Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quasarus

Oldal: 1
Dátum: 2011.04.21. 09:34:01
Üdv hölgyek , urak.


Kérném szíves segítségeteket, döntetlenes küldetés sikeres kivitelezéséhez.
Mivel előszőr csinálom, szívesen venném a segítőkész játékostársak szakmai vezetését, a feladat végrehajtásában.

3-as világ, Smaragd hordában, quasarus néven 68-as szintű karakteremhez.
Felszerelés: kis bőrpajzs, bőrvért, buzogány, vakítófény, tollas mágus topán, plusz csizmában, gyűrűkben fókuszkristályok.

Tulajdonságok:

Erő:
235
Támadás:
281 (+10)
Védekezés:
233 (+6)
Egészség:
200 (+16)
IQ:
260 (+26)
Mágia:
185 (+24)
Taumaturgia:
270 (+7)
Szerencse:
222

Kritikus ütés 50
Kritikus varázssebzés 40 semelyik sincs TT-vel tuningolva.

Előre is köszönöm! Quasarus
Nem süllyedek a csapágyasok szintjére, mert úgy is legyőznek a rutinjukkal.
THX! Aki becsületesen nyomja attól úgyszintén elnézést kérek.

A kollégának meg igaza van, akinek nem inge nem veszi magára!
És mindig az kiabál a legjobban akinek a háza ég.

A lényeg, a végén majd magukban harcolnakk V4-en

Én becsületesen játszom, csak nem szeretem a cheatereket. Jól fizető vendég voltam idáig... Mától nem leszek az.

Nem vádaskodom, csak elégedetlenkedem

Nem az adott szövi fele ment a hsz, de úgy látom egyből rá is haraptak Hanem a vendégek fele, ill azon többi játékos fele akik ugyan ezen véleményen vannak, még ha nem is írtak ide semmit.

Vagyis nem vagyok egyedül, aki matekból 1-esre áll Hiába is megy a bosszúból fikázás.
Nem fogok nevesíteni! Aki ért hozzá és látja, és egy kicsit számol, az egyből tudja majd melyik szövi az.

Részemről ennyi, ill jómagam, és több társam sem jön emiatt V-4re többé feleslegesen prém tagságot váltani!
Nem akarok ellenségeskedni, döntse el mindenki maga miért ad ki pénzt.
Van olyan szövi aki úgy nyer (V4), hogy szét van multizva a kútjuk, tudjuk melyik az... Csak nehogy bekukkantson a fogyasztóvédelem, és belső ember is legyen az adott témában

hogy tud vki 43-as szintre érve 23milla össz-építést csinálni???
én szint X-3as szerencsével nem tudnák 10m-nál többet csinálni, pedig a LE- termelő szakikat kezdtem el tolni maxig mindent prém-el, de nekem nem akar összejönni. Lehet hogy ha csak hatalmas lényeket fognák be és a szerencse mindig a maximális sajtolási értéket adná, ill vadászatoknál, ugyancsak hatalmas lényeket vadásznák le, akkor talán elérhető a 23milla.... Nevetséges, aki V4-re legközelebb is jönne, annak felesleges, mert úgy sem fog nyerni, egy olyan csapat ellen aki a 35-maximális létszámot 70fővel operálja, aki kint van csp-t gyűjt, aki bent az elkölti, aztán csere, ez máshogy nem megy!

A sok száz ember meg pénzt ől bele az őskőbe
Ez volt a kérdés (helyesírási hibával! De mi a hiba?) A felsorólt tavak közűl, melyik a legnagyobb?

Velencei-tó
Balaton
Tisza-tó
Fertő-tó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Javítás után :
A felsorolt tavak közül, melyik a legnagyobb?

Velencei-tó
Balaton
Tisza-tó
Fertő-tó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Érdekes, 11 hibás kérdés folyamatosan, mindenre csak nemleges választ kapok, és a legutolsó eset.

Hibáskvíz kérdés, helyesírási hiba miat. no problem kijavít, ujra berak.
hibás kérdés, már szerepel az adatbázisban.

Tettem fel olyan kérdést, amire azt mondták, nagyon könnyű, de százszor könnyebb kérdések szerepelnek a kvíz kérdések adatbázisában.

Most akkor ez pofára megy vagy sógor koma jóbarátnak elfogadjuk? nekem nem?
Vagy "nem alapvető lexikális tudás" vannak olyan kérdések ami a wikipediában sincs.
Igen! tegyünk fel jó kérdést! ill helyesírási hiba esetén elutasítják.
Nekem a kérdéseim 50-60%-át elutasítják.
Az ok amiért eltasítják, utána visszaköszön aktív kérdések közt!

Ezt a kvíz kérdést most kaptam aktívan a rendszerbe:

Minek a mésik neve jávor?

Akkor ez helyesen van írva?

Jó lenne ha odafigyelnének a kedves bírák, és rendesen megadott paraméterek szerint történne a kviz kérdések bírálata, mert ezen az oldalon azért fizetős lehetőség is van, és elvárja az ember az igazságosságot.

Üdv, Fogyasztóvédelem
Meg szeretném kérdezni, ki dönti el melyik kviz kérdés megfelelő és melyik nem? És ha szabad tudni mi alapján döntik el?
Kaptam már olyan választ, hogy "rossz kérdés, túl könnyű" Van egy pár, mégkönnyebb a kérések közt. sztem igazságtalanul bírál vki!!!
Dátum: 2009.09.22. 08:45:57
Köszönöm szépen a választ!
A mai vadászatomba, már szinte alig volt 70Le-s, inkább 100felettiek, 12-es szerencse 12-es spektrális manipuláció 9-es karakterszinten.

Üdv,
Quasarus
Dátum: 2009.09.21. 16:08:02
Nem kamuzik, nem olyan, és ez már nem az első eset, ill látom hogy elég sokat is épít, a szövibe.
Vagyis nem egy képlet alapján dobálja a gép a szörnyeket, hanem véletlen szerű generálással?
Dátum: 2009.09.21. 15:46:12
Sziasztok! lentebb volt egy olyan kérdésem, hogy miért annyi LE-t ad vadászatokból amennyit ad. A válasz az volt fejleszem a szerencsét, és a spektrális manipulációt.
A szerencsém 10-es a Spektrális manipuláció pedig 12-es. a szintem 9-es és így is több a 100LE-alatti teremtmény, tehát az apro kicsi.
A haverom 7-es szintű, spektrális manipulációja nincsen, a szerencséje 11, és 140LE-s alatti teremtményt nem kap.

Mi lehet a fék az én esetemben?


köszönöm előre is szíves segítségeteket.

Üdv,
Quasarus
Dátum: 2009.09.17. 11:56:43
THX! a tippet!
Dátum: 2009.09.17. 11:56:18
Köszönöm! Úgy nézki a kollégának igaza van, az ő szerencséje 9, míg az enyém 3, próbálok építeni , így nő a szerencse, és hát ha!
Dátum: 2009.09.17. 11:22:36
Sziasztok! Most kezdtem egy pár hete a játékot, és az lenne a kérdésem, az egyik barátom aki utánam kezdte 2nappal kb a játékot, ö 6-os én 7-es szintű vagyok. az ő vadászatainál 100LE alat ,teremtményenként nem nagyon van nálam pedig 50-70LE ugyan az a horda vagyunk, miért van az hogy nekem ilyen kevés LE jön a vadászatból?


Köszönettel előre is Quasarus
Oldal: 1