Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dugeszka

Oldal: 12
szasztok!
ne haragodj már de mivel kezdtem?????
akinek nem inge ne vegye magára !!!!!
enyit rólad meg a "nyers"válaszaidról amikor nem is neked szólt:Dpfffff
és azért vitatkoznék ugytudom több esélynek kéne legyen arra hogy 1 ien kérdést elfogadnak mint mondjuk 1 bl-es kérdést vagy tévedek???tudatlanul leirom neked h a női/férfi lakosságnak min. 80%-a járt bioszórán ami magában foglalja a dél-amerikai madárpókokat!:D kíváncsi lennék a női lakosság hány %-a nézi a bl-t
sztem enyivel elmondtam hogy kinek a hibája hogy ien kérdéseket betesznek meg a töbi baromságot de pl amiket én és sok más ember írnormális kérdéseket azokat nem!még1x kihangsúlyoznám hogy nem neked céloztam a kérdésemet nem irtam oda a nevedet és akinek nem tetszik hogy kiállok magamért az nyugodtan szóljon h bannoljanak be...od tö....ig
bocsi nem veled volt a bajom de ha Lanmandragoran -nak van igaza akor it a madárpókos kérdés ezen az elven a válszok azért nem voltak jók mert az 1.5 év távoláll 8 évhez??? ez sztem butaság
akkor tes

Hány évig él kb. egy hím madárpók ivarérés után?

6 évig
4 és fél évig
8 évig
1 és fél évig

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Általános iskolai tananyag ezt miért nem fogadták el?
talán mert az 1.5 év távol van a 8 hoz képest??
ezt sztem senki nem látta / láthatja segítségnek akár tanácsnak!TE evel csak belekötöttél más munkájába miért ne lehetne egymás melet a 4 db név mert te ezt mondod ugyanmár ere nemtudtál viszavágni és most a helyesírásra helyezted a hangsújt ,amikor irtam h a kérdésben jól irtam a lehetséges válaszokat.keres más szórakozást
nem kifogásokat kell keresgélni vagy neked ez a szórakozásod most igy itram a kérdésben normálisan irtam az lényegtelen:).
és ez igy amit irtál hogy mit keres???? egyszerüen fel nem tudom fogni ki vagy te hogy megszabod mien hibás válaszokat irjak.nem véletlenül van pl stephen king is bene hanem hogy még egyszerübb legyen a kérdés és miért ne??? lehet hogy valaki azt se tudja h hány évnyi kül van ezek az emberek között!!!!! segítséget kértem és nem kritikát azt tartsd meg magadnak
Ki találta fel a vakírást?

Stephen King
Albert Einstein
Louis Braille
Nicolas Sárközi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

it mi nem egyértelmű???? ill mi a rossz??? ezt bányásszátok ki:)
am a válasz louis braille lett volna és ...-va egyszerű mivel a vakírás más néven Braille írás már nagyon unom hogy semeik kérdésem nem jó mindig van vmi kifogás:@:@:@
Ne haragudjatok csak az illetékeseknek írom!!!!!
sztem elég pofátlan dolog hogy 21. századi rajzfilmekkel kapcsolatos kérdésekkel bombázzák az embereket és egy alapvető "legalább normális" állatokal kapcsolatos kérdést azzal utasítanak el hogy csak 1 bizonyos RÉTEG adhat rá választ
SZtem ez felháborító!!!!!!!!!!!!!!!4
a star wars meg a hasonló típusú vadonatúj rajzfilmet honann a frászból ismerne 1 dolgozó ember?????????
sorry de azért bioszórára meg csak járt mindenki nem???vagy a szerk még sosem járt??????
kíváncsi lenék ha anyira felnőttek a feladathoz hogy vigyázzanak az oldalra és karbantartsák
elutasítanak 1 alapvető kérdést???? és a gagyi kis japán anime rajzfilmeket beteszik kérdéasnek?????
Nézzetek magatokba pffffffff
Oldal: 12