Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LYC4N

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.24. 20:06:00
Kinek a színműve a Két úr szolgája?

Neil Simon
Moliere
Goldoni
Pirandello

Ha ezt egy tizenéves játékos megtudja mondani, úgy, hogy nem script-el és nem keres rá a Google-n, akkor le a kalappal előtte.
Jelentkezzen a 400 milliós játszmába.
Még nem jött az a kérdés, amit az előző hozzászólásomban említettem, de itt egy másik:

Kinek a színműve a Két úr szolgája?

Neil Simon
Moliere
Goldoni
Pirandello

Háát..őőő...ez nem speciális?
Nekem sajnos az.
Az én kérdéseimet is rossznak értékelték mostanában...
Még egyet felteszek, ha az is rossz lesz a játék ezen részével nem fogok tovább foglalkozni.
(Tudom, nem kötelező semmi, de hagy fejtsem ki a véleményemet.)

Miért baj az, ha az ember olyan kérdést tesz fel, amire nem mindenki tudhatja a választ?

Ha nem tudod, tippelj!
Ha jól tippelsz, szerencséd van!
Ha rosszat jelölsz be, akkor is meg fogod tudni a helyes választ és ha jó a memóriád legközelebb tudni fogod! (lásd. Honfoglaló)
Vagyis: Figyelsz és tanulsz!

A rossznak ítélt kérdésem, amit állítólag csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhat:

Milyen lény nem szerepelt "A titánok harca" című filmben?

- Medusa
- Rancorn (megjelölve)
- Pegasus
- Kraken

Véleményem szerint, aki a Végzetúrral játszik, attól nem áll messze a mitológia és a fantasy.
A játékosok nagy része feltehetően ahhoz a korosztályhoz tartozik, amely inkább megnéz egy ilyen filmet, mint inkább egy színházi darabot (remélem nem tévedek), vagy inkább merül el egy álomvilágba és olvas el egy fantasy könyvet, mint például egy verses kötetet.
Biztos vannak kivételek, de mint említettem " a játékosok nagy része".
Ha szerepjátékos, fantasy meg egyéb Hatalom Kártyás kérdéseket fel lehet tenni, akkor ez a kérdés miért nem jó?
Más kategóriába tartozik?

Ez a film egy 2010.04.20-ai cikk szerint kasszát robbantott.
Hazánkban 57732-en nézték meg a mozikban, többen, mint az akkori hazai toplista másik 9 filmjét együttvéve.
A témáról nem csak film, hanem játék és könyv is készült.
Nem akarom reklámozni, csak szemléltetni azt, hogy milyen sokan vannak, akik "speciális meg lexikális érdeklődésűek".

Ha a kérdésem "rossz" értékelésének a valódi oka az, hogy nem mindenki láthatta, olvashatta, játszhatott ezzel a művel, akkor ezzel az erővel én is mondhatom, hogy a játék során találkoztam olyan kérdéssel, amit nem ismertem és például kevésbé volt sikeres, mint ez.

Az a kérdés (amire már nem emléxem, de ha még1x találkozok vele bemásolom) persze "jó" értékelést kapott, pedig én még a kérdést sem tudtam, nemhogy a választ.
Fogalmam nem volt róla, valószínűleg azért, mert nem tartozik az érdeklődési körömbe.

Legyen az festészettel, szobrászattal, építészettel, zenei alkotásokkal, stb. kapcsolatos kérdések, ha az ember élete során nem találkozott velük és/vagy nem érdekli, akkor miért kellene tudnia?
Ha ennyire nem mindegy, hogy milyen kérdéseket teszünk fel, akkor maradjunk az általános műveltségű kérdéseknél, amikkel már legtöbben összefutottunk, hallottunk, tanítottak nekünk.
Dátum: 2009.08.28. 14:00:03
Szeretném megváltoztatni a karakterem nevét. Lehetséges valahogy?
Dátum: 2009.08.26. 21:36:18
Sziasztok! Nekem van egy olyan problémám, hogy küldtem egy SMS-t prémium tagságért, erre ez az üzenet jött vissza: Az ön fizetése sikertelen mert"OSKO30-H2-16814-THE-ANGEL-OF-DEATH" szolgáltatás ismeretlen!

A SMS-t jól írtam meg, nem volt benne hiba, többször visszanéztem és a megfelelő számra küldtem el.

Mi lehet a hiba?
Oldal: 1