Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dugeszka

Oldal: 12
Dátum: 2011.01.13. 14:21:50
Melyik Heszínelők sorozatban szerepel Gary Sinise?
Miami helyszínelők
NCIS-Tengerészeti helyszínelők
Helyszínelők
New Yorki helyszínelők

Sziasztok helyesírási hibát találtam : Melyik (He ly színelők) sorozatban szerepel Gary Sinise?
Dátum: 2010.03.04. 22:59:10
eddig kétszer irtam megjegyzést ide ami NAGY hiba volt a kérdésekben! és emiatt pontoznak le!!
köszönöm az együttérzést ! bár eben a vicces hogy aki ide ír valószínűleg az is hasonló panasszal fordul ide és nem értem hogy akkor miért nem azon vagyunk hogy ne legyenek ilyen kérdések és miért egymást pontozzuk le!

üdv.:dugeszka és tisztelet a kivételnek
Dátum: 2010.03.04. 16:21:57
Melyik kirlyunk veretett firenzei formára arany pénzt?
Szent László
Károly Róbert-helyes válasz
IV. Béla
Szent István

Melyik KIRLYUNK???
jó kérdéseket engednek át(helyesírás)
Dátum: 2010.03.04. 12:13:13
hali!
itt egy újabb kérdés ami nem kapott rossz értékelést és természetesen nem is csak egy speciális érdeklődésű réteget érint!!??

Melyik nem a D&D szerepjáték egyik világa?
Dragonlance
Forgotten Realms
Ravenloft
Earthdawn-helyes válasz

Szerintem ezt nem köteles senki tudni akit nem érdekel!
sziasztok
Dátum: 2010.03.01. 02:09:05
Melyik számítógépes szerepjáték játszódik a Forgotten Realms világában?
Baldur's Gate
Morrowind
Fallout
Witcher


Baldaur's Gate volt a válasz na de kérem

ezt mindenkinek tudnia kell????? valószínűleg min.70-80%-unk csak megtippeli ezt a kérdést!
semmi gond sajnos vannak ilyenek sokan így vélekednek de tudnék még pár abszurd dolgot oktatókkal kapcsolatban ennél cifrábbakat is de ez nem az a fórum!
Idézet: Constantin - 2010.02.17. 13:06:11
Szerinted ilyen kérdés nem spec.?
Mennyi a megengedett legnagyobb sebessége egy 6t megeng. legnagyobb össztömegű járműnek lakott területen belül 70-es táblánál?
Kb. egy szűk réteg tudja.


A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?

S mi van ha azt mondom hogy csáknorisz vagyok? Ez kb. ennyire kapcsolódik a témához.


először is nem ez volt a kérdés hanem 1 egyszerű kerékpáros a másik hogy nem ezzel volt a baj hogy 1 szűk réteg tudhatja innen látszik hogy te már csak a szurkálódás kedvéért írsz hozzá!
eltérsz a tárgytól és mented a menthetőt ! és az hogy oktató vagyok eléggé kapcsolódik a témához mivel csak tudom miről beszélek
ha azt mondod hogy te CSÁKNORISZ vagy MINDENKI röhög 1 nagyot mivel Chuck Norris-nak hívják ha belekötsz valamibe legalább rendesen csináld !!!
Sziasztok!
Yaffa te már kapisgálod de akkor tudod azt is hogy kerékpárt VEZETŐ személy nincs!
constantin ha annyira ......ra nem érdekel akkor miért foglalkozol vele?
A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?
Ha valakit érdekel lapozza fel a jogszabálykönyvet persze tudjuk hogy constantin-t nem érdekli!
Még annyi hogy azt nem tudom hogy lehet keverni hogy UTAZÓ meg hogy AKI A KERÉKPÁRT HAJTJA ÉS MÉG 1 FŐ UTAZÓ. mind1 egyértelmű hogy csak kifogást kapok ahelyett hogy valaki segítene is hogy mit tegyek hogy ne legyen rossz 1 kérdés persze tisztelet a kivételnek.
Dátum: 2010.02.16. 22:52:39
Folyasd Hupikék .......?
Angyalok
Gumimacik
Manók
Törpikék

ezt a kérdést is láthatjuk szerepelni játék közben és igen FOLYASD
Dátum: 2010.02.16. 22:51:07
Idézet: Craslorg - 2010.02.16. 17:33:03
kvíz 4 topicba írd be


köszi hogy mondod akkor oda írom üdv.: dugesz
Idézet: Yaffa - 2010.02.16. 18:15:15
Üdv.

Biciklivel lakott területen belül 40 a limit, a határban 50, de csak bukóval és utas nélkül. Bukó nélkül ott is csak 40.
Bicikliúton 30 a max, kerékpár- és gyalogúton 20.

Szóval van mit csinosítani a kérdésen.


yaffa igazad van ebből is meglátszik menyi a legnagyobb megengedett sebesség 50/kmh enyi a lényege és köszönöm hogy nem szurkálódsz hanem leírod tájékoztatás szerűen!
jah és Orr... én nem hiszem hanem tudom hogy lehet kerékpáron utast szállitani persze megengedett feltételekkel! constantin neked csak anyi hogy jó hsz. vadászatot ha ez boldoggá tesz!!!!!
szerintem te estél buktatóba mivel ott van a MEGENGEDETT szó is a kérdésben ennek megfelelően nem mehet 268-al
mint már említettem a kérdés nem arról szól hogy hol nemtudom tisztán látod-e amit olvasol? A lényeg hogy menyi LEHET !! Gondold végig a kérdést rendesen! A mennyi lehet nem ugyanaz mint a mennyi! És kizárt dolog hogy még senki nem ült kerékpáron márpedig aki bárhol közlekedik arra vonatkoznak a szabályok!
Dátum: 2010.02.16. 15:52:26
Folyasd Hupikék .......?
Angyalok
Gumimacik
Manók
Törpikék

ezt a kérdést is láthatjuk szerepelni játék közben és igen FOLYASD
igen más de ezért írtam hogy ha tábla nem korlátozza menyi lehet a menyi lehet a legnagyobb megengedett sebesség a lényeg az hogy MENYI LEHET?
nem az hogy hol. akárhol nem mehetsz kerékpárral mert vannak táblák amik ezt szabályozzák.
tehát ne térjek el csak annyi hogy a kérdés úgy szól menyi lehet ha erre lehetőség van:)
Sziasztok rossz értékelést kaptam a kérdésemre DE ebben nincs hiba!!

Mennyi lehet egy kerékpáron utazónak a legnagyobb megengedett sebessége ha azt tábla nem korlátozza?

10 km/h
30 km/h
70 km/h
50 km/h(helyes válasz)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

első kérdésem hogy ez miért nem egyértelmű általános iskolában megtanítják hogy mi az a km/h!
a 2. hogy nem lehet rossz ugyanis a frissített kresz jogszabályai szerint 50km/h-val haladhatunk kerékpáron ugyebár ha tábla nem tiltja!
egyszerűen nem értem.
Dátum: 2009.10.20. 21:20:48
Az alábbiak közül melyik teniszversenyt rendezik salakpályán?
Wimbledon
Roland Garros
Austral Open
US Open

ezt a kérdést kaptam na most ezt honnan a francból tudja bárki aki nem nézi a teniszt????vagy tán kötelező?
másnak az értelmes kérdéseit nem fogadják el de az ilyen valóban "speciális érdeklődési" kérdéseket viszont igen ez valami gratulálok hozzá
Dátum: 2009.10.12. 15:30:18
Idézet: Vodkaslecso - 2009.10.12. 14:29:03
Idézet: Dugeszka - 2009.10.12. 14:17:06
meik állat nem alszik téli álmot:
teknős
mormota
sün
pele

én a teknőst adtam meg válasznak mivel a világon élő legtöbb teknős szárazföldi és igenis téli álmot alszanak októbertől-februárig namost természetesen rossz lett a válaszom!


eleve nagyon vicces dolog azt irni hogy 'meik' de hogy meg vesszot sem hasznalsz a mondatodban a tagmondatokat elvalasztando az mar nem hagyhato szo nelkul


na idefigyelj meguntam ha bármilyen panasszal fordulok a forumra folyton oktatnak villámba írtam le de nem mindegy? nem az a lényeg nem azt kell nézni hogy hogy Írtam hanem hogy mit írtam ráadásul neked is hanyag a helyesírásod ugyhogy elmehetsz a jó büdös pi......ba és ha nem tetszik akkor ka.....d be a f...om !!!!!!!!!!!!jah és ha figyelmesen elolvasod nem én irtam a kérdés én a válaszoló voltam te mocskos nooob!
Dátum: 2009.10.12. 14:17:06
meik állat nem alszik téli álmot:
teknős
mormota
sün
pele

én a teknőst adtam meg válasznak mivel a világon élő legtöbb teknős szárazföldi és igenis téli álmot alszanak októbertől-februárig namost természetesen rossz lett a válaszom!
sziasztok találkoztam ma 1 kérdéssel amiben azt kellet kitalálni hogy meik állat nem alszik téli álmot:
teknős
mormota
sün
pele

én a teknőst adtam meg válasznak mivel a világon élő legtöbb teknős szárazföldi és igenis téli álmot alszanak októbertől-februárig namost természetesen rossz volt a válasz!
1.dolog hogy hol lehet ezt jelezni és kinek?
2.ki a fene olyan okos hogy átengedi ezt a kérdést??
Oldal: 12