Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csaba8

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.07. 19:27:11
Nos ha már ilyen élesbe megy a harc akkor bizony bizony kedves cirip az egyik játékosnak barátja van a NJ -be vagyis köztetek és ő kottyintotta el a mi tagunknak h ti ezt csináljátok és milyen kifizetődő
Kedves Admin ennek is utána tud nézni csak akarat kell mivel az üzeneteket is bármikor tudja ellenőrizni még azokat is amiket mi töröltünk .
Én csak 1 játékos vagyok de sztem most már a játék tisztasága és jó hire forog kockán
Megéri ez? Érdemes ezen elgondolkozni a feljebbvalóknak mert ha csak közülünk vannak zárolva emberek és az NJ-ből pedig nem holott még a vak is látja,h ők is ezt csinálták .
Nyugodtan lehet gunyolódni Cirip én a helyetekben pedig a mostani győzelmetekre nem lennék büszke mert nem a nagytudásotok miatt nyeritek meg .

Én viszont szeretnék kedves Admin kérdezni mivel 5 napra zárolva lettem többekkel együtt
lehet,h addigra vége a szervernek?? Akkor viszont a bennlévő 100 valahány őskövemet ,hogy kérhetem át másvilágon lévőre mert én soha többet nem fogok és nem is akarok ilyen tisztességtelen versenyben részt venni hiszen nyerni ugysem nyerhetünk .
Remélem kapok választ
Üdvözlettel Hangyás
Dátum: 2010.10.07. 17:26:05
én ha belegebtem se tudtam akkora építést produkálni mint az NJ-ből 1 páran pedig prémes vagyok folyamatosan ahogy megindult a szerver rögtön nekikezdtem
nem ma kezdtem én se a játékot de lehet h ti ezek szerint vmi rejtett tartalékból húztatok akkora kutat vagy még van 1 ötletem ráolvasással
Dátum: 2010.08.24. 01:05:41
konkrétan most néztem meg

5jó kvizválaszból 3-at megadott rendesen duplán 2 jó válaszra pedig csak 1- 1 irt jóvá a rendszer és ez nem véléetlenszerű mert folyamatosan igy kapom meg
lehet h a karakteremmel van vmi hiba bugos lenne de ez akkor elég szép h senki nem néz utána én csak fizessek mivel prémes vagyok minden V4-en akkor igy hiába is töröm magam h nyerjek a kviz kategoriába amikor visszavagyok rántva 1 hiba miatt
Dátum: 2010.08.24. 00:35:07
Sziasztok mindenkinek
Tudom,h nem szép dolog 2 helyen is irni ugyanazt a problémát de a másik hibajelentés topicba senki nem válaszol és nem segit A most indult V4-en a kvizzel van problémám mivel itt ugye alapbol megkapjuk h duplán számolja a helyes kvizválaszokat nos pár napja figyelem és irom ,h mennyi volt a jó válaszom tehát duplán kellett volna megkapnom sajnos ez nem igy van mert nagyon nagyon sokat elcsal ha pl 100 választ jól megválaszolok abbol cirka 20 - 30 nem ad meg duplán és ez viszon elég tetemes mennyiség
engem ez azért is érint fájon mert a kviz nyerésre hajtok
legyetekszivesek megnézni mi lehet a probléma
jelzem h figyelem és nézem a válaszaimat tehát nem az a gond h rosszul válaszoltam meg és azért nem adja meg hanem amikor jó a válasz kiirja +10% többet kapok és érdekes nem 2-vel emelkedik a kvizválaszaim hanem csak 1-el
előre is köszi ha választ és korigálást kapok erre
üdv csaba8
Dátum: 2010.08.22. 01:59:45
Sziasztok mindenkinek
Nem tudom, hogy más is észrevette-e de a most indult V4-en a kvizzel van problémám mivel itt ugye alapbol megkapjuk h duplán számolja a helyes kvizválaszokat nos pár napja figyelem és irom ,h mennyi volt a jó válaszom tehát duplán kellett volna megkapnom sajnos ez nem igy van mert nagyon nagyon sokat elcsal ha pl 100 választ jól megválaszolok abbol cirka 20 - 30 nem ad meg duplán és ez viszon elég tetemes mennyiség
engem ez azért is érint fájon mert a kviz nyerésre hajtok
legyetekszivesek megnézni mi lehet a probléma
jelzem h figyelem és nézem a válaszaimat tehát nem az a gond h rosszul válaszoltam meg és azért nem adja meg hanem amikor jó a válasz kiirja +10% többet kapok és érdekes nem 2-vel emelkedik a kvizválaszaim hanem csak 1-el
előre is köszi
üdv csaba8
Dátum: 2010.07.10. 22:35:23
Köszi szépen tehát ha jól értem én még azért nem mehetek le 6 szintet a támadással mert magasabb szintet kell ahoz elérnem de a támadóm már azért támadhatott mert ő már elérte
Dátum: 2010.07.10. 13:42:30
Sziasztok"

Lenne 1 kérdésem én 41 szintű vagyok betámadott egy 47 es szintű ez hogy lehetséges ?
Mert nekem is bevan állítva,hogy kisebb játékost támadhatok és megnéztem de én nem tudok tőlem 6 szintel alacsonyabb játékost támadni akkor engem ő hogy tudott? Vagyis én eddig ugy tudtam 4 szintel alacsonybbat tud betámadni .
Legyen szives valaki válaszoljon nekem köszi előre is
Üdv
Dátum: 2010.06.24. 14:20:41
Dátum: 2010.06.21. 12:28:47
Sziasztok"
Szerintem nem is azzal van a gond ha egy 1 személyes szövi nyer hanem az ha csak azért alapitották,hogy háboru megnyerem és törlöm én az ilyet azzal akadályoznám meg,hogy 1 ujonnan alakuló szövit nem 1 hétig hanem 1 hónapig ne lehessen megszüntetni igy nem lenne érdeke az ilyen "furcsán" játszó emberkéknek ujra és ujra szövit alapitani
Dátum: 2009.12.14. 16:54:28
Köszönöm a választ
Dátum: 2009.12.13. 15:46:46
Sziasztok !
Szeretném megkérdezni h mi van olyankor ha az ellenfelem győz és elhurcolt kinzókamrába? Ez milyen hátránnyal jár és mikor szabadulok ki? Vagy hogy tudok kiszabadulni :
Előre is köszönöm a válaszokat
Üdv
Dátum: 2009.12.04. 13:40:58
Sziaszto!
Nekem nagyon nagy gondom van a küldetéseknél nem tudok megcsinálni már egyet sem mert elakadtam
az egyszerű feladatot sem mert mindig elutasitják a feltett kviz kérdésemet itt 1 példa

Melyik évben született Mark Twain az iró ?

1835
1915
1823
1900

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

csak azt nem tudom h miért irják ezt holott nagyon sok olyan kérdés van amihez szintén lexikális tudás kell pl az irók születési évszáma és a többiekét miért fogadják el az enyémet meg miért nem ?? Minden egyes kérdésem el van utasitva hol ilyen hol olyan indokkal igy most már semmit sem tudok teljesiteni a válaszolj 10 kérdésre azzal is probálkoztam de mikor már sikerülne van 8-9 helyes válaszom biztos h olyan kérdést kapok amit bárhol keresem a választ nem találom
Kérlek válaszoljatok nekem
Köszönet
Oldal: 1