Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fiera

Oldal: 1
Kérdésem az lenne, hogy milyen kritériumok szerint bírálják el, hogy helyes-e egy kérdés. Feltettem egy kérdést, hogy ki a szerzőjye egy ifjúsági regénynek, ami egyértelmű volt, és megadtam a helyes választ, a másik 3 helytelennel együtt. Segítséget kérek, a kvízkérdésekel kapcsolatban, mert nem tudom teljesíteni a küldetést emiatt. Tegyem fel, mennyi 1+1?
Dátum: 2010.02.10. 20:00:30
Sziasztok! Nem értem miért nem jönnek egy meglévő, és jól működő szövetségbe egyedül játszó játékosok! Három világban is játszom, és ketten, vagy egyedül nyomulunk, és látom mennyien játszanak egyedül. A többség még válaszra sem méltatja meghívómat!
Dátum: 2010.02.09. 20:35:21
Sziasztok!
Nagyon sok az egy-két személyes szövetség, és így nem megyünk sokra! Egy erős aktív szövetségbe keresek tagokat, akér meglévő szövetségek is csatlakozhatnak hozzánk! Együtt többre jutnánk! Jelentkezzetek a Fényes Kard Szövetségbe!
Dátum: 2010.02.09. 12:32:46
Sziasztok! A Fényes Kard Szövetség tagokat keres! Még 3 szabad hely van!
Dátum: 2009.12.28. 16:25:26
A "Horda sört" szövetségbe felvételt nyerhet szinttől függetlenül! Jelentkezz, ha eluntad a játékot egyedül, és szeretnéd kihasználni a szövetség nyújtotta előnyöket!
Dátum: 2009.10.20. 15:58:48
A legutóbbi kvízkérdésre két hibás válasz volt megadva. A "tíz kicsi néger" mióta Rejtő Jenő műve?
Mennyi volt az emberi élet várható időtartama az időszámításunk kezdetén?

Ez egy érdekes kérdés volt! Az emberiség várható életkora az ösközösségtől napjainkig folymatosan változott, sokak számára elképzelhetelen módon. Krisztus születése után a várható életkor 22 év volt, mig ma 90-hez közelít. Kevesen tudják sajnos, és éppen ezért tartottam fontosnak ezt a kérdést.
Gyorsan rá lehet találni a helyes válaszra, csak egy-két kattintás és máris többet tudunk a világunkról.
http://www.tankonyvtar.hu/gazdasagtudomany/oktatas-gazdasagtana-080904-29 (de nem ez az egyetlen link, amit bemásolhatnék)

A kérdés hibás volt?!:)
Az a következő kérdés: mi alapon hibás a kérdés? A tények tudományosan megalapozottak! Remélem csak félreértés volt a kérdés elvetése, és azok akik felülbírálják a valódiságát, rendelkeznek megfelelő tudással, és szorgalommal ahhoz, hogy ha nincsenek birtokában aktuális kérdéssel kapcsolatban megfelelő információknak, akkor utánanéznek a neten a megfelelő helyen, és megalapozottan vetik el a kérdést. Senkitől nem várható el, hogy csuklóból mindenre tudja a választ, de úgy gondolom, hogy a kvízjátéknak az a lényege, hogy ha nem tudja akkor utána olvasson, és megkeresse a választ:). Ezzel is egy kicsit többet tudunk a mi világunkról:)
A rossz kérdésnél már csak a tájékozatlanság a kellemetlenebb. Egyébként jó ötletnek tartom a játékon belül a kvízkérdéseket, mert ezzel egy kicsit más, és jobb mint a többi hasonló klikkelgetős "tamagocsi" játék.
Oldal: 1