Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.10.31. 10:15:08
...és még valami....miért nem lehet törölni saját HSZ-t?...
Dátum: 2009.10.31. 10:10:13
.
Dátum: 2009.10.31. 09:59:08
..nos lenne eggy kérdésem...van eggy varázslat aminek nincs sebzése...a visszacsatolás...beleteszek eggy vörös gyöngyöt....akkor lessz neki...a taumaturgia növelni fogja ebben az esetben a sebzését?...
Dátum: 2009.10.29. 21:34:46
10 epikusból a következő tárgyak estek ki....4 Raia lánca; 2 Leah rablánca; 2 Tharr gyűrüje; 1 Tökéletes gyűrű; 1 Fairlight nyaklánca;....szóval változatosságban bővelkedtünk ...de már nem izgat a dolog....ha így találták ki mert így volt a jó hát legyen....csak a 4. Raia láncánál kicsit lesokkolódtak a skacok ...ráadásul egymás után zsinórban jött mind....
Dátum: 2009.10.29. 21:23:43
hát ezzel az a gond, hogy én személy szerint eggy az egyben ki is venném belőle az ősköves italokat, mert rontja a játékélményt...ne az nyerjen má akinek több a lóvéja...nem mondom...én is prémezek...de így is nagy táp...hát ha még 8 óránként lehetne venni...akkor kb meg lehetne venni pénzért szó szerint eggy eggy epikust...így is úgy haladnak eggyesek hogy az valami hihetetlen...kb két szövi van az élen...a többi meg csak próbál lépést tartani...ami szinte lehetetlen.. ... kiváncsi vagyok melyik fog vajon győzni ....
Dátum: 2009.10.28. 09:08:47
Winnie....versenyszerver lévén sz..t se ér a Raia lánca....jó tárgy...eggy véges világon virulnék is neki....de az adott esetben....kuka ...
Dátum: 2009.10.27. 20:35:07
mi az hogy....mi most bontottunk még egy Raia láncát.....ez a negyedik zsinórban...kafa...mindenki tápol a jobbnál jobb tárgyakból mi meg kapjuk a trágyát....for the random ....
Dátum: 2009.10.27. 15:01:50
még a lepontozás ellenére is siralmas ....de hajrá....imádom a mennydörgést ....
Dátum: 2009.10.27. 10:16:40
....abszolutizmus....nem vagyunk nagy kincs evők.....de tegnap leöltük a 8. epikust v4-en.....az utolsó 3-nál Raia lánca volt.... előtte 2-nél pedig Leah rablánc.....csináljatok valamit a randomokkal mert ez siralmas ....
Dátum: 2009.10.26. 08:30:13
Mi volt pontosan Keselyüstök a gyűrűk ura c. filmben?

Pegazus
Unikornis
Szfinx
Meara

....kézfogás....anyázás....no com...
Dátum: 2009.10.26. 08:28:41
Lecsó ....műveletlen paraszt suttyó vagyok ....erre már rájöhettek volna páran....és ellógtam a suliból az első osztály....a régi ovis spanokkal nyomultunk a jáccótéren iskolaidőben...ugyho lécci nézzétek el nekem eme nemes tévesztéseket....
Dátum: 2009.10.26. 07:44:52
...for the random!! ....én eggy olyan javaslattal szeretnék élni...hogy a térkapus randomokat eggy kicsit lehetne vhogy változatosabban csinálni...tehát...lehetne úgy csinálni hogy ha találsz eggy tárgyat akkor a következő ugyanolyan tárgyra...kevesebb legyen az esélyed....mondom hogy miért....eddig volt eggy pár térkapus csatám...szörnyü de néha nyerek....eddig dobott a gép nekem kb 15 tárgyat....ami valójában 4 tárgy....ugyanis ebből kb 5x találtam froglok gyűrűt...és 4x ogre gyűrűt...a másik két tárgy a mágikus amulett és a mithril amulett volt...azokból sem eggyet találtam...idegesítő dolog hogy mindig ugyanazt dobja a gép...ráadásul 27-es szinten....sztem káosz....kéne vele kezdeni valamit.....és hozzáteszem hogy az epikus relikviák randomja is elég érdekesnek tűnik....
Dátum: 2009.10.25. 13:23:20
na jó befejeztem én is az offot...elég lessz sztem....Pityu...én sem kérnék kárpótlást....de a fórumot tutira szénné sírnám....és nem elsősorban magam miatt....na cso...
Dátum: 2009.10.25. 13:18:39
az a baj...hogy itt oltogatjátok a saját riválisotokat kárörvendve hogy:... ugyan nehogy már sírjatok....és ez adja az igazi jellemzést nektek....örüljetek annak hogy így jártak...de nehogy már még ti is oltogassátok is őket....maradjatok csendben és lapítsatok....nem kell hangoskodni....mert igazuk van...és valós hátrányba kerültek...
Dátum: 2009.10.25. 13:09:04
Piciklon....ez eggy játék....én és a csapatom VASÁRNAP HAJNALIG zúztuk az epikust....és ne sajnálj...ne nevess...se semmi....mert remekül szórakoztunk...és ha bár ténylegesen rengeteg időt kell ráfordítanunk a játékra ahhoz hogy evickéljünk....nem azért tesszük mert betegek lennénk....vagy akkora kockafejüek...eggyszerűen szórakozunk....és jól érezzük magunkat...egymás társaságában...és lehet itt poénkodni meg oltogatni mindenkit ezerfelé....de ez eggy versenyszerver....konkrét céllal....és ha nem veszi az ember komolyan a játékot....akkor semmi esélye nincs....tehát ez eggy nagyon komoly probléma is lehetett volna...és nem vagyok kárörvendő....de örülök annak hogy nem csúsztunk bele az adott időszakba....mert nem sokon múlott...és más is járhatott volna ugyanúgy ahogy a Khatifok...és akkor keményebben menne sztem a sírás...mert így kívülről persze egész más mint megélni....meg könnyű tojni rá....csak azt nem értem hogy te minek szólsz bele....milyen jogon...milyen alapon....és eggyáltalán miért válaszolsz rá....ne szólj bele más játékába....és inkább fordulj te ápolókhoz mert eléggé úgy fest hogy csak a feltünési viszketegséged okán szólsz bele a dologba....sztem siralmas ez az egész...és elkedvtelenítő...ezzel a sok hibával....játék ide vagy oda...
Dátum: 2009.10.25. 09:43:10
hát most őszintén....te nem lennél ki idegileg?....nem móka eggy eggy epik....főleg ilyen szoros állásnál...sokat számít....asszem én is ideg lennék....mert nem olcsó a játék....még szerencse hogy mi be tudtuk fejezni időben.....de eggyütt tudok érezni velük....a saját pihenésükről is lemondtak a játék kedvéért....és akkor jön eggy ilye....szivatás....
Dátum: 2009.10.24. 13:13:15
keress meg világon belül ....igazságos harcosok vagyunk....és nemsoká megint lessz helyünk...sztem délutánra kész is lessz...ha szeretnél csatlakozni akkor írj eggy pm-et nekem...
Dátum: 2009.10.22. 21:25:06
tudod a bölcsesség önmagában nem elég...ha nem tudod átadni annak aki hiányában van neki...és a tökéletes csapat....az is csak eggy utópikus álom...de a testvériség..és a kitartás...az hoz valamit...ad valami értéket az egésznek...én nem terveztem....volt eggy terv(ünk)...de szétzilálta a hatalomvágy és a trehányság...megtettem azt ami tőlem kitellt....próbáltam életben tartani azt a lángot amit sokakkal eggyütt kellett volna őrizzünk...aránylag sikerült azt hiszem...és a vak szerencsének köszönhetem talán, hogy ilyen remek társakra akadtam a legelején....ha van kedved csatlakozni...akkor beszélgessünk...lássam kivel van dolgom valójában...és vannak-e közös céljaink...
Dátum: 2009.10.22. 15:48:42
én igen....amikor véletlenül kettőt klikkelsz egymás után...az is keményen lehangoló ám... ...csak ki lehet javítani az ieneket...vagy tévednék?...
Dátum: 2009.10.22. 13:06:33
üdv....a Lordok Szövetsége V4-en tagokat keres....amit elvárunk:...építés és mellette harcos beálítottság...ha csak építőnek jelentkezel akkor legalább kétszerakkora össz építés mint amekkora legjobb harcosaink össz építése...erre van eggy hét...vadász szakértelmek maxolása...és a továbbiakban megbeszélt szakértelmek kifejlesztése....ha harcosnak jelentkezel jó epikölő tulajdonságok...tehát nagy sebzés az epikbe...minimális 14-es szint építőnek....18-as harcosnak...aktív szövetségi fórumhasználat...és harcosként aktív részvétel esetleges háborúkban.....a szürkülés kirugással jár....napi kétszeri fellépés kötelező......amit nyútani tudunk...remek társaság....dinamikus fejlődés....és esély a győzelemre...a felvétellel kapcsolatban írjatok levelet nekem...lehetőleg világon belül...