Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chromecat

Oldal: 123
Dátum: 2009.01.06. 23:25:36
A vadászatot befolyásolja valamelyik tulajdonság? Az egészség növelése gyorsítja az életpontok regenerációját? A választ előre is köszönöm! (ha tudja valaki)
Dátum: 2009.01.06. 23:21:32
Pedig szerintem a tied jó.
Dátum: 2009.01.06. 16:24:01
Nem tudom milyen játékstatisztikai következményei lennének, de szerintem stílusos lenne, ha a védekezés itala +elnyelést adna a támadókkal szemben.
Quijote
Melyik állam nem állandó tagja az ENSZ Biztonsági Tanácsnak?

Kína
Franciaország
Egyesült Királyság
Olaszország

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Tudom, Tuvalut kellett volna negyediknek...
Miért ne alkalmazhatnák? Nincs a kérdésben, hogy csak elsődleges színek lehetnek. Kék és piros additív keveréke lila, a szubsztraktiv pedig barna. Az más kérdés, hogy additív színkeverésnél elsődleges színek a piros és a kék, szubsztraktívnál pedig másodlagosak.
Dátum: 2009.01.06. 15:37:29
Ma jöttek szembe:

Mennyi lett a Görögország-Portugália Labdarúgó-Európa-bajnokság döntöje?
1:0
1:2
2:2
0:3

Mi lett a 2004-ben játszott Görögország-Portugália Labdarúgó-Európa-bajnoki döntö végeredménye?
De az általános műveltséghez nem lenne elég, hogy ki nyerte az EB-t abban az évben?

Mikor volt az Aranybulla ?
1133
1422
1556
1222

Rossz kérdés/volt már. Kérem javítani vagy törölni...
Dátum: 2009.01.06. 13:14:35
ötcsillagos
Ráadásul illene megadni, hogy a kérdés összeadó vagy kivonó színkeverésre vonatkozik...
Dátum: 2009.01.06. 11:53:03
A pénz pár évente változik, legközelebb talán(?) majd az euro bevezetésével. Például a papír húszforintoson (ami persze nem érme) egy férfiakt volt, a régi húszforintos érmén Dózsa György, a jelenlegin magyar nőszirom látható. Szóval egy évszám talán nem ártana.
Mennyi szavazattal fogadta el a magyar országgyűlés a 2009 évi költségvetést?

Gyorsan aktualitását veszti a dolog, ráadásul - ahogy írtad is - az egybeírás miatt is hibás. Egyébként szerintem jók a közélettel, politikával kapcsolatos kérdések, de olyat érdemes kérdezni, ami bír némi jelentőséggel hosszabb távon is (Pl. mikor csatlakozott Magyarország a NATO-hoz, meg hasonlók).
Pedig micsoda helytelen kérdések vannak itt elfogadva!

Igazad van, sok a hibás kérdés, de remélem nem ezeknek a számát szeretnéd gyarapítani?
Mikor volt a Spartacus féle rabszolga felkelés?

szerintem Spartacus-féle; ez még nem is olyan rossz arány... jobbat tapasztalataim alapján akkor várhatnál, ha az alternatívákat ezeréves szórással adtad volna meg
Dátum: 2009.01.05. 16:52:08
Terveztek-e a játékban gyógyítást/regenerációt adó szakértelmet, tárgyat vagy épületet?
Dátum: 2009.01.05. 13:50:17
Szeretném, ha a gyorskereső időkorlátját 30 másodperc helyett 10-re csökkentenétek.
Dátum: 2009.01.01. 13:02:24
kutyafajta
100 helyes válasz után.
Dátum: 2008.12.28. 20:45:10
Mit jelent a "Mutato nomine fabula de te narratur." magyarul?

mutato -> mutáció? = változás
nomine -> in nomine patri... név
fabula -> mese

Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese rólad szól.
Szerintem, de nem tudok latinul...
Dátum: 2008.12.28. 20:36:30
Vicces kedvében volt a kérdésfeltevő... ezen legalább röhögni lehet (vagy sírni, ízlés dolga) - hidd el, sokkal rosszabb kérdések is vannak. Egyébként ha én nem is így kérdeznék, azok is lehetnek jó kérdések, ahol a válaszadó IQ-ból is kitalálhatja a választ (szóval a válasz viszonylag egyszerű, mert ahogy elnézem, elég nagy a szórás a játékosok életkorában és szellemi érettségében), és közben tanul is valamit.
Dátum: 2008.12.28. 17:03:13
alfa, béta, gamma, delta... http://hu.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6r%C3%B6g_%C3%A1b%C3%A9c%C3%A9
Dátum: 2008.12.28. 14:23:19
1. Hogy folytatódik egy híres építmény neve: Phodoszi ...
kolosszus
könyvtár
világitótorony
phanteon

Rhodoszi (kolosszus)

2. Kanada hivatalos nyelve
megadott: francia, angol, stb.
jó: hivatalos kétnyelvűség (kivéve Quebec tartomány) nincs a válaszok között (franciát fogadja el)
http://en.wikipedia.org/wiki/Official_Languages_Act_(Canada)

Kérem, hogy javítsátok ezeket a hibákat.
Újabb őrült javaslatom a kvízzel kapcsolatban... meg lehetne versenyeztetni az egy adott időszakban (óra, nap, hét, valami) beküldött kérdéseket az értékelések alapján. Sorba rakná a gép őket, a legjobb 1-2-3 kapna jutalmat (esetleg többet is mint eddig), a többi nem nyer semmit. Mindjárt sokkal motiváltabbak lennének a kérdésfeltevők
Oldal: 123