Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Settlers

Oldal: 123456
A "végzet temploma" melyik filmszereplő kalandjában a helyszín?

Don Diego de le Vega
Bruce Wayne
Peter Parker
Indiana Jones

Most akkor ki szívott több füvet, aki írta a kérdést vagy a kvízadmin?
Dátum: 2011.03.28. 11:11:22
Miért írja ki, hogy az ellenfél nem támadható, mert kevés az életpontja, mikor a kémkedés szerint az életpontja a maximumon van?
És nem is támadták?
Kommunikálok az illetővel, mert küldetésben segít és nem tudom megtámadni.
Köszönöm a választ.
Dátum: 2011.03.27. 14:26:52
Elmagyarázná valaki, hogy ez hogy történik?

Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!

Ugyanakkor lekémkedtem és a maximumon van az életpontja.
Megkértem két szövitársam is és az Ők kémkedésük szerint is max. az életpontja.
Ezt elfogadják?

Hány amerikai elnök lett merénylet áldozata?

Köszönöm.
Dátum: 2011.02.27. 08:54:50
Krisztus, hogy mekkora marhaság ez a kvíz.
Ahogy eddig volt, hogy a kérdések jobbára ismétlődtek és be lehetett sorolni, az még ment valahogy.
Igaz, hogy egy kérdésre 86.183.917 x kellett kattintani, hogy rendben legyen, de legalább volt és fejlődött az izom a mutatóujjamban.
Aki akarta az megcsinálta, aki akarta meg nem.
Aki nem akarta annak lehet csinálni bármit, úgysem csinálja.
Aki meg csinálta, annak meg megint órákba telik, míg végigrágja magát a Google, Wiki és egyéb lexikonokon.
Vagy vissza kell állítani, vagy kiírni egy szavazást és akkor döntés születhet.
Nem értem, akinek van 2-3 karaktere, 57-es elemetáris fúzióval, az napi 120 kérdésre kell válaszoljon.
Mikor él az illető?
Nem dolgozik, nem eszik, nem kerékpározik, nem szuszog, csak Google és Wiki, hogy valahogy tudjon helyes választ adni, mert ha nem válaszol, akkor 1-2 hónap alatt a 6 szinttel kisebb, buzogányos kezdő is leüti.
Szerintem szavazzunk.
És ha a szavazat szerint nem áll vissza az ismétlődő kérdés és besorolás, akkor szavazzunk megint.
És még 1: aki nemrég kezdte, az elesik a kvízmedáloktól. Ezt már nem is kell tovább cifrázni.
Szomorú vagyok Megyek biciklizni.
Dátum: 2011.02.23. 15:19:37
Nagyon köszönöm.
Ez már használható.
Dátum: 2011.02.23. 14:25:44
A transzcendentális projekcióról kérdeznék.
Tulajdonképpen a reális képlet érdekel, mert ami a wikipédián van az minden csak nem a képlet.

Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100+2*szint LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és 10. szintű vagy, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1520 LE arányos részét lopja el.

Melyik szint?
A transzcendentális p. vagy a karakterem szintje?
Pl. 46-os szinten 10-es projekcióval mennyit rejt el?
Hálás lennék, ha valaki fel tudná tenni a reális képletet.
Köszönöm.
Dátum: 2011.01.31. 08:34:39

Mi az igen?
Az új szintemnek megfelelő kategóriában veszek részt vagy a benevezés pillanatában levő szintemnek megfelelő kategóriában?
Amúgy köszi
Dátum: 2011.01.31. 07:22:18
Ha benevezek a bajnoki viadalra akkor a benevezés pillanatában nálam levő felszerelés, állatok stb. lesznek velem a viadalon.
Ha közben szintet lépek, a benevezés után, akkor a benevezéskor meglevő szintemmel fogok-e részt venni a viadalon, vagy az új szintemnek megfelelő kategóriában?
Tudom, hogy a valószínű válasz az, hogy a benevezés pillanatában meglevő állapotban, de biztos akarok lenni benne és szívesen venném, ha egy hozzáértő, aki biztos benne megerősítene.
Köszönöm.
Dátum: 2011.01.21. 10:10:37
Hogy tudd a szakértelmeid tovább fejleszteni a 31-es szintre szükség van a Akadémiára.
Az Akadémia nélkül csak a 30-as szintre tudod fejleszteni.
Itt a link:

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2011.01.21. 09:32:22
Miért van, hogy a háború nem ér véget időben?
Több van mint 50 csata, több mint fele győzelem, már véget kellett volna érjen és sehol semmi.
Mi a teendő?
Hogy gyorsan menjen.
Ha e-mail-t írok, az hosszú időbe telik.
Köszi.
Dátum: 2011.01.14. 08:39:09
Igen, egyértelmű
De jobban szeretek rákérdezni, mert soha nem lehet tudni.
Köszönöm.
Dátum: 2011.01.14. 08:28:30
Ha varázslatot vásárolok, azzal is teljesítem a küldetést?
Köszi.
Dátum: 2011.01.14. 07:10:17
Van egy küldetés:

Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a te szintednél!

Kizárólag két szinttel magasabb kell legyen, vagy lehet kettőnél is magasabb?
A varázslat is számít, vagy csak a rendes fizikális sebzést okozó fegyver?
Köszi.
Dátum: 2011.01.11. 07:21:17
Egy 50-es szintű epikus relikvia, a Facsaró gyűrű ad +8 lélekenergia sajtolást.
Ez a maximum 60 fölé is mehet és akkor 68 lesz?
És ennek megfelelően több LE-t is ad sajtoláskor?
Köszönöm.
Dátum: 2010.12.05. 08:20:39
Köszönöm
Végre egy intelligens komment
Nos, annyira véresen nem vesszük, hogy valakinek a vérét ontsuk érte, mert ez egy játék.
De, hogy korrekt legyen, minden szövitaggal szemben, kell egy reális adat, ami alapján lehet követni.
Nem tehetek ki senkit, csak mert " saccper " úgy látom, hogy nem épített eleget.
Lehet, hogy én tévedek és nem lenne helyes.
Most is Excelben követjük, de sok tag esetén sok idő és nagy kínszenvedés.
Hogy a nagy szövik részben azért lettek nagy szövik, mert vannak ilyen karaktereik, azt tudom.
Tudok olyan, aki 80 egynéhányas szinten mindössze 800 körüli tulajdonságponttal rendelkezik, de az építése meghaladja a 160 milliót!!!
Én csak meg szerettem volna tudni, hogy létezik-e ilyen program vagy script, ha igen, akkor engedélyezett-e és hozzáférhető-e.
Az egyik angol világon láttam egyet, de az illető megszüntette a karakterét és nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot.
Ha valaki, akit tényleg érdekel és esetleg meg tudja csinálni, vagy tud olyant, aki meg tudja csinálni, megkérem írjon.
Köszönöm.
Dátum: 2010.12.04. 08:35:14
Remélem jó helyre írom
Mint tudjuk, az építés nagyon fontos egy szövetségben.
Ugyanakkor, lehet egy szövetségnek maximum tagsága is, ha nem építenek.
Ezért, hogy a szövetség fejlődjön, folyamatosan kell követni, hogy ki mennyit épített, ami sok tag esetében, valakinek hosszadalmas és kínos munka.
Van, amikor nem lehet időben megcsinálni egyéb elfoglaltságok miatt és lehet újraszámolni.
Sok kíntól megszabadítana sok embert, ha volna akár a játékon belül, akár egy script, amelyben meg lehetne határozni, hogy kinek mennyit kell építeni, meddig és a program le tudná követni.
Így a tagság láthatná, hogy hogy áll az építéssel, le van-e maradva, kell-e még építsen, mennyit és meddig.
Szerintem nagyon sokan hálásak lennének egy ilyen belső követő program vagy script.
Én sajnos nem tudok programozni, mert eddig megcsináltam volna.
Ezért Excelben csinálom és kínszenvedés.
Ha akadna valaki, aki megcsinálná, szívesen segítenék.
És, nagyon hálás lennék érte, sok más játékossal együtt
Ha esetleg van ilyen, de nem tudok róla, megköszönném, ha valaki informálna, hogy hol található.
Köszönöm.
Dátum: 2010.11.02. 09:10:43
Ha egy játékos a katakombákban bújkál, tud-e cselekvéspontért dukátokat vásárolni és résztvenni a bajnokságon?
Köszönöm.
Dátum: 2010.11.01. 18:23:07
Egy szövitársammnak a köv. gondja van: nem tudja a tanulás szakértelmét növelni, habár az Akadémia szintje nagyobb és megengedné. És lélekenergiája is van.
Mi az oka, hogy nem tudja a tanulást tovább fejleszteni?
Köszönöm.
Dátum: 2010.10.28. 13:25:47
Háború esetén, a háború véget ér, ha legalább 50 csata van és az egyik fél 2x többet nyert.
Az 50 csata csak az egyik fél által megvívott 50 csatára vonatkozik, vagy az összesen megvívott csatákra.
Pl. 43 / 7 győzelem / veszteség esetén véget ér a háború?
Köszönöm.
Oldal: 123456