Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norveeg

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.11.19. 18:31:33
de itt most konkrétan mire gondolsz?
mert ezer szaki van, amit nézegetek, hogy "aszta de jó lenne, ha feltolnám pl. az elementárist az egekbe, mert már így is a fél életemet a VÚ előtt töltöm", de aztán mindig hagyom a francba, mert nem csak hogy nem kifizetődő (játékon belül legalábbis) de még drágítja is a többi költségét..!

szóval ez azt jelenti, hogy egy idő után elunja az ember és csak elkezdni tolni? vagy tényleg (az "életbenmaradáshoz") fontos szakértelmekről beszélünk, mint pl. a krit vari permanens tolása??
Dátum: 2010.11.19. 18:26:28
ez mondjuk igaz, én is toltam ezerrel a v4-en...
Dátum: 2010.11.19. 18:19:04
Köszi.
Dátum: 2010.11.19. 18:10:19
hát úgy tűnik, igazad lehet.
pedig én pont arra gondoltam, hogy még magas szinteken is sokat nyomhat +30 kereskedelem (persze alacsonyabb szinteken jóval nagyobb a jelentősége).
az viszont kifejezetten meglepett, hogy ilyen jól mennek a szakértelmesek. egy jól összerakott karinál nem is tudom, mit lehet még fejleszteni. na persze van pár tull, amit mindig lehet növelgetni - nem is feltétlen a kalandok miatt mondom -, de összehasonlítva a tulajdonságokkal, aminek ugye nincs plafonja...nem értem...
csak egy picit leszek OFF, de én úgy tudom, a Tau cca 3%-kal növeli a sebzést, csak a varázslat járulékos hatásait (pl. tulajdonságcsökkentést) növeli 1%-kal.
Dátum: 2010.11.19. 02:08:52
"A felejtés szakértelmet csak hetente egyszer lehet használni."
Ez naptári hetet jelent, vagy az előző használat óta eltelt 7 napot?
Logikus az utóbbi persze, de nem egyértelmű számomra.
Dátum: 2010.11.19. 01:24:32
megérkezett az első válasz, de privát üzenetben. a leggyorsabb MinM volt. (grat!)
de többiek, ti törjétek csak a fejeteket
Dátum: 2010.11.18. 07:00:23
A csodakert fáin 25 banán és 30 narancs van. Egy-egy alkalommal két gyümölcsöt veszünk le: ha egyformákat vettünk le, akkor egy narancs nő helyettük; ha különbözőket vettünk le, akkor egy banán nő. Utolsónak milyen gyümölcs marad? Miért?

mod: tördelés
Dátum: 2010.11.18. 05:53:34
úgy tűnik, a választáskényszer megoldódott, pár héttel ezelőtt külön napra került a két műsor.

vajon miért kellett kihátrálnia a tv2-nek? marketinget tekintve messze elmarad az ertéeles verzió, de be kell látni, hogy a Megasztárral alapvető problémák vannak.
- minthogy a csatorna kevés nézhető műsora közé tartozik, annyira fel lett duzzasztva a műsoridő, hogy már mindenről és mindenkiről szól, csak arról nem, amiről kellene
- ha elmennék egy ilyen versenyre - a Pressert leszámítva - nem lennék kíváncsi a többi zsűritagra. Friderikusz? Eszenyi? Mester? ez komoly?? úgy tűnik, az nézők sem igazán vevők erre...
- azzal, hogy folyamatosan mutogatják a helyezéseket, a műsor izgalma veszik el. némileg sarkítva: kit érdekel, hogy ki esik ki, ha úgyis Szíj Melinda nyeri meg a végén? ja, persze a többi rajongót érdekli, valóban, tömik is a produkció zsebét rendesen!
- hihetetlen felhajtást csaptak a Melindának. ne legyen igazam, de ebből hatalmas bukás lehet számára a műsor után, ha nem tanul meg tisztán énekelni, és benne maradni a ritmusban. (érdekes, hogy emiatt sosem érte kritika őt.) a konkurens csatornán is megy a sztárolás nyilván - hiszen ettől (is) showműsor -, de sokkal kiegyenlítettebben zajlik. a tv2 nem titkoltan keresett magának egy magyar Susan Boyle-ot, amire az emberek persze mindig vevők.

azt azért még elmondanám, hogy semmi bajom Melindával, tényleg fantasztikus előadóművész, de zeneileg messze van még hova fejlődnie!

azért az RTL esetében meg felmerül az a kérdés, hogy mennyiben nevezhető tehetségkutató műsornak az (bár nem tudom, annak aposztrofálták-e egyáltalán), ahol több induló sok éves zenei múlttal rendelkezik, sőt többüknek már lemeze, sőt videoklipje van (ld. pl. Wolf Kati, Nicolas).
mondjuk engem ez kevésbé zavar...
Dátum: 2010.11.18. 02:33:10
erre lett kitalálva az újítás.
az összesítésnek azért nincs jogalapja szerintem, mert a csatlakozók számától függően változik a térkép találás esélye, ez pedig játékostól független szorzó.
Dátum: 2010.11.17. 17:51:17
sikerült két dobókockával egyet dobnom.
lehet, hogy az egyikről lekoptak a pöttyök?
úgy tűnik sokan kalandoznak, de időnként nem ártana lecserélni a régieket..
Dátum: 2010.11.15. 21:46:24
ma van a második napja, szóval húzz bele..
nyugibugi, visszük az első helyet, ez nem is kérdés
az elején azért jól megnyomhatnánk, hátha elmegy a kedvük egyeseknek..!
asztaa, ez eddig messze a legerősebb mezőny..
a 12 d.e. nagyon jó pszichológiai alapú alkotás, és a Brian életének is megkérdőjelezhetetlenül a legjobbak között kéne lennie!! de mégis, asszem a Pillangó-hatásnál jobb filmet keveset láttam..
Dátum: 2010.11.15. 05:53:57
logikus, de azért reménykedtem..
Dátum: 2010.11.14. 19:25:19
a Fertőtlenítő gömbbel kapcsolatban volna egy olyan kérdésem, hogy a 4%-onkénti fertő csökkentés esetén annak költsége is négyszeres?
Dátum: 2010.11.14. 07:35:31
ha vadászol, nem tudsz portyázni ill. térkapuzni stb., de attól még, hogy vadászol, mások ki tudnak hívni (ha nem vagy 15% alatt persze).
amint megállítod a vadászatot, te is fogsz tudni portyázni.
(remélem, jól értettem a problémát.)
Dátum: 2010.11.13. 05:31:53
Lehet ismeritek, de hátha akad újszülött...

---

LEVÉL A SZŐKE NŐ ANYJÁTÓL

Kedves Lányom!

Lassan írom levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
Már nem ott lakunk, ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az előző lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni.
Az új házban minden nagyon szép és jó. Mosógép is van, bár nem működik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belőle semmit. Mindent összevetve nem rossz itt.
A múlt héten csak kétszer esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig.
Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem őket a kabát zsebébe.
Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadítottak az autóból.
A nővérednek ma gyermeke született, de még nem tudjuk fiú-e, vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni vagy nagybácsi lettél.
Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt. Szegény embert 3 napig hamvasztották.
Máskülönben nincsen sok újság, minden a megszokott mederben folyik.
Csókol szerető anyád

Ui.: Akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva.
Dátum: 2010.11.12. 15:29:34
kikérem a norvégok nevében!!
Dátum: 2010.11.05. 14:24:09
v2

Ma, 14:09 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Viktor Meran
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Charon
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: ReMiEL SeRaPh
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Cosmo55
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Pietrus
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Sturnus
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Nekem8
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Aknitak
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Malazár
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: AngelHeart
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Pepper
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Mephistopheles
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Red Demon
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Genocide
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Eltörlő
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Phobos
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Profjohnnie
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Energiser
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Teufel
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Izdubar
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: PandÚr PetÚr
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Ynes
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Merlin666
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Meragor
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Vulture Sam
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Shadowrun
Ma, 14:09 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Kai Silver
Oldal: 123456789