Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaffa

Dátum: 2009.10.29. 15:52:30
Melyik NEM Petőfi Sándor verse?

Anyám tyúkja
Nemzeti dal
A félelmetes anygyal
Minek nevezzelek?

Anygyal... Az.
Lol köszi. Nem tűnt fel.
Na most nekem segítsetek. Hol a hiba?

Mibőlt készült a zsúptető a régi épületeken?

Rozsszalma.
Vályog.
Fazsindely.
Nád.
Dátum: 2009.10.23. 15:48:26
Ki rejtőzik a Harrison Fawcet írói álnév mögött?

Nem írói álnév, az író New York -i
Szélesi Sándor
Fonyódi Tibor
Böszörményi Gyula

Fonyódi Tibor de két t a végén és nem teljesen értem az első választ. New Yorkban nem használnak írói álnevet?

Az alábbiak közül melyik állat tartozik az emlősök osztályának a páratlanujjú patások rendjéhez?

teve

szarvasmarha
bika

A szarvasmarha meg a bika az két dolog? Minden bika szarvasmarha de nem minden marha bika vagy már tényleg megkavarodtam?
Dátum: 2009.10.21. 17:03:37
Szóval:
Ez nem óvoda, hogy tanítgassuk a gyerekeket.
Attól, hogy tudja valaki, hogy Ozzy mit tett az esetek túlnyomó többségében nem fog denevérfejet harapdálni.
Aki megteszi az más baromságokra is képes, nem oszt nem szoroz.
Ha meg valaki odáig jut, hogy színpadon tömeg előtt denevért harapdáljon azt majd az állatvédők feljelentik.
Egy kicsit spec szaga van az igaz de inkább csak korosztály spec. A fiatalok nem ismerik az öreg múmiát.
A kérdésfeltevés jogát.
Szóköz. napja.Milyen és ha a többit naggyal kezdted akkor mindet kezd naggyal különben még azt gondolhatja valaki, hogy megjelölöd a választ.
Nem lekezelő, ordít a 2 gyerek.
Hetech majdcsak visszakapod és szenvedhesz megint.
Nem lekezelő akart lenni hanem gyors. És a másra hivatkozás természetesen nem neked szól hanem akinek inge. Mea culpa, bocsánat. Akkor is további minden jót!
Na. Az van, hogy hiába írjuk le ezerszer, a benn lévő és most bekerülő kérdések különbségét, senki nem olvas vissza.
Hetech nagy boldogság, hogy sikerült lepontoznod. Észt nem is kell ossz hozzá, más tudására hála Istennek nincs szükségem.
A te okoskodásodra meg pláne nem. Az órával kapcsolatban lehet, hogy én tévedtem és neked van igazad.
Vitatkozni, lepontozgatni felesleges, nem én vettem el a jogod, csak a véleményem mondtam el.
Az, hogy te ezt kötözködésnek veszed ahelyett, hogy tanulnál belőle az nem az én problémám.
Nekem is dobáltak vissza kérdést, segíteni próbálok itt sokadmagammal, hamár megkérdezted miért nem ment át a kérdésed.
Elmondjuk szerintünk miért, erre te megsértődsz, sértegetsz, másban keresel hibát. Elmondjuk mit ne kérdezz erre a benn lévőkre hivatkozol.
Nem egy malomban evezünk azt már látom. További kellemes játékot.
12:00, 13:05, 14:10, 15:15, 16:20, 17:25,
18:30, 19:35, 20:40, 21:45, 22:50, 23:55
Ez mennyi?
Persze nem tökéletes, mert nem pont akkor fedik egymást.

"Miért is kellene érdekelnie bárkit?
Ez feltétel?"
Persze, hogy feltétel... Ha azt kérdezem mennyi a radon felezési ideje légüres térben, abszolut nulla fokos környezetben az sem érdekel senkit.
Nem kifogás volt. Ha egy olyan admin fejével gondolkodsz aki napi 5-6000 kérdést néz át, az ilyeneket te is kivágnád.
Indoklást meg max attól várj aki elvette a jogod. Befejeztem a témát.

LoWs én is valahogy így gondoltam, örülök, hogy nem vagyok egyedül. Már kételkedtem magamban.
Hányadik leszel, ha egy versenyen leelőzöd a másodikat?
Már találkoztam vele. Amúgy sem kerülne be.


Mikor került forgalomba az első fém 200 Forintos érme?
Senkit nem érdekel. Nem guglizni kell.

Egy hagyományos (mutatós) órán...
Ha abból a pillanatból indulunk ki, mikor a tizenkettőn fedik egymást akkor 12.


Hány karakterből áll ez a kérdés?
Nem kvízkérdés. És kifolyik az ember szeme ha számolgatja.

Ennek ellenére lehet, hogy nem egy szerencsés napot fogtál ki.
Dátum: 2009.10.17. 13:09:02
Mire szolgál a Fastum gél nevű készítmény?

hajápolásra
vérrög-képződés valószínűségét csökkenti
körömágyat ápolj
fájdalomcsillapító/reuma ellenes gyógyszer

Ebből a "körömágyat ápolj" a kedvencem.
Na még egyszer. Azok a rossz és színvonal alatti kérdések amik benne vannak az adatbázisban még akkor lettek elfogadva, mikor a játékosok fogadták el egymás kérdéseit.
Mostmár adminok (nem)fogadják el a kérdéseket és ők nagyon vigyáznak, hogy ne kerüljön be színvonal alatti, herripotteres, eragonos, végzeturas és pilóták lábméretét érdeklődő kérdések. Amik pedig benn vannak azokat folyamatosan válogatják. Ebben segít(het) nekik a Kvíz 4 topic amibe az ilyen gyöngyszemeket gyűjtjük.
Tehát nem te vagy az első és sajnos az utolsó sem aki felteszi a "nekemmérnem hamásnakigen" kérdést.
További sok sikert.
Dátum: 2009.10.16. 02:22:40
1. Morze 50 340 3 kvíz medál
2. Muhaha 50 358 2 kvíz medál
3. Boszorkánycsősz Fősámán 50 443 1 kvíz medál
4. Metod 50 503
5. Smokajaguar 50 565
6. Heparni 50 573
7. PDani 50 580
8. Okami 50 591
9. Treffhetes 50 608
10. Christal 50 617
Yaffa 36 382

Itten van Csati.
Valakinek hasonló kérdése nem bemegy, hanem benn van.
Amit próbálnak szűrni a Mi hozzászólásaink alapján. Kvíz 4 fórum.
Vannak benn rossz kérdések amiket próbálnak kivenni, de időről időre felbukkan pár. És a hasonló kérdések már nem jutnak be. Ez van, másban kell gondolkodni.
Megesik, hogy csak a harmadik, negyedik megy át. Nem baj az, mással is előfordul.
Dátum: 2009.10.15. 12:32:58
Tisztelt Houdini!

Az első három kérdésem nekem sem ment át. Most próbálok olyan kérdésekeket feltenni amire egy átlagos műveltségű magyar állampolgár tudja a választ. Kerülöm a lexikális, földrajzi, irodalmi és egyéb ilyen irányú kérdéseket. Végzeturas, herripotteres, filmes és ilyenek nem mennek át úgy vettem észre. A helyesírásra figyelni kell. Mióta adminok és nem játékosok bírálják el a kérdéseket, ilyenek már nem jutnak be. Abból az időszakból mikor még játékosok fogadták el egymás kérdéseit, sajnos rengeteg szinten aluli és hibákkal teli kérdés van benn. Ezeket jelezzük a Kvíz 4 topikban.
Tehát: Nem feladni, próbálkozni tovább.
Tisztelettel: -Yaffa-
Először: Nem kell ám lepontozni azért mert nincs igazad.
Másodszor: Ahol én laktam senki nem használta. Arrébb 60 kilométerrel már hallottam emlegetni.
Harmadszor: Te nyilatkoztál nagy mellénnyel az egész magyar társadalom nevében, azért mert neked egyértelmű valami, másnak nem az.
Negyedszer: Sok olyan szavunk van amit máshol másnak mondanak. (Tócsni, öhöm, uszu, köszméte...) és sorolhatnánk, de ezek NEM tesztkérdések.
Ötödször. Ha az a kvíz lényege, hogy olyat kérdezzünk amit nem mindenki tud akkor minden kérdést "spec"cel dobnának vissza. Én is tudok olyat amire nagy eséllyel nem fog tudni válaszolni senki, meg más is biztos. És nem merném kijelenteni azt sem, hogy mindenki használ keresőt, mert én például nem. Te mondod, hogy a kvíz szellemi megmérettetés? Hol szellemi kihívás az, hogy öt faluval odébb hogy hívnak egy kártyalapot?
Hatodszor: Nem kötözködni járok ide másokkal ellentétben.
Hetedszerés utolsósorban: Baromira nem érdemelsz ilyen hosszú választ, hiszen csak egy lepontozós, vádaskodós, kötözködős, általánosító kihaénnem felhasználóként mutatkoztál be, de ha már így alakult gondoltam kifejtem részletesen.

Légyszi pontozd le ezt is egyesre. Igazold amit írtam.

Igen nagy tisztelettel: -Yaffa-
Dátum: 2009.10.15. 09:29:21
Idézet: Norveeg - 2009.10.15. 05:32:07
Milyen fajta kutya volt Bethoven a róla elnevezett családi filmben?
bernáthegyi
dobberman
uszkár
tacskó


Beethoven


Az már csak a hab, hogy dobermann...
Mai gyerekek nem nagyon nézik, tehát spec. De ha jól emlékszem már találkoztam is vele, tehát ha a specen át is ment volna, fennakadt volna a "már szerepel az adatbázisban"on.
Értsétek már meg, hogy a legtöbb rossz kérdés még akkor lett elfogadva mikor a játékosok osztályoztak. Ezek ma már nem kerül(né)nek be.
Ja az Ász = Disznó. Csak bizonyos tájegységeken használják. Nem tudja mindenki.
Dátum: 2009.10.14. 20:06:11
Idézet: Vodkaslecso - 2009.10.14. 19:48:24
Ki a leggyengébb láncszem?
Nick Árpád
Fekete László
Ifj Fekete László
Sebeők János

WTF?


Ez nem nehéz ám... Feketéék világ legerősebb emberei, Nick Árpád meg erőművész. Akkor a 34 kilós Sebeők vajon mi lehet?