Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norveeg

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.10.06. 17:57:20
bekerülhetne a játékba új tételként egy olyan relikvia, ami plusz állat befogását tenné lehetővé.
Dátum: 2010.09.18. 15:56:32
most próbáltam volna ki, de a v2-n sem fut.
(persze lehet, hogy már meg lett szakítva a tesztverzió...)
Dátum: 2010.07.11. 07:10:22
így van.
de nézd a jó oldalát: te is támadhatod őt
Dátum: 2010.07.11. 07:07:39
és ott rákattintani pl. Drakin nevére
(egy árnyalattal fehérebb betűkkel ki is van emelve)
Dátum: 2010.07.07. 19:07:42
az aukciós licitek is indulhatnának különböző időpontokban (esetleg különböző napokon is).
pl. sokan suliban vannak, amikor véget érnek.
talán éjjel 3-kor nem kéne indítani, de a tételek fele indulhatna mondjuk este.
Dátum: 2010.07.07. 03:15:55
felemás érzésem van Miklós hozzászólásával kapcsolatban.

amit jogorvoslat kapcsán írt ... nos, hát az több, mint vicces. inkább az az érzésem van ezzel kapcsolatban, hogy nem érti, miért is volt e felháborodás - bár ezt meg azért zárnám ki, mert pont az eddiektől eltérő módon értelmezték a szint díjazást.

ugyanakkor bízom abban, hogy az nem csak duma, hogy megpróbálják egyértelműsíteni a szabályokat, ugyanis - ahogy olvasom - az összes sérelem ebből fakadt. (kivéve talán azt a kimaradt aukciós tételt.)
ez vonatkozik a győzelmi feltételekre ugyanúgy, mint mondjuk a küldetésekre, ahol például a két hónapos szövitagság le lett redukálva 20 napra, de ez csak akkor derült ki, amikor egy páran elérték azt a küldit, és még véletlenül sem a játék elején. ez nyilván marginális probléma egy átlagos karakter számára (sőt, komoly érvekkel védhető a miértje, ahogy az ellentettje - miszerint miért is ne változtassanak rajta - is), de már kevésbé az olyannak, aki ebben a kategóriában szeretne a topba kerülni.
az új tárgyakkal, opciókkal meg egészen addig nincsen gond, amíg tisztességesen le van írva a működésük mikéntje, és nem használat közben vagy - az azt nem használók számára - utólag derül ki a mechanizmus. (amennyiben nem így volt.)

szóval át kellene futni ezt a terjedelmes topikot, és komolyan venni a hozzászólásokat.
azonkívül egyértelmű szabályokat hozni, mert szabályok nélkül nincsen játék!!
Dátum: 2010.07.07. 01:29:14
valahol azt olvastam, a következő v4 normál szintről indul, és majd az azt követő indul ismét az 50. szintről.
várhatóan, persze.
szóval gondolom, megint vizsgaidőszakban. pedig az egy korábbi v4 kapcsán le lett egyszer szavazva!
Dátum: 2010.07.06. 22:33:16
keresem, de nem találom
valahol olvastam, hogy a kártyákból (kódokkal) szerzett relikviákból - típusonként - csak egyet lehet beváltani,
de lehet, hogy ez csak arra spec. szabály..
passz
Dátum: 2010.07.05. 08:09:48
lásd 4821. hozzászólás
Dátum: 2010.07.01. 05:02:19
köszi az infót! régebben keresgéltem ilyesmit, mert úgy sejtettem, lennie kell ilyen funkciónak, de nem találtam. mondjuk hasznos lehetne az is, ha látszódna ott, ha valaki hozzászólt az egyikhez, és még nem olvastam.. mint ahogy a szövi fórum is sárgállik olyankor..

azért a keresés funkciót továbbra is szívesen látnám.
Dátum: 2010.06.30. 11:19:10
én a helyedben feltolnám 10 fölé, sőt ha tudsz másodlagos vari szakit fejleszteni, azzal még egyszerűbb!

azért lehet a toplista ill. karakterlap különbsége, mert pl. kennelben van az állatkája, vagy egyszerűen csak nem hívta harcolni... de lehet, hogy a lista ritkábban is frissül...

ja, és minél kisebb szintű állatot érdemes támadnod, de azt is fontold meg, hogy az 5. szintig kevesebb TP is elég a szintlépéshez (100, 200, 300, majd 400 TP), és 8 óra alatt azért sok minden történik... nem is beszélve arról, hogy ha az "állat szintje"*2 kisebb, mint a játékos szintje, akkor a vesztes csatáért is jár TP a dögöknek!!

egy háború is jó alkalom lehet, de a legegyszerűbb tényleg az, ha lebeszéled valakivel, és valahogy kompenzálod a segítségét. esetleg írd ki a karakterlapodra!
Dátum: 2010.06.30. 10:20:22
ez kevésbé tartozik a játékhoz magához, de a fórumokat is át lehetne alakítani (a játék-, és szövetségi fórumot is).
hihetetlenül hiányzik néha egy tisztességes kereső.
még a szövifórumban is feladtam, amikor megpróbáltam megkeresni egy bejegyzést a több, mint 1000 hozzászólás között!
a játék fórumára ugyanez igaz, hatványozottan. (itt pedig még az is nehézséget okoz, hogy a saját bejegyzéseimhez visszataláljak, amikor meg szeretném nézni, érkezett-e hozzászólás.)
Dátum: 2010.06.30. 08:10:53
és mindebből még az elnyelések is levonódnak...
simán előfordulhat.
Dátum: 2010.06.28. 22:24:35
átfutottam az eddigieket,
többször előkerült a téma, hogy a gyengébb tételek adjanak több pluszt, pl. százalékosan (több tulajdonságot, magasabb szintű gyógyitalt stb.), ezzel kapcsolatban meg az az ellenvetésem van, hogy így már ez a pár tétel sem maradna meg a kisebbeknek, mert a nagyok azokra is lecsapnának!

a dukátszám növelésének tényleg semmi értelme, de olyan korlátozást lehetne tenni, hogy aki már vett egy aukciós tételt, ő a következő tételét csak x%-kal drágábban vehetné meg, a következőt még több dukátért stb. így egy idő után az alacsonyabb szintűeknek is esélye lenne a kiszemelt tételhez jutni, igaz lassan, de megindulna egy deflációs folyamat. persze ügyesen ki kell ezt kalkulálni, hogy azért egy nagy tápot adó tétel ne 20 dukátért mnjen el...
Dátum: 2010.06.15. 16:45:44
ó, az teljesen elkerülte a figyelmemet!!
nem, még nem..
köszi!!
Dátum: 2010.06.15. 15:55:42
topik-keresés alapján nem találtam rá, de érdekelne:
él még a szabály, miszerint

"ha legalább 50 ismételhető küldetést teljesítettél, és olyan küldetést teljesítesz, amit legutóbb már megcsináltál, kevesebb jutalmat kapsz:
- Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: feleannyi LE és kristálypont, 0 aranydukát
- Ha küldetésed az utolsó kettővel azonos: negyedannyi LE és kristálypont, 0 aranydukát"???

csak mert az első kitételnek elvileg megfeleltem, de ugyanannyi KP-t és aranydukátot kaptam, mintha "új" ismételhető küldit csináltam volna..
Dátum: 2010.06.12. 08:16:55
ma semmit nem kaptam a kínzókamrából, csak némi LE-t a kvízbesorolásért,
pedig extra jó alanyokat hurcoltam el!!
vajon ahelyett, hogy itt pityergek, inkább ímélt küldjek?
Dátum: 2010.06.04. 13:38:45
igen, lehet, hogy nincsenek a topban sokan, de pont ez a lényeg: végre nem (csak) azokat az embereket fedné le ez a lista, akiket eddig.

ami új az eddigi kategóriákhoz képest: én pont azért javasoltam egy ilyen vegyes kategóriát, mert sokaknak nincs kedve mondjuk egész nap kihívásozni, hogy az állat fejlődjön; smaragd hordát választani, hogy övé legyen a legnagyobb sebzés; lemondani a szaki fejlesztésről, hogy TÖ-ben top legyen stb., szóval, hogy így ő túléljen, miközben a játékról egy elég speciális élményt kap...

a százalékos megoldásnál annyival több értelmét látom az egyszerű helyezéseket venni, hogy így a kiugróan magas értékek nem élveznének akkora előnyt.
Dátum: 2010.06.03. 14:47:21
ha vki arra specializálódik, talán nem is annyival nehezebb, de tény, hogy összetett..
talán még a kalandok képzik le legjobban vkinek a képességeit a díjazott kategóriákból.
csak kérdés, kalandozik-e az egyén.
Dátum: 2010.06.02. 18:42:30
igen, nyilván egy harcos karakter magas szintű, nagy az LE diff-ja, talán a sebzése is stb., de lehet, hogy a kvízben hátul kullog.
nem kéne vonalat húzni, hogy top 25 meg top 3, egyszerűen kategóriánként annyi pontot kapna az illető, ahányadik a listán: ezeket mindenkinél összeadod és kész is a végeredmény.
Oldal: 123456789