Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Milanfun007

Oldal: 1
Mi volt hajdan a fabatka?

a.)Olasz hintaló.
b.)Csehországi aprópénz.
c.)Spanyol hangszer.
d.)Kínai kisszék.

Ez a kérdés mennyire elfogadható?
Hány méter magas a világ legnagyobb vízesése az Angel-vízesés?

979
958
1048
994

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ebben mi az érdektelen tudás, csak olyan kérdéseket lehet ide irni amiket egy 5 éves is tud? Internetes játékról lévén szó van a Google dolog kb 10 sec megkeresni a választ ha nem is tudja az ember.
Bezzeg a Mennyi 6x6? kérdés szerepelhet. Nem értem sztem nem 5-6 évesek játszanak ezzel a játékkal, hogy ilyen hülye kérdésekkel legyen tele a kviz.
Nyilván nem azonnal, és egyből megválaszolható a kérdés, de mindenki van annyira kreativ, hogy amig le nem jár az idő utána nézzen a világhálón. Nem rosszból, de el kéne gondolkozni egy-két dolgon a kérdések moderálóinak.
Üdv!
Dátum: 2009.08.03. 14:28:47
Én is igy vagyok vele, rossz a kérdés mert épp a NAGY OKOS staff nem tudja egyből a választ. OMG 5 évesek szerkesztik a weboldalt meg a kérdéseket h csak balfasz, primitiv kérdéseket lehet ide feltenni? Nagyon el kéne gondolkodni az értékelőkön. Hogyan fejlődjek meg küldizzek ha minden kérdésem helyetelen, primitiv, rossz, meg stb. baromság!
De ilyenek persze mehetnek, hogy
Mennyi 6x6?

Hát bassza már meg tényleg
Dátum: 2009.08.03. 13:08:19
Nem akarok beleszólni a kérdések osztályzásához, de az a kérdés, hogy
Hány méter magas a világ legnagyobb vízesése az Angel-vízesés?
miért érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nem kell ide zseninek lenni ahhoz hogy a fentiekhez hasonló kérdésekre helyes választ adjunk, ugyebár van az a Google dolog. Kb. 10 mp alatt bárki megkeresi a választ, ha nem is tudja fejből azt. Másik hogy 5 perc idő van arra hogy megválaszoljuk, ennyi idő alatt a világ összes vizesésének a magasságát ki lehet keresni.
Jó lenne azért ha ehhez hasonló kérdéseket is bent hagynátok, nemcsak a Mennyi 6x6? (a válasz lehetőségeket inkább nem is irom le) és hasonló óvodás szintű hülyeségeket.
Meg azt nem értem hogy pl az alul leirt "KI AZ R-GO EGYÜTTES FRONT EMBERE?" kérdés miben speciális? Nem hiszem, hogy erre ne tudná vlki a választ. Ha az lenne a kérdés hogy ird le a PI számot 20 tizedesjegy pontossággal, na az tényleg elég speciális. Sztem jobban át kellene gondolni a kérdések moderálását. Belátom tényleg van jópár baromság, azokat tényleg törölni kell, de ne 10 éves szintnek megfelelő kérdésekkel legyen már tele a Kvíz.
Röviden ennyi lenne. További jó munkát!
Üdv!
Oldal: 1