Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nyttus

Oldal: 1
Melyik a világ legnagyobb repülőgépe?
Boeing767
AN-225
Tu-22
Boeing 747

Sztem ez pl spec kérdés,mivel erre csak bizonyos réteg tudja a választ.Pl egy nő,mint én vhogy azt sem tudja mi fán terem a repülőgép.NEM a tudatlanság végett!Csak az alap tudás nem ezt diktálja ergo nem hétköznapi kérdés.Vagy rosszul gondolom.Egy 10 éves sem tud sztem erre mit mondani.
Jah meg tán az idióta kérdéseket kik teszik fel?Tán csak nem a csodálatos és király értékelők???hmmm?
Hanyadik szintnél kapod meg az ogrekő fókuszkristályt?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Erre most kíváncsi vagyok,h miért,mert sztem mindenki szinte tudhatja.Speciális réteg???Hogy jön ez ide?Sztem a spec réteg a végzetúr játék tagjai.Egyértelműbb kérdést már ha be...rok akkor sem tudok összehozni!!!!
Dátum: 2009.10.10. 20:35:47
Ha arra gondolok,h a mai világban hány olyan eset van,mint pl.: a gyerekeknek drogot árulnak,vagy esetleg megerőszakolják az ÁLT.ISK-ban,megverik az mp3-as lejátszóért,kocsiba rángatják és elrabolják...Nem is sorolom,mert csak az fölstresszelem magam.Úgy komolyan átgondolva női szemmel ez a világ nem éppen emberi ?! Ide szülessen az eljövendő gyerekem?Ide ahol a bűnösöket majdhogy nem még meg is jutalmazzák ? A szülési fájdalom még hagyján ahhoz képest ,amibe az az anya esik, akinek efféle helyzetbe esik bele a poronytya.
értem köszi,akkor az adminhoz fogok ezzel a kérdéssel fordulni
Sziasztok!
Szeretném megtudni miért lett rossz a feltett kvízkérdésem,ezt a választ attól szeretném megkérdezni aki kiértékelte.
Azért,mert lehetséges,h félreértésről volt szó,ugyanakkor nem szeretném nagyon elemezni csak max 2nk között,mert lehet,h mégis csak föltehetem.
Oldal: 1