Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fonixportal

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.15. 19:59:22
Nos találtam egy hibát szóval néztem a lélekkufárnál a 9-es szintű

Deflektor (Pajzsot) csakhogy mikor megvehető volt rákattintottam és eméletileg megvettem mivel az értékét Ár: 3780 Lélekenergia ezt le is vonta szépen na gondoltam lecserélem a régivel irány a karakter csak lestem, hogy hova tünt mivel az LE-t levonta gondoltam megnézem újra a lélekkufárnál hátha mégse vette meg hát akkor jött a poén ime

Deflektor

Típus: pajzs
Szint: 9
Erő: +1
Védekezés: +8
Egészség: +2
Mágia: +2
Elnyelés: +3
Ár: 3780 Lélekenergia és 15 Őskő

Nos nekem ugyebár nincs 15 őskövem és ez a vásárláskor még nem volt ott ilyenkor mi van most a semmire ment el 3780 LE-m????? (Semmi mást se kaptam a levont LE-ért cserébe!!!)

UI: Mégvalami kb 1 hete jelentettem amúgy a gombok a vásárlás és eladáskor rossz helyen vannak erre akkor azt a választ kaptam tudtok róla és javítás alatt van de eltelt 1 hét változás meg semmi ugyanúgy van olyan tárgy ami alatt duplán is ott a megvétel vagy eladás gomb és így azt se tudom ilyenkor igazából mit vesz vagy elad és melyik gomb melyik tárgyhoz tartozik?!?
Ezt ki fogadta el?

Melyik nem Európai ország?
Anglia
Hollandia
Magyarország
Kanada

Ugyanis a helyes válasz a Kanada de tudtommal Anglia is külön földrész és nem tartozik Európához!
Nos ez igen érdekes előzöleg is filmes kvíz kérdést tettem fel és érdekes módon azt elfogadták a mostanit pedig nem ez miért nem jó ime

Legutoljára feltett kérdésed
Melyik az a Bud spencer Terence hill film amiben kettős szerepben láthatjuk őket?

Bunyó karácsonyig
Pirinyó behemót és a jó fiú
Nincs kettő négy nélkül
Külömben dühbe jövünk

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

És ez volt az elöző ami pedig jó volt nos mi a külömbség akkor a két kérdésem közt?????

Melyik az az Arnold Schwarzenegger film amiben mozihőst játszik?

Végképp eltörölni
Ítéletnap
Az utolsó akcióhős
Total Recall - Az emlékmás

A kérdésre eddig 22 jó és 6 rossz válasz érkezett.
Dátum: 2009.09.27. 20:59:17
Akkor ha jól értelmezem holnap ott megjelenik a jelentkezési rész?!
Dátum: 2009.09.27. 20:27:59
Hol lehet jelentkezni mert ahol írva van a kvíz gombon belül hogy Tovább a kvíz olimpiára - szabályok, jelentkezés, eredmények arra rákattintva csak a tájékoztató szöveg jön be jelentkezés vagy hasonló dolgok sehol nincsenek!
Dátum: 2009.09.20. 19:20:54
Nekem nem érdekem gyorsan az elsők közé kerülni tudod lassú víz partot mos
Dátum: 2009.09.20. 08:08:42
Világ 1-en Megalapítottam a Végzet nagyurai szövetséget de sajnos hiába irtam üzenetet már vagy 50 gyémánt karakternek senki még csak nem is válaszolt a megkeresésemre ezért ide is beírom háthaérdekel valakit van jelenleg 8 hely mivel a lélekkútat és az őrtorony első szintjét egymagam teljessen kiépítettem de az Őrtorony 2.es szintjével már nem bírok egymagam ezért keresnék tagokat szóval (Végzet nagyurai) szövetséget keresse akit érdekel és íme egy kép az építkezések jelenlegi állásáról!
http://imagerz.com/QEQTWUtvAwIBVFMbEwVR
Dátum: 2009.09.16. 09:46:26
Ezzekkel a Vétel és eladás gombokkal csinálhatnátok valamit mert nincsenek jó helyen páncélt akartam venni és a pajzsot vette meg bakker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.09.08. 06:49:38
Sziasztok nekem olyan hiba jött ki hogy szerettem volna a karakteremnek páncélt venni a lélekkufárnál ami 405-be került rákattintottam az alatta levő vásárlásra közbe a mellete levő buzogányt vette meg mondjuk nem nagy gond szándékomba ált venni azt is de gondoltam jelzem ezt a hibát ja a páncélt ezután már nem mertem megvenni

Amúgy nekem két vásárlási gomb is megjelenik a vehető tárgyaknál és az alsó az már a következő tárgyat veszi meg nem az aktuálisat.
Oldal: 12