Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tuba

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.14. 19:56:05
Sziasztok,

Ezzel a hibával már én is találkoztam néhányszor. Ma például az eddigi csatáimban:
"Ma, 12:08 Azote de Dios Dark Smith A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 3 lélekenergiát. Csata leírása"
A csata leírásában pedig:
"Azote de Dios idomított állata, egy 5. szintű Kyratid féreg is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Azote de Dios kezéből feléd süvít egy energialövedék. 24 pontnyit sebzett.
energialövedék varázslat repül ki kezedből. (-10 VP). Azote de Dios futás közben kitérni próbál. Csak 12 életpontot vesztett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Azote de Dios egy alsó támadást indít. 25 pontnyit sebzett rajtad. Kyratid féreg is rádtámad. Mellé!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Azote de Dios az utolsó pillanatban félreugrik.
Azote de Dios egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 21 pontnyit. Kyratid féreg is rádtámad. 2 életpontot sebzett
Egy gyors csel után a Koponyazúzóval Azote de Dios védtelen felsőtestére támadsz. Nem találtál!
Egy gyors csel után Azote de Dios a hasadat támadja. 15 életpontot vesztettél. Kyratid féreg is rád veti magát. Mellé!
Oldalt szökkenve, a Koponyazúzóval Azote de Dios feje irányába ütsz. Eltaláltad, 24 sebzés!
Azote de Dios pihenés nélkül támad. 14 életpontot vesztettél. Kyratid féreg is rádtámad. 1 sebzés!
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.A csatában összesen 36 sebzést okoztál, és 102 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 2.585 lélekenergiát."

Küldtem egy üzenetet a másik félnek és a válasz még jobb volt:
"Küldő:Azote de Dios
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Ma, 18:49:21
"Szia,
Már bocsi, hogy írok neked de érdekelne, hogy a nyert csata után mennyi LE-t zsákmányoltál tőllem? Mert nállam 15 LE volt és a csatajelentésben pedig a rabolt LE az több mint 2500. Nem értem hogy lehet.
Válaszod előre is köszönöm,
Smith."

Ma, 12:08 Azote de Dios Dark Smith Te nyerted a csatát.
A jutalmad 111 lélekenergia és 6 TP."

Akkor most mi van???
Dátum: 2009.10.14. 16:40:44
Köszike.
Dátum: 2009.10.14. 16:07:01
Lehet hülye kérdés, de neked?
Dátum: 2009.10.14. 15:55:52
Látom törődtök a kis ember problémájával. A pénz nyomja, de semmi cserébe. Hmmmmmm.......................
Még egy válasz sem.
Dátum: 2009.10.13. 18:01:54
Sziasztok,

Némi szösszenet, ami szerintem hibás kérdés:

Hanyas frekvencián szól a Danubius rádió?

103, 9
95, 4
103, 3 X
105, 8

Mármint akinél. Nállunk a 103,3-on nem jön be, de a 103,5 igen az viszont nincs itt feltüntetve.

Mit jelent az antirespirant?

Kölnivíz
Izzadásgátló X
Bőrápoló
Illatosító

Namár ilyen hogy antirespirant nincs, helyette inkább antiperspirant van, aminek a jelentése izzadásgátló.
Szegényke keresheti az értelmező kéziszótárban.

Ki volt Csokonai Vitéz Mihály múzsája?

Lilla X
Etelka
Júlia
Fanni

Ez teljes mértékben igaz, bár elgondolkodtató, mert a válasz az is lehet hogy Vajda Julianna, így akár a Júlia is lehetne.

Hány percet vadászhatsz 1 cselekvéspontért?

10
5 X
30
1

Szerintem ez a kérdést ne tegyük fel a 4-es világon, mert nem helyes. Aki nem játszott a többi világon csak a gyors szerveren az lehet vakarja most a fejét

Na ennyi.
Dátum: 2009.10.13. 14:15:13
Sziasztok,

Lenne egy problémám. Küldtem egy sms-t, de nem kaptam érte semmit. Már többször is csináltam és akkor megjött néhány percen belül, most viszont már 3 órája semmi. Mi lehet a gond. Leellenőriztem mindent jól írtam be. Akkor viszont mi a gond.

Most már módosítom nem 3 órája, hanem 19 órája. És kezd idegesíteni az, hogy senki nem reagál rá. K....ra elegem van az ilyen átbaszásból.
Dátum: 2009.10.11. 13:14:55
Sziasztok,
Lenne egy kérdésem. Mit jelent ez a felirat: "Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Namármost ln is kipróbáltam hogy 0 LE legyen bállam, de úgy is tudtak támadni. Én viszont nem. Miért is?
Ez egy szövetségi háborúban eléggé gázossá teszi a dolgot.
Dátum: 2009.09.25. 16:46:09
Sziasztok,

A kezdőoldalon az lett írva, hogy ha fizetek őskőért, akkor most 2,5x-ét kapom. Küldtem egy sms-t és a 187 őskö helyett csak 90-et kaptam.
Miért is?
Miért lenne reklám. Az ismeretlen nevü Titkolt Ellenállás zenekarnak nem reklám az, ha kérdeznek rólla?
Szerintem igen.
A speciállis rétegre visszatérve: Szerintem nincs olyan, hogy speciális érdeklősésű réteg.
Mert ha van, akkor nem teszek fel földrajzi kérdést, mert csak az abban járatos személyek tudják a választ, ill. nem teszek fel biológiait sem, mert azt megint csak a speckós réteg tudja rá a választ.
Akkor most mivan?
Na ez miért is lett rossz?

Hol alakult meg a LEGO?

Kladno
Billund (helyes válasz)
Amsterdam
Mexiko


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szerintem a LEGO-t nem egy speciális érdeklődésű réteg ismeri, hanem mindenki.
Persze lehet ti nem.

A gagyi, nem ismert nevű zenekarok (PL: Titkolt Ellenállás) stílus irányzatait persze nem egy speciális érdeklődésű réteg tudja csak a választ, hanem mindenki.
Na ja...
Szia,
Erre a kérdésre miért kaptam hibás kérdést?

Mire szolgál a Kerio Personal Firewall?

Tűzgyújtásra
Építkezésre
Számítógép védelmére (helyes válasz)
Játékra


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Már nem tudom milyen kérdést tegyek fel, mert eddig mind le lett szavazva.
Pl: Mi Botswana fővárosa? Na erre meg azt kaptam, hogy olyan szó van a kérdésben, ami nem megengedett. Miért is????????
Ha a földrajzi kérdés és a számítógépes kérdések nem megegedettek, akkor mit lehet feltenni?
Lehet az a gond, hogy csak a 10 éves korosztálynak megfelelő kérdéseket lehet feltenni?
Eddig csaknem kb 200 kérdésre válaszoltam és már találtam benne 20 rossz választ, ami viszont szerintetek jó. Hmm.....
Oldal: 1