Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SardoNumszi

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.27. 20:25:48
A leginkább ide illik, szerintem a kérdésem, ami egyben javaslat is..

Nagy problémám van azzal, ill, szerintem nemcsak nekem, hogy a már befogott állatomat vagy állataiamt, nem lehet gyógyitani, hanem, csak egyszerüen kihal mellölem, mielött felfejlödhetne, szóval az lenne a kérdés:

Mi lenne a megoldás erre, ill ti mit javasoltok ennek a problémának a kiküszöbölésére.. mert nagyon érdekelne, valami irtó jó megoldás...

Vagy, ha én javasolhatok, azt kéne, mármint három alternativa is eszembe jutott.. ezek.. elsö: Legyen egy gomb amivel napi x életeröt lehet lélekenergiáért visszaadni az állatnak, kettö legyen egy gomb, amivel gyógyittatni lehet a befogott állatot, napi szinten szintén lélekenergiáért, vagy a harmadik: hogy a már meglévö módszeren tökéletesitsünk, azzal, ha pihenni küldöm az állatot. Egy nap alatt regenerálódjon annyit, hogyha, esetleg a harcban sérülne is, ne dögöljön bele..

Remélem elérek valamit ezzel a kéréssel, mert bevallom öszintén nem akarom elveszteni az állatkámat, és már fele életereje van, és sehogy nem tudom neki visszaadni, akár úgy is lehetne, hogy a saját életerömböl szolgáltatok át neki, mert magunkat lehet gyógyitani a játékban, és úgy már korrekt lehetne.. hogy erre külön ne kelljen Lélekenergiát pazarolni.. de ez már csak ilyen plusz ötlet...
Oldal: 1