Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

helyesírási hiba? ...hol? ....no mind1...nem tom mi a szaré nem vették ki még ezt a küldetést v4-ről ....majd megkérek valakit...köszi
akkor mondj egy olyat amiből nincs fent egy rakat....a múltkor visszadobták a kérdésemet, mert szerepelt az adatbázisban .....ezt így elfogadják vagy sem?....szeretnék túl lenni, azon az átkozott küldetésen már ....amúgy én is röhögtem rajta ....volt benne egy két érdekes apróság
Az alábbi filmek közül, melyik vigjáték?

Titanic
Alien
Szikla
Osztály vigyázz X
Dátum: 2010.08.02. 09:51:54
legkevésbé tartom valószínűnek, hogy az én szavam mérvadó lenne....mindössze tettem egy javaslatot és biggyesztettem mellé egy két érvet...talán egyszer elgondolkodnak ezen is...anno a 80 epis javaslatomra azt mondták,(a mélyen tisztelt és közkedvelt, valamint rendkívül tapasztalt játékosok.... ) hogy 100. szintre se lenne meg ...pedig 100.-ra állítom még 150 is meglenne röhögve...sőt....szal.....lényeg a lényeg.....én csak próbálkozom.....lefoglalok pár pillanatot ...semmi több....ha az én akaratom érvényesülne...nos...hehe....az érdekes lenne
Dátum: 2010.08.01. 20:06:01
nem feltétlen...max a kezdeti lendület lesz hasonló...de a későbbiekben, ahogy erősödnek a dögök ez kivitelezhetetlen lenne....tehát nem feltétlen kellene percre pontosan ütni....egy kényelmesebb tempó is, ugyanolyan hatásos lehetne akár, egy megfelelő fejlődési ritmussal ...amíg ien kevés dög van, addig a ritmus soha nem fog változni, mert egyszerűen végig lehet "rohanni" a szervert....
Dátum: 2010.08.01. 18:07:09
Idézet: Ricskosz - 2010.08.01. 14:15:01
semmiképp se unalmas! így is rengeteg időt vesz el a játékosoktól! gyak.teljesen elveszi az életüket a v4 idejére!


nem tudom hány szövetségi szerveren vagy túl, de így ebben a formában rohadtul unalmas....nagyjából ugyanaz történik....taktikai oldal mint olyan nem is létezik.....optizunk, epitölünk azt csókolom....az időáldozás meg egyéni szoc problem...a napi rááldozás mennyisége, ettől nem fog változni....csak a futam ideje...ha lenne 100 epi akkor már egy kicsit másképp kéne gondolkodni....lenne leakadás....az új épületek és lehetőségek teljesebb használata....új taktikai és fejlődési irányelvek.....komolyabb szerephez jutnának a háborúk is...szal....nem egy üres rohanás lenne....a jól bevált sablonokra építve....mindemellett meg körülbelül max 3 hetet tolna rá a rendes "játékidőre" ...
Dátum: 2010.08.01. 13:35:52
2 kérdés

1., lesz a most kezdődő szövetségi v4-en, maxos EH?
2., mikor lesz 100 epikus a szövetségi versenyszerón?....egy kicsit felborzolná talán az állóvizet, taktikai oldalról.....még ha kissé tartalmas is ...talán nem lenne annyira unalmas...
Dátum: 2010.07.31. 11:06:34
vannak sablonok, amelyek biztos sikerhez vezetnek....de ezek csak a játékstílusnak megfelelő, jelzőbóják....csak iránymutatásra jók....csak alapok...ahány ház, annyi szokás ...szerencsére ebben a játékban, két teljesen különböző irányban elindított karakter is lehet, ugyanolyan erős ...szal...érdemes meghallgatni a tapasztalatokat....de a legjobb ha egy saját utat taposol ki, aminek a te karaktered a főszereplője...rpg ......beállítod önmagadra...a játékidődre...a stílusodra....sőt...sokszor az elveidre is ......boccs Khronos ...ezt benéztem
Dátum: 2010.07.31. 10:51:34
én v2-őn....van egy pár PoK azon a szinten....nem tudom így tippre, hogy melyik lehetsz . )....Khronosz?
Dátum: 2010.07.31. 10:50:13
igen....bár amióta van kihívás, azóta ez is csak a standard portyára igaz...és a magas szakiösszegből, így lessz jó erős dög is...na meg sok sok teljesített kaland ...
Dátum: 2010.07.31. 10:43:54
Idézet: Polcsi - 2010.07.30. 22:39:16
Szóval 19-20.szinten már több TP jön egy nyertes csatából, mint egy vadászatból?


nem feltétlen.....környezetfüggő...általában már 20. szint környékén jobb a vadászat tp/LE arány....de ez is attól függ, hogy hogy fejlődött az a PoK....ha eleve készül a váltásra, akkor húz az ember suttyomba egy kis spekit meg sajtot és az eleve szükséges magas turbójával, megtoldja egy kicsit használat közben....sokan azért nem váltanak mert még az a kevés is több, mint amennyit vadászatból kapnak....így könnyedén legyengülhet, bármelyik sokáig nevelt és erős PoK....
Dátum: 2010.07.31. 10:36:27
akkor csak jobb mint az az opti ....200LE/tp 8. szinten azért elég finom ...én az 50LE/tp-nek is virulok mostanában 9.-en .....ritka a jó fogás manapság ....ínséges időket élünk ...
Dátum: 2010.07.31. 10:03:11
igen a lényegi része ez....bár olyan is van, aki PoKként kezd el optimalizálni, a minél nagyobb bevétel végett...ez csak a környezettől függ...a hangsúly a minél nagyobb bevételen van....az igazán feszes optimalizátor nem költ tul.pontra ultraspecig....csak épít és szakizik...sőőt...olyan is van aki u.spec mellett egészen addig nem költ tul.pontra, ameddig nincs további olcsóságot adó relikviája....a vadász szakértelmek minél előbbi és minél olcsóbb maxolása a lényeg...valamint minden csepp fölösleges tp elkerülése....érdemes körbenézni 30. szint környékén v3-on....ott szemmellátható PoK - opti szakadás.....kb ugyanolyan tulokkal és szakikkal bírnak mint a PoKok ....de mindössze pár nyertes csatájuk van és kicsit nagyobb bevétellel rendelkeznek...minden érték pont akkora, amekkorát megkívánnak a számok (mission imossible - a random legyőzése )....nem mindegy mien ritmusban és hogy fejleszted a szakikat, plussz vannak apróbb tippek trükkök....és néphiedelmi praktikák is ...és minden lehetőséget megpróbálnak kihasználni a LE szerzéshez (kvíz medál, kút, a vásárlás elkerülése ...stb ) ...az igazán feszes optimalizátornak viszont az a hátránya, hogy agyaggalambként működik....tehát harcban, kiforrásig használhatatlan...így egy kicsit kevésbé élvezetes a játékmenet ....de ha van egy jó szövi...igazi élettel....akkor észre se veszi az ember ....
Dátum: 2010.07.30. 19:19:35
nem akarok kötekedni, de ebben igaza van a szerencsétlennek ....próbáld ki ....nekem sztem egy feltöltött képem nem volt 400*400 pixel alatt ....szal....ami túl nagy, azt eleve nem engedi a rendszer....már feltölteni se ...550*700-ig simán megeszi....csak férjen bele a szűk adatkeretbe ...
(kb az 550*700 használja maximális mértékben a rendelkezésre álló felületet..)
Dátum: 2010.07.30. 18:01:17
amúgy két érdemi adat van a sikeres rabláshoz....a csaták száma és az LE diff...ha ezt figyeled, ritkán fogsz 0 LE-s portyát csinálni ( persze lesz olyan is )
Dátum: 2010.07.30. 17:52:53
több ideig tart a szintlépés...de lényegesen kevesebb az idő, amit foglalkozni kell a karakterrel....és lényegesen kevesebb gondolkodás is....és ha az optiddal sikeresebb vagy, akkor lehet, hogy elrontottad azt a PoKot ....15-20. szintnél tovább nem érdemes PoKoskodni...utána váltani kell ám, mert túl sok tp-t kapsz...és a későbbiek folyamán simán elvérzel a feszes optimalizátorokon ...addigra annyi LÉt kell összekapkodni hogy bírjad a jóval magasabb szintről jövő támadásokat....nekem is van optim...és sok PoK fekszik....de csak azért, mert nem váltottak időben....különben esélyem se lenne....figyelni kell a portyából befolyt LE-t és a szintedet...sőt...akár csinálhatsz egy vadászkarit és párhuzamosan figyelheted rajta, a bevétel különbségeket...az a legtutibb
Dátum: 2010.07.30. 14:50:39
akkor rühellnek és kész ...mit tudsz ellene tenni? ...
Dátum: 2010.07.30. 14:44:08
hm ...én elég sok olyan játékost ismerek, aki PoK-kal kezdte...szal..ez egy eléggé szubjektív dolog ..az optimalizálás nehezebb és több tapasztalatot kívánó dolog ..
Dátum: 2010.07.30. 14:39:54
Portya Karakter= PoK .... agresszív portyás karakter....nagyjából ennyi
Dátum: 2010.07.29. 21:57:11
.