Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balázskati

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.08. 15:06:49
élvezzétek a játékot, higyjétek el kell ütni azokat a manókat, megvan a belső infó ami szerint ez csak a kezdet, és ez után újabb "játékok" lesznek beiktatva
a multkori szerverhiba, nem hiba volt csak biztonsági másolatot nyomtak a játékról, és átraktak mindent egy ideiglenes szerverre(ezen játszunk)
a top 10 manóölő, és a top 10 Le-töltő kap egy limitált relikviát, amint felébredt Zarknod, azonnal visszaállitják a szervert az egész elöttre, sé buktatok kb 6 hetet, kiv aki oda tette magát a toppra, mert nekik a visszaállitás után jóváirják a megszerzett relikviát, aminek a neve sem rossz, és még ezt is lehet tudni: Kristály szabadság
a tárgy simán megszünteti a játékos hordaorientáltságát, azaz elvesziti a hordabónuszt is, viszont cserébe megkapja mind a 4-et,azaz bukni nem bukik vele csak megszerezte mind 4 horda bónuszát (hiába állitják a gyémántok h az övék nem ér semmit, kiváncsi vagyok mit lépnek ha 20 nem gyémántos megkapja és jobban kihasználja mint ők)
ezzel kezdődnek a kalandok, zarknod felébredése után eltűnik majd, és kb 1 hónap mulva megjelenik újra és segitséget kér egy harchoz... behoz egy új épületet is a játékba, ami egy a Csillagkapuval kombinált Térkapura hasonlit, ennek késöbb nagy szerepe lesz...
Ha megvan a csata, akkor Zarknod átlép a kapun és eltünik, itt újabb relikviákat lehet szerezni, és belép egy a fertőzéshez hasonlitó tényező, csak ez ellen nem harcolni kell hanem megtanulni, és ehhez ad +8%-ot a relikvia
a küldetések mellé kalandok jönnek be, melyeket ezen a kapun keresztül az ellenség világaiba kell "lejátszani" sok egyéni, és sok csoportos kaland van, melyeket nem kötelező szövetségi szinten elvégezni, sőt lesznek horda összefogós kalandok is de azok a késöbbi fejlesztéseket készitik elő
remélem igy meg fogja érni játszani és felhagytok a sirással, és mellesleg nem nevet az összeesküsvés elméleteken hanem inkább sirunk...

ezt el lehet hinni, lehet hülyeségnek si tartani, mindneki azt gondol és hisz el amit akar, de én szóltam, majd az idő bizonyitja

SALBAZ
Oldal: 1