Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rhea Sylvia

Oldal: 12
Dátum: 2016.04.30. 08:38:01
Szeretném jelezni, hogy ma a gyors egymásutánban feltett kvízkérdések sorában - ugyanabban a tárgykörben, kissé eltérő kérdésfeltevéssel - egymásnak ellentmondó megoldást fogad el igaznak: Mikor volt a Bastille ostroma?
Az egyik kérdéssor szerint 1689-ben, míg a másikban (a történelmileg helyes) 1789 szerepel jó megoldásnak. (Így a helyes választ természetesen rossznak értékeli az első kérdéssor!!!)
Jó lenne, ha a hamis kérdéssor eltűnne, mert semmi nem indokolja annak valódiságát és ezáltal létjogosultságát a kvízkérdések sorában.

Tisztelettel: Rhea Sylvia
Dátum: 2013.03.28. 08:41:37
Csakhogy ilyen tárgyú kérdéseket biztosan nem tettem fel - sőt, általában a küldetésekben szereplő feladat miatti kérdésfeltevésen kívül soha nem játszom ilyet. Ezek a kérdések pedig nem is az én érdeklődési körömhöz tartoznak. De mindegy, igazából a kiváncsiságom noszogatott, de különösebben nem foglalkoztat a dolog. Vicces!
Dátum: 2013.03.28. 08:12:36
Lehet, hogy másoknak apróság, én mégis megkérdezem: miért van, hogy a kvíz értékelésnél két el nem fogadott kérdésfeltevést tárol, noha én egyet sem készítettem. A korábbi V4 játéknál is hozott ilyen jelentést, és akkor sem volt valós! Ez valamiéle új játék? Nem mintha zavarna, csak kíváncsi vagyok!

Üdv: Lótuszvirág
Dátum: 2010.09.11. 06:51:34
Nem értem miért kell új kvízkérdéseket kitalálni!!!
Tegnap a kérdések közül 14x ugyanazt a kérdést tették fel (és a nap folyamán még 2x-3x más kérdések is ismétlődtek), ma még el sem kezdtem a játékot, de már 6x megtalált ugyanaz kérdés! Ezt nem ellenőrzi senki sem?
Így könnyű helyes találatokat elérni, feltéve, ha valaki odafigyel és megjegyzi a helyes válaszokat. De akkor mi ebben a játék??????
Dátum: 2010.09.09. 11:47:41
Kérdés: Hány közúti híd szeli át a dunát Budapesten?

No comment! Gratula a birálóknak!!!!!
Dátum: 2010.09.09. 10:53:07
Kérdés: Hány közúti híd szeli át a dunát Budapesten?

No comment! Gratula a birálóknak!!!!!
Köszönöm a lényeglátó választ,. Valószínűleg arra is tudsz nekem válaszolni, hogy az alábbiakban idézett, - elutasított - kvízkérdésben hol van a helyesírási hiba!?!

"Mi az, ami n e m kell a mohitóhoz?

Fehér rum
Menta levél
Narancshéj
Jég


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak"

Érdeklődve várom válaszodat! Üdv: Rhea"
Bocs, csak az előbbihez érdekességképpen:


Mi az a hydrospeed?
Vadvízi evezés két személyes csónakban
Vadvízi úszás neoprén ruhában, levegővel telt deszka segítségével
Erdei futás, ahol tájoló és térkép segítségével kell pontokon végigmenni
Jetski verseny, akrobatikus gyakorlatokkal vegyítve


Ez úgy-e nem speciális kérdés, ezt alapvetően mindenkinek illik tudni? Nos szerintem érdekes a bírálók "objektív" megítélése! Ezért nem írok kérdéseket! Újból bocs!!!!!!!!
Üdv: Rhea
A következő kérdést tettem fel:

Melyik szobát nem szabad kinyitni a Kékszakállú herceg várában?

Egyiket sem
Az utolsót
A harmadikat
Csak egy szoba van


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nos lehet, hogy ez igaz. De akkor az általános műveltség a bányász béka perspektívát szintezi. Ha Bartók Béla Kékszakállú herceg vára című zeneművét csak speciális érdeklődésű réteg tudhatja. Bartók tananyag az általános iskolában. De lehet, hogy tévedek. Akkor bocsánat!

Üdv: Rhea Sylvia
Dátum: 2010.05.29. 05:55:20
Bocsika! Ez nem az én kérdésem volt, ezt már kaptam, tehát valakik elfogadták igy!?!

Üdv: Rhea
Dátum: 2010.05.28. 13:09:10
A hiba valószínűleg az "én készülékemben van"

Miért NEM jár levonás egy autó forgalmi értékének meghatározások?

- Május utáni forgalombahelyezés
- Futásteljesítménye nagyobb az átlagosnál (többletfutás)
- 3 tulajdonos
- 1évnél korábban lejáró műszaki vizsga

Üdv: Rhea
Dátum: 2010.05.24. 09:03:29
Mély tisztelettel kérdezem: ki volt az utolsó miniszterelnök - Gyurcsány Ferenc!?!, miért nem aktualizálnak!?

Bocsi és elnézést. Üdv: Rhea Sylvia
Dátum: 2010.03.24. 05:54:22
Melyik termése makk?
Dió
Mogyoró
Fenyő
Bükk *


Én eddig úgy tudtam, hogy a tölgy termése a makk, vagy tévedtem???
Dátum: 2010.03.15. 06:01:41
Ma elképesztő helyesírási hibákkal találkoztam, ráadásul egy kérdésben mindjárt kettővel is!
Kérdés: Hol található a feltárt Isis szentély:
Válaszok: Szombathelyen.
Sopronban.
Pécset.
- sajnos a negyedik válaszra nem emlékszem, de annak a végén is pont volt!!!!!

1. Tulajdonnév után ilyen esetben NINCS pont!
2. Ha már Pécsett, akkor két t-vel!

Ezt azért írtam, mert nem tudom ki a bíráló, de már jártam úgy, hogy az elküldött kérdésemet először helyesírási hibára hivatkozva elutasította, majd - változatlanul - újraküldve elfogadta.

Szóval úgy érzem, hogy vagy nincs a helyzet magaslatán az, aki bírál, vagy rossz helyesírási szótárt forgat. De az is lehet, hogy pusztán ex catedra dönti el, mi jó és mi nem.
(ezt már több eset is sejteti velem, hiszen vannak olyan kérdések, amik valóban speciálisak - pl. matematikai feladványok - mégis elfogadja, de küldtem már olyat, ami az általános műveltséghez tartozna, mégis azzal az indoklással utasították el, hogy speciális tudást igényel. Vajon kinek a spec. tudását?????)
Dátum: 2010.03.04. 12:18:29
Természetesen ezt el tudom fogadni, de akkor az utasítás ezt az időpontot kellene, hogy megjelenítse nem?!?
Ilyen meggondolásból akármelyik feladatnál harmadoljunk, vagy mérlegeljünk, ezt most így, vagy úgy kell számolni?!?
Egyértelműbb lenne (és logikusabb is), ha az erre a világra érvényes szabályokat erre a világra írnák ki.
Üdv: Rhea
Dátum: 2010.03.04. 12:14:37
Mikor szintet váltottam valóban nem volt meg, de délutánra - mikorra meglett - már nem tudtam a fertőzésre fordítani, mert addigra már nem fogadta el. (17.20-kor)
Dátum: 2010.03.03. 17:28:24
Bocs, talán nem ment át az előbb, újból leírom. Ha elment, akkor bocs mindenkitől!!

Rhea Sylvia 20-as szintű végzetúrnő vagyok a 4. világból.
"Ma, 08:44 Gratulálok, a 20. szintre léptél!"
Itt már van fertőzés, és úgy-e 24 órám van arra, hogy küzdjek ellene. Most 17.27 óra van, de nem tudom megtenni. Kérdezem miért?????

Tud nekem ebben segíteni valaki?????

Köszönöm előre is: köszönöm előre is. Rhea
Dátum: 2010.03.03. 17:21:37
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Rhea Sylvia 20-as szintű végzetúrnő vagyok a 4. világból. Ma reggel 8 órakor léptem szintet és 24 órám van arra, hogy a fertőzés ellen védekezzem. Most 17.20 perckor viszont már nem tudom ezt megtenni, hiába szeretném. Szeretném tudni miért?

Szeretnék sürgős választ kapni. Üdv: Rhea
Dátum: 2009.09.10. 16:50:03
Köszönöm - és ha nincs szövi, akkor no épitkezés?
Dátum: 2009.09.10. 16:28:22
Sziasztok, megint kérdezek!

Hogyan lehet építeni?

Előre is köszönök minden segítséget!
Oldal: 12