, úgyhogy frankó...két napra mire feltöltődik, tyűdejó, grat aki kitalálta. Ja mellesleg azoknak a férges Állatoknak baromira semmi hasznuk, qrvára felsleges volt a szakértelmemet (csapdakészítés) 9-esig fejleszteni. Ráadásul semmi képzettség-fa nincsen, honnan tudom, hogy a legközelebbi tanulás után mit fogok megtanulni...? Sehonnan. A legbosszantóbb az egészben az, amikor látom, hogy napi kilencezren támadnak, és a 80%-a két szinttel magasabb erőgyerek. Fasza. Ja meg lehetne a prémiumosokat különrakni, mert most ez kb. úgy néz ki, hogy aki fizet, az nem idegeskedik, akit meg a prémiumosok támadnak csúcsfegyverekkel, az stresszben volt elpatkolni. Ok, tudom a választ előre, ne játsszak. Mindegy, akkoris leírtam, kövezzetek meg.
Oldal: 1