Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Felhő

Oldal: 1234
Dátum: 2010.05.09. 22:23:45
Sziasztok
Lenne 1 kérdésem miért van az h már másodszor van az állataimmal ugy,hogy full életerővel betettem gyakorolni őket és amikor beléptem megnéztem őket mindegyiknek csak a fele ÉP-je volt
úgy tudom a gyakorlásnál nem mehet le az állatok ÉP-je vagy mégis?
Előre is köszi a választ
Üdv
Dátum: 2010.04.29. 19:11:49
Köszönöm a gyors választ de ezt azért egyértelműbben kellett volna kiírni mert egyáltalán nem lehetett ezt kivenni abból ahogy le volt írva
Köszönet még 1x
Dátum: 2010.04.29. 18:58:37
Sziasztok
Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a V4 indulása előtt olvastam a kiírásban,hogy nem lehet csak ugy vinni a Tulajdonságösszeget és a Szakértelem összeget hogy csak az egyiket fejleszti valaki mert a megengedett különbség az 20% a kettő között na most én viszont nem 1 olyan játékossal találkoztam akinek a Tulajdonság összege 1000 felül van és a szakija pedig 0
akkor ez most hogy is van?
Előre is kösz a választ mert elég dühítő h én igyekeztem betartani és sokan mások is a másiknak meg nem kell betartani?
Dátum: 2010.03.14. 13:04:30
Köszönöm a választ én azt hitem h a végén szereplő sebzés az ami felkerül
Dátum: 2010.03.13. 08:45:26
Sziasztok !
Én azt szeretném megkérdezni h miért van az hogy sebeztem ennyit :
A csatában összesen 432 sebzést okoztál, és 2 sebzést kaptál.
és még mindig csak az előző sebzésem van az adatlapomon feltüntetve pedig 1 nap eltelt
Legtöbb okozott sebzés: 219 ez miért van?
előre is kösz a választ
Üdv
Dátum: 2010.02.16. 23:47:54
Köszi a választ de bocsi azt hiszem rosszul fogalmaztam meg az egészet mert nagyon felhuztam magam rajta
még hátra volt 40 perc hogy támadhattam volna illetve támadhatatlanságbol
amikor betámadott akkor még a kiirás szerint nem támadhatott volna be senki sem és érdekes h én nem tudtam támadni senkit sem mert kiprobáltam máskor
no mind 1
azért köszönöm még 1 x
Dátum: 2010.02.09. 19:38:45
Sziasztok legyetek szivesek megmondani h hogy létezik az hogy leverettem magam és én sem támadhatok engem támadhatnak és mégis vigan betámadtak

Életpontod alacsony, nem támadhatsz, és nem támadhatnak!
Legközelebb 16:53 idő múlva támadhatsz.

Ma, 19:20 Kisbojti Mandarin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 150 lélekenergiát.
no ez hogy lehetséges??
előre is kösz ha vki válaszol mert ez elég dühitő
Dátum: 2010.02.07. 17:43:47
Köszönöm ezt nem tudtam azt hittem h itt is meg kell váltani a gyorsitást
Dátum: 2010.02.07. 15:16:20
Köszi a választ de állandóan annyit ad most is 7 vadászatot inditottam és csak 3 kérdést adott be nem gyorsitottam
Dátum: 2010.02.07. 03:21:03
Sziasztok !
Miért van az a V4-en hogy elinditok 4 vadászatot és csak 2 kvizkérdést ad ?
Nem minden vadászathoz jár a kviz kérdés?
Előre is köszi
Dátum: 2010.02.04. 08:19:00
Elmegy az indián törzsfőnök a varázslóhoz szeretné tudni milyen tél lessz .
- Varázsló milyen telünk lessz?
- Erős hideg
- Akkor gyüjtse a család a fát ?
- Igen mondtam nagyon erős hideg tél lessz
- Akkor gyűjtse az egész törzs a fát ?
- Igen mondtam nagyon nagyon hideg tél lessz
Elment a törzsfőnök mint az őrültek elkezdték gyűjteni a fát az egész törzs
A varázslónak lelkiismeret furdalása lett nem volt biztos h jót mondott a törzsfőnöknek,
elment a legközelebbi városba és megkereste az időjóst.
- Időjós szeretném tudni milyen telünk lessz ?
- Hát varázsló nagyon nagyon hideg lessz !
- És ezt te honnan tudod ?
- Hát a sateliten nézem h az indiánok az egész törzs gyűjtik a fát !
Sziasztok !
No akkor mivel megtaláltam a megfelelő topicot én is leirom h jártam
az előző v4-en játszottam vége lett őskő benn hagyva a karimnál hisz ugyis játszhatok mert a rendszer ezt a választást felajánlotta .
Jött a nagy nap alig vártam itt ültem a gép előtt mint a hülyegyerek eljött a 10 óra nekiestem h bejelentkezzek nem engedte ilyen felhasználó nincs jó pár óra görcsölés után regiztem ujra ugyanazzal a felhasználó névvel és karakter névvel érdekes nem engedte a regizést ez a felhasználó már létezik add meg a jelszót én megadtam mivel ua a jelszavam mint a 3-ason tehát nem felejtettem el rossz jelszó ezután kiirta h válasszak másik karakter nevet mivel a Felhő már foglalt no ekkor már szaladt a párom előlem mert a sirás fojtogatott tudom h csak 1 játék de akkor is választottam másik karakter nevet hurrá benn vagyok a V4-en első izgalmamban gyorsan nekiestem vadászni csak 1 kis idő után jutott eszembe h megnézzem mi is van a volt karakteremmel Felhővel hát ott árválkodik szegénykém tehát megvan a karakterem csak épp nem tudok belépni ilyenkor mi van ha megvan a prémiumos karakterem akkor miért nem tudtam belépni miért kellet más karinévvel regiznem??
Hát ha ezt vki megmondja az biztos h nagy koponya
De látom nem én vagyok az egyedüli aki ráfázott az biztos h őskövet soha többet nem hagyok benn
Dátum: 2010.02.02. 23:15:41
Köszönöm a választ én azt hittem h automatikusan beléphetünk megtettem de nem adta meg a régi karimat ujjal kellett indulnom az ősköveknek fuccs
Dátum: 2010.02.01. 14:52:30
Sziasztok!
Elindult már a 4-es világ???? Mert én még mindig nem tudok belépni valaki válaszoljon már legyetek szivesek (((((
Dátum: 2010.02.01. 12:42:31

Sziasztok !
Már megint csak segitséget kérek

A 4 -es világon ugy zárult az előzőnél h a karakter amivel voltam felajánlotta a rendszer ha ujra szeretnék játszani hagyjam benn az ősköveket is és én az ujra játszást választottam de most akármit csinálok azt irja ki h ilyen felhasználó nem létezik már a supportnak is irtam de semmi de semmi sem történt kérlek segitsetek
a 4-es karim neve szintén felhő ugyanugy mint itt a 3-ason a jelszóm is ugyanaz tehát még az sem lehet hogy elfelejtettem mi lehet a baj ?
Kérlek segitsetek
Előre is kösz ha vki segit nekem
Üdv
Dátum: 2010.01.31. 22:00:40
PottomPanna köszönöm válaszod
Dátum: 2010.01.31. 21:43:15
Sziasztok !
Szeretném megkérdezni hogy a kristálypont mire való ?
Előre is köszönöm a válaszotokat
Üdv
Dátum: 2010.01.15. 13:20:59
Köszönöm a gyors választ hát akkor megbeszéljük akik maradtunk
Üdv
Dátum: 2010.01.15. 12:44:31
Sziasztok!
No megint csak itt vagyok szeretnék tanácsot kérni az aki a szövit alapitotta és 2 másik társunk több mint 1 honapja nincsennek fenn sajnos a háboruban nagyon leveszi az esélyeinket mivel nagyon sok a vereség igy nekem van 3 szavazatom de azzal csak épiteni tudok ilyenkor mit csináljunk ?
Köszi előre is
Üdv felhő
Dátum: 2010.01.15. 10:56:15
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat megnyugtattatok igen mi is azon a játékon lettünk kitiltva
csak nekem a mai napig nem fér a fejembe h aki rendesen játszik betartja a szabályokat és aki nem mert ilyenről is tudomásom volt azt meg nem tiltották mondjuk én soha nem tennék olyat h más játékost befujjak csak 1 kicsit furi
még 1 szer kösz azért megyek és bejelentem mert nagyon szeretünk a Végzeturral játszani
Üdv felhő
Oldal: 1234