Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kira_K

Oldal: 1
Gimis koromban néztem rendszeresen sorozatot, mert elég korán értem haza és volt időm egy-két órát ülni a tévé előtt naponta, és bámulni a Hegylakót, vagy éppen a Sliderst.
Aztán nem néztem sorozatokat, aztán a korlátlan net elérés és a dvd lejátszó ismét visszabillentett a sorozatok világába. Odaát/Supernatural, Eureka, Hősök/Heroes, Dr. House/House MD, vagy éppen a Moonlight, de most kezdtem el nézni az új Knight Rider sorozatot is.

Alapvetően szeretem, ha a karakterek életszagúak, ha van személyiségük, de ez nem elég ahhoz, hogy folyamatos néző legyek. Fontos még, hogy 2-3 évad után ne laposodjon el a történet, hogy ne fulladjon bele a saját misztériumába - lásd az X-akták és annak ezer meg egy bonyolítása, amiből soha semmit nem tudtunk meg, lásd Lost, ahol egyre több és több karakter tűnt fel a lakatlan szigeten...

De a fentieken kívül még 100 másik sorozatot néztem több kevesebb rendszerességgel, és több-kevesebb lelkesedéssel.
Dátum: 2008.10.02. 18:35:01
Köszi a gyors választ.
Dátum: 2008.10.02. 17:21:46
Le lehet-e szedni a páncélt/pajzsot/fegyvert/varázslatot, ha nem másikra akarom cserélni, hanem simán üresen hagyni?
Dátum: 2008.09.23. 10:34:09
besoroztak. viszont már tovább is ajánlottam ismerősnek
Oldal: 1