Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zizzer

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.29. 10:43:16
A kisebb karakterek akik mondjuk a játék kezdetekor még nem voltak mindent tudóak (most sem azok csak sokat tanultak az eltelt idő alatt ) és időközben rájöttek, hogy hopp sok mindent másként kellett volna fejleszteni. Számukra volt ez a VF-el kombinált láthatatlanság útja. Nekik ezek szerint most lőttek. Na nem azt mondom, hogy én állandóan láthatatlanul vadászom, de egy minimális optimalizálás azért kellett, mert a játék kezdetekor még gőzöm nem volt arról, hogy a szakértelmeimet hogyan is fejlesszem.

Mikortól lesz mindez érvényben?
Dátum: 2010.09.16. 13:32:47
Írtam nekik mail-t! A választ majd bemásolom ide is. Köszi a tippet Craslorg!
Dátum: 2010.09.16. 13:22:28
Azért mert kétszer klikkelsz rá, ilyenkor a Legutolsó kalandod gombnál megtalálod, hogy mi történt

Beeep! Rossz válasz! (tuti, hogy nem)
Dátum: 2010.09.16. 10:15:58
Mi ez a nagy tolongás a válaszadási lehetőségért!?
Dátum: 2010.09.10. 08:33:26
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért kapok olyan kalandot amire, ha ráklikkelek az elvállalom ikonra azt írja "Ezt a kalandot nem vállalhatod el"!?

Válaszokat előre is köszi!
Egy macskának egy szemén hány szemhéja van?
1
3
2
4

Ez egy biológia órán is tanult dolog. Szerintem általános iskolába mindenki járt. Az alapismereteinkhez hozzátartozik nempedíg egy bizonyos érdeklődési körthöz és pont.
Dátum: 2009.08.13. 15:21:12
Sziasztok! Bejön a játék jól eltalálták! Egyetle problémám a kérdések feltételével van. Miért vannak fent filmel kapcsolatos kérdések, ha én nem tehetek fel filmel kapcsolatos kérdést. És mi az a szöveg hogy csak egy bizonyos érdeklődési körű játékost érdekel. Nekem is tesznek fel olyan kérdést ami nem az alapműveltséghez tartozik mégis válaszolok rá, sőt gondolkozom rajta. Ezt a dolgot szerintem át kelle gondolniuk mégegyszer a játékmestereknek ill. jobb lenne a játék ha a úgy tehetnénk fel kérdés hogy az az élet bármely területével, bárki érdeklődési körével kapcsolatos legyen.
Oldal: 1