Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.08.21. 14:55:55
Mikori állapotát észleljük a legtávolabbi ismert bolygónak a műszereken át, ha most vizsgáljuk?

A 25 nappal ezelőttit.
A mostanit.
A kb 7200 évvel ezelőttit.
A kb 500 évvel ezelőttit.
.....a harmadik a jó válasz....csak itt ugyebár az a baj hogy ez spekuláció.....kérünk adatokat...mert ki az aki tudja hogy az a bolygó ugyebár hány fényévnyire is van.....törölni!!!
Dátum: 2009.08.19. 10:06:25
kérdem én szerintetek milyen színt kapunk ha a pirosat meg a zöldet összekeverjük?....mert valaki szerint sárgát.......nos én elővettem a palettát....úgyhogy töröljétek...
Milyen színt kapunk ha a pirosat meg a zöldet összekeverjük?
kéket
lilát
sárgát
meg még valami erre nem emlékszem...de helyes válasz nem volt....és a sárgát dobta ki a végén....valami hideg sötétkékeslila lessz amúgy...törölni!
Dátum: 2009.08.09. 17:51:39
egy világ omlott össze ...de holtig tanulunk....most már tom hogy a szirén nem sellő...az más...kössz!!
Dátum: 2009.08.09. 13:41:44
Kik / mik a szirének a görög mitológiában?

asszonyfejű, madártestű szörnyek, akik énekükkel partra csalták és megölték a hajósokat
a Múzsák lakhelye
hatfejű, tizenkét lábú szörnyek
Atlasz leányai, akik egy sárkánnyal Héra aranyalmáit őrizték a világ nyugati szélén

az első volt a jó válasz...valószínű a szerző összekeverte a hárpiákkal...
köszönöm...így fogok tenni..és mégegyszer bocsánat.
úgyérzem senki nem ért meg engem ....
figgy tegnap éjjel már kicsit fáradt voltam gondoltam benyomom a játékot kicsit tolom....elmentem vadászni....erre kaptam egy ien idióta kérdést...mint azt a fentiekben leírtam értem hogy a kérdésem egyszerűen ..... volt...és a döntésetekkel is eggyetértek...csak arra szerettem volna rámutatni hogy ezeket a "vitás"kérdéseket valahogy kilikvidálhatnátok a rendszerből, mert gondoljatok bele: valaki ír egy kérdést amit visszadobtok...erre vadászat során kap egy még az övénél is rosszabbat...ez egy kicsit felháborító lehet..nekem is az volt...ugyanúgy bárkinek az lehet...erre gondolj kérlek...és ne arra hogy nekem a saját kérdésem a fontos...írhatnék ide egy szót amit érzek a kérdésemmel kapcsolatban de inkább egy mellékhelyiséghez illene...én arról dumáltam hogy ha valaki ad egy majdnem jó kérdést(NEM ÉN) és visszadobjátok...és utána kap egy hatszor olyan rosszat...az nem érzi majd túl igazságosnak az ítéletet...és ha fél éve is írták őket ti mint adminok biztos tehetnétek azért hogy átnézhessétek a teljes adatbázis és leszelektáljátok őket..de nem biztos ez is csak egy feltevés...és ha közel sem tudtok ilyen dolgokhoz hozzáférni sem megbeszélni akkor sajnálom hogy elraboltam ezt a pár másodpercet is..erre akartam igazából rámutatni..nem pedig a saját kérdésemről tovább vitázni..gondoljatok bele a játékos helyébe....mégegyszer sorry nem akartam semmi rosszat...és további jó munkát kívánok nektek!
úgyérzem senki nem ért meg engem ....
figgy tegnap éjjel már kicsit fáradt voltam gondoltam benyomom a játékot kicsit tolom....elmentem vadászni....erre kaptam egy ien idióta kérdést...mint azt a fentiekben leírtam értem hogy a kérdésem egyszerűen ..... volt...és a döntésetekkel is eggyetértek...csak arra szerettem volna rámutatni hogy ezeket a "vitás"kérdéseket valahogy kilikvidálhatnátok a rendszerből, mert gondoljatok bele: valaki ír egy kérdést amit visszadobtok...erre vadászat során kap egy még az övénél is rosszabbat...ez egy kicsit felháborító lehet..nekem is az volt...ugyanúgy bárkinek az lehet...erre gondolj kérlek...és ne arra hogy nekem a saját kérdésem a fontos...írhatnék ide egy szót amit érzek a kérdésemmel kapcsolatban de inkább egy mellékhelyiséghez illene...én arról dumáltam hogy ha valaki ad egy majdnem jó kérdést(NEM ÉN) és visszadobjátok...és utána kap egy hatszor olyan rosszat...az nem érzi majd túl igazságosnak az ítéletet...és ha fél éve is írták őket ti mint adminok biztos tehetnétek azért hogy átnézhessétek a teljes adatbázis és leszelektáljátok őket..de nem biztos ez is csak egy feltevés...és ha közel sem tudtok ilyen dolgokhoz hozzáférni sem megbeszélni akkor sajnálom hogy elraboltam ezt a pár másodpercet is..erre akartam igazából rámutatni..nem pedig a saját kérdésemről tovább vitázni..gondoljatok bele a játékos helyébe....mégegyszer sorry nem akartam semmi rosszat...és további jó munkát kívánok nektek!
ha már szőrszálakat hasogatunk:Járt Napóleon a Nagy Piramis belsejében?

Nem
Még Egyiptomban sem járt
Csak megmászta
Igen

nah szóval ez egy jó kérdés...de az enyém nem volt még sem az...ez hogy lehet?..és továbbá hogy lehet hogy kaptam egy pl. olyan kérdést is amiben a helyes válasz mellett volt egy ien- ?...vagy egyformán ítéltek vagy sehogy...szerintem..de én nem ítélkezem...csak mondom hogy ennek így kellene történnie...egyszerű vélemény...és most megmondom a frankót szerintem ha valaki feltesz egy rossz kérdést akkor, hajrá dobjátok vissza...de mindeggyiket..még a lexikálisokat is..mert igazság szerint nálam nincs rossz kérdés opció, és ha nem adok választ akkor visszadobja ugyanazt...persze most csak azért vagyok mérges mert ezt pont nem tudtam ...ezek szerint többet kéne olvasnom.. meg arról is hogy hány pofaszőre van egy rozmárnak ...persze most nem kötekedni akartam..sőt elismerem tényleg helyesen döntöttetek hogy az enyémet visszadobtátok... gagyi volt.. de annyi gagyi van... és ne érezze senki azt hogy becsmérlem a munkáját...valószínűnek tartom hogy én sokkal rosszabbul végezném...ez csak egyszerű szőrszálhasogatás...
Dátum: 2009.08.06. 16:46:22
.
áá..sokkot kaptam...inkább lenyúlom a LE-t..annak legalább van értelme..most ennyit szenvedni egy kis lélekenergiatöbbletért...sztem időpazarlás...amúgy érdekes hogy mindezek ellenére hogy nem szabadna nagyon sok a lexikális kérdés...meg egy csomó hülyeséget átengednek..de egy iet persze nem...mindeggy ezva..azé köszi lehet valahol tényleg elsiettem a dolgot...de sztem ez még belefért volna ...
portyázás során szimulálhatsz-e harcot olyan végzetúrral amelyikkel egy szövetségben vagytok?

igen
nem-
a végzetúr szintjétől függ
nincs szimuláció portyázásnál


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!....................én csak azt kérdeném ho miért?......MIÉÉÉRT???
Dátum: 2009.08.04. 11:09:32
.
Dátum: 2009.08.04. 09:41:31
.
Dátum: 2009.08.02. 09:01:45
.