Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.11.29. 13:28:36
üdv...v2-őn átadó egy kis szövetség...a neve:(=_=)...átadnám ezt a kis szövetséget minden kezdő, alacsony szintű játékosnak, aki szövetség létrehozásán gondolkodik...inkább vegye át, mintsem hogy 0-ról kezdjen sztem...a kútméret kicsi...aránylag gyorsan feltölthető...kútfeltőltés után grátiszba, beépítek neki 250-300 csp-t....utána mivel törlök, csakis az övé lessz....kis csapatok is jelentkezhetnek...a jelentkezés határideje ma 20:00...utána ne is keressétek, mert megszűnik...levelet ne írjatok, csak jelentkezzetek felvételre...1-es gyaktérrel, 1-es m.toronnyal, 1-es védőfallal, meg egy elkezdett kémgömbbel(27,3%) rendelkezik...kútméret: 3268...
ez inkább a szomorú és reményvesztett kategória...
Dátum: 2009.11.29. 11:02:35
hehe...remek poén ...de kétlem hogy bárki számára is láthatatlan lennék ...hozzáteszem elég feltünő helyen álltam meg...elég feltünő hozzáállással...már csak a csapattársam miatt is...bár nem fekete cucc volt rajtam...
Dátum: 2009.11.29. 09:11:38
ott voltam én is ...de sajnos sem türelmem, sem időm nem volt ahhoz, hogy végigkérdezzek párszáz embert hogy: "te vagy Damage?" ...sajnos még a saját csapattársamat sem találtam meg...nem is beszélve a számomra rendkívül nyomasztó zsúfoltságról...mentem két kört...elintéztem amit akartam, azt tipli...talán majd legközelebb lekonkretizálhatnánk valamit ...
Dátum: 2009.11.28. 22:27:11
Réka apukájának 4 lánya van! 1.kik 2. kuk 3. kak! Hogy hívják a 4. lányát?

Réka X
Kek
Kok
Rita


cseles...becsapós...sőt remek ....da ha már név mindeggyik akkor legyen már nagybetű...
Dátum: 2009.11.27. 17:26:33
...sajnálom a félreértést...az első hsz-emben azok a kis vigyorgó pofák...eggy kicsit talán idegesítőek tudnak lenni...na jó...talán volt bennem némi rossz szándék is ...de lényegiben...én csak végigolvastam ezt a topicot...és ismét elborultam egy kicsit...talán most még jobban is mint máskor...látván a baráti csevejeket...és a melléjük már jól megszokott hozzáállást...én nem utálom a nyulakat...ha ez jött le, akkor valamit csúnyán elcsesztem az elején...sőt...az eredményeitek tiszteletreméltóak...eggyszerűen ki akartam ugrasztani a bokorból azokat, kik nagyérdemű eredményeik nyomán, óriási rendszertani központtal rendelkeznek...és szívni kicsit a vérüket ...hozzáteszem sikerült ...sajnálom de ez az igazság...az unalom ölni tud...hát még az alacsony vérnyomás ...érszűkület stb....nem vagyok rajongó...igazából a konkrét taglistát sem ismerem...de annyira nem is érdekel...tisztelem az értelmes nyulakat...ha ez sem jött le, ezt is elcsesztem....de rühellem a nagy arcokat...azokat a hatalmas orcákat, akik már oly sokszor lehurrogtak, lesenkiztek eme "nemes" külső fórumon...rájuk utaztam most...és mint oly sokszor...ismét az értelmesebb szféra kommunikált a legtöbbet...akikkel nem kivánok vitatkozni avagy csesztetni őket...mert stílusuk segítőkész és tiszteletreméltó (pl:Cirip)...Damage!...nem rosszindulat vagy agresszió vezetett amikor a személyes találkozást felvetettem...eggyszerűen a kiváncsiság vezérelt és a belső pszichológiád felöli érdeklődés, hogy hogy néz ki ez 3d-ben...a bunyó meg se fordult a fejemben...sőt...inkább eggy kényelmes sör melletti beszélgetésre gondoltam....bár ha élőben legyökereznél csak úgy mint itt tetted azt magamra venném...és fájna...és a fájdalom, fájdalommal jár ...bár nem hiszem hogy megtennéd...mert én sem tenném...a továbbiakban nem offolom ezt a külső, belső topicot...további minden jót...
Dátum: 2009.11.27. 14:32:08
összesítés: Cirip, Caveman...nem nektek szólt eggyik sértésem se a kettő közül (paraszt, bunkó)...csak akkor reagáljatok rá ha úgy érzitek azonosulni tudtok a célszeméllyel...
Damage...én még így is ember vagyok...mivel nekem ez az első volt...és mivel én nem úgy indítottam hogy hülye gyökerek vagytok (bár ezek szerint nyugodtan kezdhettem volna így is... mert a fogadtatás ütötte a színvonalat)....csak rávilágítottam a valóságra...ettől te mérhetetlen haragodban (mintha mondatom nem a valóságot tükrözte volna ) ...elmondtál tudatlannak, gyökérnek kiscipőnek meg minden nyavajának...azért mert meg merészeltem szólalni?...ez neked fika volt?......remélem találkozunk majd...és meglátjuk majd mit mersz élőben és mit nem....
Dátum: 2009.11.27. 13:33:34
gyere el a Vú talira barátom...és beszélgessünk eggyet...
Dátum: 2009.11.27. 13:30:33
...a nevem Sir Suttyó....és érdekel...még szép hogy érdekel....volt előzmény mint már mondtam neked Cirip...nem itt és nem most....de az már a múlt...veletek nem kivánok vitázni...mert ti nem úgy viselkedtek...és Caveman...elmagyarázom hogy értsd...van egy ember...aki elér valami eredményt...és tudásával ékeskedve fikáz mindenkit...majdan ha beszólnak neki hogy nagy az arca...leparasztoz, lekiscipőz, legyökerez...szóval megsért...holott őt senki sem sértegette...és amikor te beszolsz hogy nem viselkedik emberként...akkor még te vagy a suttyó...mert ő letett valamit az asztalra....boccs...de letettem már elég sok mindent az asztalra...és nem eggy ilyen hülye játékról van szó....ezek elvek...és nem tűröm hogy ien kis molyfing kölykök sértegessenek....tölem nyerhetnek akárhány szervert....pont
Dátum: 2009.11.27. 12:54:56
indulatszó ... ...tényleg szeretnék villámokat..úgy hogy ha valaki támogatna azt megköszönném ...
Dátum: 2009.11.27. 12:50:08
dehogyis Cirip ...én most ezt befejeztem...nem érdekel már az egész...csak azt próbáltam kifejezni hogy nem érdekel ki mit tesz az asztalra...ha paraszt...és bunkó...sziasztok ...
Dátum: 2009.11.27. 12:44:13
"Meg ne sértselek, de ez a "visszaadástól" Makó-Jeruzsálemi távolságra van. ".....pontosan...ez még semmi...és most leteszek valamit az asztalra...lent van...a többi nem érdekel...mostantól nyugodt szívvel fogok mindenkit sértegetni, lefikázni, oltogatni mint egy óvodás...mert letettem valamit az asztalra...ezért már nem kell emberként viselkednem...mert ott az asztal..és én igen...LETETTEEEM!!....'unga....na nee...kössz...az eredmények nem mentesítenek a parasztság alól...sőt...inkább elveszik az értékét...de haggyuk..mert veled nem akarok vitatkozni...viszlát nyuszók...további jó játékot...és kívánom nektek...legyetek ti a legjobb háborús szövi...sok munka és kitartás ....
Dátum: 2009.11.27. 12:14:49
tekints úgy erre a beszólásra/sárba lehúzásra, hogy nem ok nélkül van...és nem én kezdtem...eggyszerűen csak gyűlölettel megvetek, minden nagy arcú embert...most visszakaptak valamit abból amit osztogatni szoktak...és dühük mondhatni nyilvánvaló...no com...
Dátum: 2009.11.27. 12:00:34
.
Dátum: 2009.11.27. 11:55:48
Cirip...én nem sértegettem senkit...ha visszaolvasnál tudatosulnál vele...de mindeggy...nem rontom tovább itt a levegőt nektek...
Dátum: 2009.11.27. 11:43:23
hehe...csak még egy kérdés...miért kell sértegetni a másikat?...tehát...mi ez a gyökér duma??....meg a tudatlan?...meg a kispajtás?...hány évesek vagytok?...másképp nem megy? ....
Dátum: 2009.11.27. 11:26:15
nem...egy nagyon undorító dolog van a vú-ban...az pedig a hatalmas orca....amúgy érdekes hogy egyből személyes sértést kaptam egy tény közléséért ....fáj az igazság mint mondottam....pedig fehéren feketén ottvan a dolog ... a legjobb le/ tp alany?...köszönöm!! ....ez megtisztelő...ugyanígy volt veletek a szerver első felén...köszönöm minden ájjatnak ...bár később engem csak az epikus érdekelt sajnálom.....ám nem tudom mennyiel volt jobb a te karaktered az enyémnél...de tudom várj...semmivel!...és boccs hogy így betörtem a topicotokba...de ez a legjobb háborús szövi duma...hehe ...szóval kihozta belőlem a Suttyót sorry ...az LV és a Chaos a király....ti...csak harmadmuzsikusok vagytok...nekik kéne topic....és talán nem tűnnének ien szánalmasnak a nagy arcukkal mert eredmény is van mögöttük ....ja boccs tényleg...ők sose viselkednének így ...többet nem rondítok ide a "topicotokba"...de érdemes visszaolvasni....mert semmi sértőt nem mondtam...


...amúgy ott vagyok az össszes világban....
Dátum: 2009.11.27. 10:45:42
nem hiszem hogy ne lenne nevem....hisz ott van mellettem...az hogy te nem látod az egódtól a napot az már más tészta ...de igen...erről beszéltem pont...te neves hős... ...a tudatlanságodat meg ne firtassuk...Vadászgörényke...és ne mond hogy nem tuti...pont az előbb bizonyítottad be hogy az ...
Dátum: 2009.11.27. 09:33:45
kemény ez a topic...már mint maga a topic létezése...meg az ami benne van...egy topic mind felett ...és mi ez a legjobb háborús szövi duma? ...egy autómárka is előttetek van győztes háborúkban a toplistán ...tudom...ez remek út ahhoz, hogy nevem mellet egy jelenlétemet sértő szócska és egy kedves kis villám díszelegjen...de az igazság fáj....ez köztudott...
Dátum: 2009.11.25. 11:10:48
Hányféle mozgást végez a földünk?

1
4
3
2 X

..hehe...ezzel bőven lehetne így ebben a formában kardoskodni...kezdjük az elején hogy ez így nem igaz....akkor még elfogadhatóbb lenne, ha úgy lenne megfogalmazva, hogy ha a Napot vesszük fix pontnak amihez viszonyíthatunk (hozzáteszem abszolút nem fix)...de úgy se lenne jó....törölni...hozzáteszem ez a kérdés szerintem kisstírü civilizációnk végére is megválaszolatlan marad...