Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kapik

Oldal: 1234
Dátum: 2009.01.22. 16:28:11
Nemrégiben értékeltem egy kérdést.A kérdező az aluminium vegyjelére volt kiváncsi...Természetesen tudtam a választ és jonak is értékeltem mivel ez alapismeret és általánosban is oktatják...
Azonban az általam megjelölt válasz(ami a jó válasz)nem fogadta el mert szerinte az aluminium vegyjele Au.
Utánanéztem és itt van a pontos válasz.Az alumínium a periódusos rendszer III. főcsoportjába tartozó könnyűfém. Rendszáma 13, vegyjele Al. Ezüstös színű, levegő hatására a felszínén pillanatok alatt oxidréteg alakul ki, amely megvédi a további oxidációtól. Nem színezi a lángot.
Tehát a kérdés nem,csak a válasz a hibás és ez igy sok embernek fog fejtörést okozni.Aki tud valamit tenni ez ügyben az kérem segitsen.Üdv.:Attila
Dátum: 2009.01.14. 14:04:50
Már utált vagyok!
Azért esküszöm nem vagyok én olyan gonosz ember.Ezentúl mielőtt irok elszámolok 10ig...IGÉREM
Dátum: 2009.01.14. 13:54:12
Látom valami közellenséges felhő van a nevem mellett...
Lehetek még jó forumozó valamikor?Ave végzetúr!
Dátum: 2009.01.14. 13:50:57
Rendben rendben!Mindenki máshogy látja a dolgokat!Innentől kezdve én primitiv kérdéseket fogok felteni,mert azt el fogja fogadni még a 8 osztályos tag is...Nem kaptam LE-t és ez zavar.Rengeteg olyan bugyuta kérdés jutot be hogy engem már nem is érdekel.Mellesleg azt sem hiszem el h valaki a kvizolimpián hibátlanul teljesit.Vágó István sem tudhatna mindent.Azokat ellenőrzi valaki???

Jah mellesleg feltetem multkor egy kérdést.Hol van az emberen a vádli?Nos szerintem ez az a kérdés amire a legrosszabb esetben is 99% os találati esélyel megvan a helyes válasz.Sokan még ezt sem tudták.Akkor minek is erőltetem ezentul magam itt romeoval meg juliával.Éljenek a kondenzátorok és a tranzisztorok no meg a szilikon agy.
Dátum: 2009.01.14. 13:22:03
Akkor keresünk a kákán is csomot!!!

Tudtomal ismert regény,kötelező olvasmányból lehet kérdezni...Tehát igen tévedtem, és nem a harry potter és a kötelező szó közé kellet volna vessző.
Hanem a regény és a kötelező olvasmány közé.Tehát mint felsorolás szerepel a mondatban.Igy oké te támadó uraság?
Nah és a lényeg.Indulatos voltam mert LE-t gyűjtők és számoltam azzal az 1000 LE vel amit a kérdésért kaptam volna.
És veszekedhetünk apró dolgokon de ez a tényen ne mváltoztat. A szűrési mód rossz!!!!És ezt beláthatja bárki.Rosz, pontatlan,speciális kérdések tömkelege van az adatbázisban.
Mellesleg nézz utána menyien olvasták világszerte.Meg fogsz lepődni!!!Töben mint a romeó és juliát,bár mondjuk én azt is olvastam.
És szerintem ha a romeobol kérdeztem volna akkor azt is visszadobták volna,csak abba nem tudnál belekötni drága testvérem!
Dátum: 2009.01.14. 13:10:20
Elnézést mert igen nem kedvesen irtam és bocsánat mert rosszul fogalmaztam!
Vessző kellet volna a Harry Potter és a kötelező közé.
Ismert műről van szó és film is készült belőle.Több száz millioan látták olvasták!
Ha az illető ne mismeri akkor már rögtön rosz is a kérdés?


NEM ARRA GONDOLTAM H A HARRY POTTER KÖTELEZŐ!!!
Dátum: 2009.01.14. 12:58:49
Elnézést mert igen nem kedvesen irtam és bocsánat mert rosszul fogalmaztam!
Vessző kellet volna a Harry Potter és a kötelező közé.
Ismert műről van szó és film is készült belőle.Több száz millioan látták olvasták!
Ha az illető ne mismeri akkor már rögtön rosz is a kérdés?
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik átok a halálátok a Harry Potterben?

Adava Kedavra
Stupor
Invito
Lumos

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na akkor mondja meg valaki,h miért dobták vissza eme kérdésem???Közismert regény nem valami eldugot kis irotol!Film is készült és világszerte ismert???Ha az az ilető aki értékel nem tudja akkor rögtön rosz???1000 LE minusz!köszi szépen
Dátum: 2008.12.31. 17:09:51
Nah a lényeg h köszi!Rossz kérdést én nem tudok irni...
Akkor lehet h már volt ilyen kérdés és azért tünt el.BUÉK
Dátum: 2008.12.31. 16:30:48
Ha felteszek egy kérdést akkor azt menti a kviz menüpont alatt és látom hány % ban adtak rá jó választ.Gondolom ez mindenkinél igy van...Akkor nálam miért tünt el erről a listáról 2 db kérdés amiért már az LE-t is átvettem tehát a kérdés jó volt?
Dátum: 2008.12.31. 16:28:05
Ha felteszek egy kérdést akkor azt menti a kviz menüpont alatt és látom hány % ban adtak rá jó választ.Gondolom ez mindenkinél igy van...Akkor nálam miért tünt el erről a listáról 2 db kérdés amiért már az LE-t is átvettem tehát a kérdés jó volt?
Dátum: 2008.11.05. 10:40:21
Emberek,miután megláttam a következő kérdést hátraestem a székből...

Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?
Kisterc; Bővitett kvint
Nagyterc; Szűkített kvárt
Nagyterc; Tiszta kvint
Kisterc; Tiszta kvárt

van ember aki erre tudja a választ?Már elkezdett érdekelni a téma és beadom a jelentkezésem a zeneakadémiára is...
Oldal: 1234