Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - VIPER85

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.01. 23:36:14
Sajnálom de nem ismerem a másik 2-tő nevet amit írtál és nem is én vagyok az!
Leírtam hogy ki vagyok ha hasonlóságot vélsz felfedezni köztünk akkor az a véletlen műve!

V2:BLACKVIPER
Dátum: 2010.05.28. 12:35:24
Szia!

Olvastam a kényelmi cuccot és van benne olyan amit én is szeretnék de nem teljesen az amire nekem fáj a fogam ezért írtam le részletesen hogy miből kéne állnia "lehet kényelmi funkció is"
szóval ha módosítanák egy két extrával akkor lehet megvenném!
Dátum: 2010.05.27. 22:54:50
Sziasztok!

Nekem egyenlőre 2-tő ötletem illetve kívánságom lenne az első jó lenne ha lenne egy LÉ számláló ott felül a szürke mezőben,hogy egy szint alatt mennyi jött össze vadászatból és mennyi állatsajtolásból és persze az is hogy hány állat került a csapdába, ami mindig az előző szintet és az aktuálist mutatná , szerintem hasznos és érdekes fejlesztés lenne!
A másik ötlet pedig a sajtolásra vonatkozik,szerény személyemet idegesíti az, hogy a fő oldalon szintén a szürke mezőben nincs kiírva a hátra lévő idő az újabb sajtolásig vagy nincs olyan ki-be pipálható rublika ahol automatikusan kisajtolná a frissen befogott állatokat hogy ne nekem keljen 10 percenként ránéznem hogy már megint nem vadászok mert maximális befogott állatom van!!
2 percig tart jelenleg 1 vadászatom és ha még beidomított állatokat is akarok tartani akkor gyorsan megtelik a fenmaradó hely maxin van az állattartás szaki is de szerintem kevés a 11 lehetséges állat vagy a beidomított állatokat ne számolja bele hisz a szakértelem is így írja minden 5. szint után 1-el több befogott állatod lehet legyen max 9 beidomítható állatod a küldi miatt ha van 4 és 5 új állatott idomíts be küldit csinálod és legyen max 6 befogható állatod vagy amit kitalálnak mimdegy,hogy de vmi újítást szívesen látnák e-téren lehet kényelmi funkció is!
Ha esetleg vki már írt ehez hasonló ötletet akkor örülök neki mert nem csak engem zavar a téma!

THX:V2 BLACKVIPER
Oldal: 1