Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NecroManci

Oldal: 1234567
Üdv minden kedves Végzetúrnak!

Egy-két kérdésem lenne:

Hol van az leírva, milyen szabályzat melyik pontjában, hogy ketten, a tesómmal, +anyám, nem játszhatunk egy karakterrel??? Ez új dolog lenne, eddig csak azt láttam, hogy emberke NEM vihet 2 vagy több karaktert azonos világon!

És ha le van írva, mutassátok meg légyszike! Olyan feledékeny és felületes vagyok, bocsika!

mert akkor kitiltom őket a szobámból, nehogy valami retorzió legyen ebből!

És ha EGY karakterrel játszunk hárman, vagy öten, vagy mindegy mennyien, HANGSÚLYOZOTTAN EGY VILÁGON!! melyikünknek kell majd licitire feltétlenül elmenni és fényképes igazolvánnyal igazolni magát? (anyám a választás akkor, mert nyugdíjas, ő ér rá a legjobban!)

Köszi előre is a válaszokat!

Mindenkinek kellemes játékot kívánok!
Dátum: 2015.02.20. 18:43:37
Csak 2 karim van,
az 5 éve regizett Necro és a 4 éve Kaszás barbi, v3-on


Majd regiztem, a fétisért, v6-nem tudom mikor

már teljesen meg vagyok kavarva!!!!!!!!!!

Én nem vagyok csaló, csak azt kértem, amire azt írták, hogy jár,
nem is értem talán, bocsi.. DE

semmilyen karakter átadatás, nem akarom senkinek átadni a karim!

Mire fel adnám át????

Hát

már tényleg nincs több érvem, ha nem látják,hogy kb 8-16 órát be vagyok lépve, de nem is értem, milyen karakter átadás ?:?:

Bocs, ezt a játékot nem szőke nőknek találták ki!
Dátum: 2015.02.20. 17:00:34
Fecsu, mi már mindent megbeszéltünk, értjük egymást,

érvem sincs több melletted, mint amit írtál, Puszi!:)
Dátum: 2015.02.20. 12:38:29
Köszi kedves Játékostársaim, hogy pro és kontra vettétek a fáradtságot és írtatok!

Talán nem így kellett volna fogalmaznom, de nagyon bosszús voltam és már régóta csak a panaszokat hallom a szövetségemben is.
Bocs a hibákért is, nem néztem át a levelet rendesen!

Persze, hogy az én személyes problémám, hogy mennyit költök a játékra és mennyit játszom, de hadd jegyezzem meg, hogy régen is játszottam és költöttem is,
ugyanezzel a játékkal
de nem emésztette fele ennyi energiám, semmilyen téren.
A játékélmény javult egy darabig, de nekem már sok ez a havonta 2 event+ az összes újítás, templom, SZB, napi rutin..
És mindenképp érvényesül a pay to win módszer, egyre inkább, hiszen nagyon nagy előnybe kerülnek azok, akiknek nem kell számolgatni, hogy mennyit költenek erre a célra.

Játszani lehet őskő nélkül is, vannak szép eredményes karakterek,
akik még egy forintot sem költöttek (mellesleg megemelem a kalapom előttük!:), de sosem lesz egyik sem olyan, mint egy ősköves, jól fejlesztő karakter.



A mostani ügyet pedig feladom, csak azt nem értem,
hogy van akik megkapták a relikviát, hasonló helyzetben, vannak olyanok akik nem.

Hivatkoznak, hogy le volt írva, miért nem olvastam el rendesen?

Igyekszem majd "rendesebben" olvasni!

Addig is, egy példa, hogy mennyire figyelmesen olvasok, idézek a főoldalról:

"Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!"
"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."

/vihogok /

Sikeres játékot kívánok mindenkinek!

NecroManci
Oldal: 1234567