Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Olius

Oldal: 12
Idézet: Edmondhun - 2009.12.05. 00:40:20
Legutoljára feltett kérdésed
1938-1941 között(Horthy korszak)Magyarország elszakított területeinek hány százalékát tudta visszavenni diplomáciai módon?

14.5
28
40
semennyit


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Sértőnek találom az indoklást....Nagyon sértőnek.


\signed
Mit jelent az, hogy atack?
védekezz
fuss
támadás
lépés indul

nincs olyan szo h atack, attack van, de semmi para, ez nyilvan meguti a mercet
Hat google elso oldal csak ez, valamint az evi 160k diak is nyilvan a nevadora gondol, csak nem erre hasznaljuk ma, de nembaj. btw a mi az Erasmus rovid volt, a program meg tul egyertelmuve tette volna sztem.

Vote for 25%+ kviz nelkul!
Mi az Erasmus jelentése?

Nemzetközi diákcsere +
Zenakar
Nagy érzékenységű területek a testen
Tehén fajta

ezzel meg mi az isten baj van?

BTW: kellene egy menupont amit ha bekattintok, kapom az alap 25% bonuszt LE re, es nem is latom tobbet ezt a kviz marhasagot. KTHXGB

sry ha idegesnek tunok, de miutan Linus Torvalds bol lexikalis tudast csinaltatok, es ezzel is para van, ugy erzem csak teglarol, meg favagasrol kerdezhetek....
van 1 kerdes h melyik a legeszakibb hid BP-n, es aszem az Erzsebet a "helyes" most lehet h regi de a 0ason van az a fura hid, sajna a neve nem jut eszembe, sztem az van legeszakabban. \o
http://hu.wikipedia.org/wiki/Linus_Torvalds
kb egy google kereses mint a legtobb kerdes
de feladtam a kerdezgetest
Linus mesterrol nemlehet kerdezni mert lexikális, de a bibliás marhaságok nyilván nem azok, mert mindenkinek keresztenynek kell lennie.... kthxbye
Dátum: 2009.09.24. 16:58:58
haho, igazabol nem bug, de a portyazas es vadaszat menupontok neha kicsi neha nagy betuvel vannak irva, pl a jatekleiras menut nezve, egyebkent tetszik a game, csak szokatlan ez a sok lila
Oldal: 12