Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Korisa

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.23. 12:54:40
Sziasztok!
25 éves vagyok és van egy 1 éves fiam, a párommal most várjuk a következő babát!!!!
Szerintem minden nő számára a gyerek a legnagyobb csoda és a legnagyobb "alkotás", ezt kihagyni bűn!
Sajnos mi is hónapról hónapra élünk és az egyetlen megoldás hogy fel tudjuk nevelni a két gyereket az az hogy párom 2 munkahelyen dolgozik én meg-ha nem akarom bölcsibeadni a gyerekeket és nem hétvégi anyuka szeretnék lenni-itthon tudok dolgozni.
De minden egyre kilátástalanabb. Azt hangoztatják hogy a nők szüljenek gyereket!!! Miért is????
A nyugdíjasokat mi tartjuk el ugye- nehogy azt higyjétek hogy a saját nyugdíjatokért dolgoztok!!!!!
De egyre kevesebb a dolgozó réteg és az utánpótlás is.
Már nem 80 évig élünk mig régen öregapáink!!! 35 évesen már hullanak az emberek akik meg megélik az én korosztályomba az 50-et azok összetehetik a kezüket!!!! És hol is a nyugdíjhatár???
Jelenleg úgy állunk, hogy azért se merünk gyereket vállalni mert megélem mire felnő? Fel tudom e egyáltalán nevelni!!!! És anyaként a következő az aggodalmam-arrol már nem is beszélek hogy a családipótlékot megadóztatják! És ugye a gyerek 1 éves korátol lesz innentől kezdve a gyes!
De nézzetek körbe a világon- Érden lakom és az elmúlt 1 hónap eseményei amiről én tudok a közvetlen közelembe történt:
Párom munkatása éjfélkor sétált haza egyik szórakozóhelyről(kb. fél óra séta a lakásig), a nyakátol a feje bubjáig felnyiszálták szegényt pár ezer forintért!
Pár hete az alattam lévő kisboltba egy őrült berontott, felkapta a henteskést és kirohant, este már értesültem egy késelésről!
Na még sorolhatnám az eseményeket... és igen ide szülök én még 1 gyereket!!!!
Mire ő annyi idős lesz hogy elmegy a barátaival hol fog tartani a világ??? Én nem merek este már utcára menni!!!!!
Az sztem a legkevesebb hogy az ember nehezen talál párt, vagy az anyagi dolgok mert azt előteremti a gyerekének, inkább lemond dolgokról csak a picinek legyen!!!!
Hova süllyedt a világ? És lehet még ennél mélyebbre menni????
Az egész kormányt lecserélném és havi 80ezret nyomnék a kezükbe azzal hogy boldoguljatok ebből!!! Kiváncsi vagyok meddig bírnák és arra is hogy testörség nélkül ki mernének e menni az utcára!!!!
Nagypofával osztják az észt de ők elfelejtették milyen átlagemberként élni vagy sose éltek úgy!!!
Az ideális tényleg az lenne ha a nő tudná nevelni a gyerekeket ellátni a háztartást stb és a férfiak lennének a kenyérkeresők!!!!
Oldal: 1