Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meggy

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.07.05. 18:32:49
Jah igen, az mondat. Nyeltem egyet.

Akkor meg pláne, (köszönöm a felvilágosítást), most az az 5 ember kapna medált. Nem fájna SEMMIBE. És még azok is egyetértettek ezzel, akik nem is szerepelnek az 5 között...
Dátum: 2010.07.05. 18:24:21
Megjött közben DZ levele:

"Szia!

Szerintem nincs ebben hiba, Miklós szerint sincs. A TP dönt egyforma szintűeknél. Tudatosan van így.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata! "

Most erre még is mit reagáljak? Végig lehetne itt olvasni a hozzászólásokat. Nem hinném, hogy annyira fájna a Behonak az a medál és kavics. Ha meg tudatosan van így, miért nem lehetett (már megint) közölni időben. Szomorú vagyok.
Dátum: 2010.07.05. 12:24:05
Látom sok támogatóm akadt a javaslatommal kapcsolatban, remélem Miklós, DZ, és Baraty is jóindulatú lesz
Dátum: 2010.07.05. 10:32:25
Írtam info-ra egy levelet, de lehet nyílt levél is, ide is tartozik:

Sziasztok!

Lezárult a v4, és kihirdetésre kerültek a győztesek. A szint top3 kategória nyertesei:
Bableves (86. Szint)
Overlord (86. Szint)
Ómen (85. Szint)

Ez nem inkább tapasztalati pont top3? Mivel az alapján kerültek megállapításra.

Nem teljesen értem miért jártatok el, mikor az eddigi gyors szervereken is volt azonos szintű karakter, ahol mind a ketten - döntetlenben - kaptak medált, mivel Holtversenyben lettek azonos szinten. Ebből következve mindenki azt gondolhatná, hogy szintet vesztek alapul, és azonos szinten lévő karakterek holtversenyben kapnak medált. Pont mind az eddigi v4-ek folyamán.

Ez alapján nem inkább ennek kellene lennie az eredménynek, (ha bár a szintek között sorrend nem TP-n alapul, de ez ugye nem is kérdés):

Top első:
1. Overlord (86)
2. Bableves (86)
Top második:
3. Bűbájos Szeszil (85)
4. Bullit (85)
5. Mennydörgés (85)
6. Ómen (85)
Top harmadik:
7. Larz_De_Mort (83)
8. Eyjafjallajökull (83)

Várom válaszotokat.
Miklós szerint nem, sem a segítségnyújtás. Levélben felhívtam rá a figyelmét, és ezt válaszolta, szóval az nyeri, aki szerencsésebb, és ma vagy holnap beütik, és esetleg sikerül szépet sebeznie


Mellesleg akik előttem vannak, mint láthatatlanban sebeztek, nekem térkapun sikerült ez eddig:

Ellenfeled: pokolfarkas
92. szintű torzszülött

Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Rohanás közben egy halálgömb varázslatot idézel. (-250 VP). 9690 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -19 Kritikus sebzés.
Regenerálsz 2 életpontot. Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 9690 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2207 lélekenergia és 56 TP!
Dátum: 2010.06.30. 10:41:47
Főoldal, hírek.

Végzetúr plüss eredmények A Végzetúr szerepjáték találkozón volt egy szavazás a húsvéti plüss állatokra (amelyeket élőben meg lehetett tekinteni). A szavazás eredményeként a 3 dobogós plüssfigura, amire a legtöbb szavazat érkezett, visszakerül a játékba, azaz néha lehet velük vadászat során találkozni..
1. Halálraszomorító kutyi
2. Sivatagi vércápa
3. Szörnyűséges polip
Dátum: 2010.06.24. 17:09:35
Szvsz kalandból is mehet(ett) neki tp rendesen.
Dátum: 2010.06.23. 16:25:46
Nagyon tetszik az összefoglaló.
Én a felejtést hiányolom legjobban
Ugyanmár, van 1 szintem 1 millára xD
Nemááár, most irigylem a mesteremet, én is ki akarok ide kerülni Remélem 14-re én is elérem ezt
Most akadtam erre a topikra, hmm.
Hosszútávú cél: v3-on 5 dicsőségmedál. :>
Dátum: 2010.05.29. 15:21:08
Idézet: Birka - 2010.05.29. 13:22:06
Már meg is van az idő javítás is, nem hiszem hogy ezért kellett tele pofával fröcsögni egy support mentes hétvégén...

ui.: mint megtudtam 11-kor már meg volt oldva a probléma azaz kemény kb 30 percnyi "elcsúszás" miatti hőzöngés volt!


A hőzöngést ugye nem rám értetted?! Az idő miatt egy szót sem szóltam, csak megjegyeztem, nyilván azért, hogy javítsák, lehet más is szólt volna miatta.
Dátum: 2010.05.29. 10:22:55
1, Ha két naponta lesznek tárgyak, akkor ez hiba: Licit vége: 2010.06.03. 10:13:28

2, Az meg megint csak fantasztikusan jó, h. mindenki (most beszéljünk azokról, akik játszanak normális szinten), elkezdte kiszámolni az AH-s tárgyakat, mi mikor lesz, mire érdemes gyűjteni. Ti meg belecsaptok megint ezzel a hosszabbítással. Komolyan mondom, nem képes egy normális versenyszerver probléma nélkül végigmenni....
Dátum: 2010.05.27. 20:59:00
Vadászatnál is van több órád, ha leállítod Mellesleg pl. v4-en, ha hajtasz is a kvízre, már más a helyzet.
Dátum: 2010.05.27. 20:23:02
Nem biztos, hogy megfelelő topic, de mégis csak ez a leginkább kvízes.
Van ez az új vadászat nélküli kvíz dolog.
Van ugye a válaszol, meg a befejezés úgy, hogy válaszol és befejez. Nos, olyan miért nincs, h. nem válaszol és úgy fejezi be? (mint vadászatnál....)

Elég zavaró, köszönöm.
Dátum: 2010.05.15. 09:47:41


A le elvétel pikkpakk ment, de amiért könyörgünk, arra úgyis hónapokat szokás várni...
Dátum: 2010.05.11. 15:31:51
Felejtés nincs, ez is szép
Amúgy én most 57es szinten valami irtózatos szarokat vadászok. 1200-1400 kb. A max eddig 2200 volt. (előtte 3000 körül volt az átlag, meg jöttek 4-5ezresek is)
Dátum: 2010.05.08. 09:12:45
Nézd már, Rokara dobtam egy 10est.
Pont ezeket akartam kérdezni kb
Dátum: 2010.04.04. 11:47:04
Idézet: Yaksee - 2010.04.04. 09:51:36
Azért egy kicsit húzhatták volna a 80. leütését, csak pár órával, mert akkor lett volna ott is bajnoki...


Áhh, direkt csináltuk így Amúgyis csak 11:15ig volt prémem
Dátum: 2010.04.02. 19:52:41
Kedves mindenki, ezennel én is megosztanám a véleményemet a v4 lezárult fejezetével kapcsolatban:
Gondolkodtam sokáig, hogy is kezdjem, a tegnapi nap folyamán történt dolgok némiképp változtattak ezen. De talán bele is vágok.

Szeretném megköszönni, - a győztes szövetség tagjaként, én is a gratulációkat.
Szeretnék gratulálni minden egyéni helyezettnek.
Szeretném elismerésemet kifejezni az ellenfeleknek. Erre sajnos az Olympusban történt dolgok kicsit rávetették az árnyékot.
És szerettem volna elismerésemet kifejezni különösen a HTF csapatának is. Az utolsó napig nagyon szép játékot láthattunk tőlük, szerencsére a mi taktikánk jobbnak bizonyult, és az elmúlt 10 napban (taktikai) fölénybe tudtunk kerülni. Nem hiába írtam, hogy "szerettem volna", hiszen a tegnap délutáni ki be ugrálós dolog erre igen nagy árnyékot vetett. Ha bár valóban lefektetett szabályba nem ütközött, de véleményem szerint a sportszerűtlenség és a pofátlanság fogalmát teljesen kimerítette. Gerinctelenségnek tartottam. Tisztelet a kivételnek még mindig.

Ehhez kapcsolódik a játékszervezők, hát nem is tudom hogy mondjam. Iszonyatos alulteljesítése. Nem is tudom mit mondhatnék. Át kellene gondolniuk ezt a dolgot kicsit, hiszen talán a v4 egyedül hozott nekik annyi bevételt, mint a többi világ együtt.
Legközelebb kérnénk normális szabályrendszert (Ahol le is van írva, hogy épp milyen szabály vonatkozik a HT birtoklására.), és ne fórumon kelljen keresgélni.
A szövetségi ki be lépéseket lehetne szabályozni. Csp bizonyos mennyiségi szint felett, belépéskor bizonyos mennyiségűre csökkene. Belépéstől számítva pár nap, vagy 1 hét múlva lehetne nagyobb (milliós) nagyságrendűt építeni. Valami ilyesmi, biztos sokaknak lenne ötlete, amit le is írnának..
Ebből következik az, hogy a felhasználói véleményeket, tessék kicsit komolyabban figyelembe venni.
Szerverleállások, adatbázis kapcsolódási hibák, áhh, ezt már szinte meg is szoktuk.
Mindenki jónéven venné, ha a kompenzálásokat nyilvános fórumon vitatnánk meg, így talán nem születnének aránytalan dolgok.

Így elsőre ennyi jutott eszembe. Én jól éreztem magam, még ha néha igen idióta időpontban kellett is gépnél lennem, és áldozatokat is kellett hoznom. De mindenki másnak is.
Köszönöm.
Oldal: 12345678910